Satış Fiyatı: 20,00 ₺

4 Adet yorum yapıldı.

8. Sınıf EKO Taktikli İngilizce Soru Bankası


Hello Tonguçlu! Yoksa sen de hem doğayı hem cebini sevenlerden misin? O halde doğru yerdesin! 8. Sınıf Eko Taktikli İngilizce Soru Bankasını senin için özel olarak hazırladık!

Sen Tonguç kalitesine daha uygun fiyatlarla kavuş diye, kitabın boyutunu ve sayfa sayısını bir miktar düşürdük! Böylelikle daha az ağaç kesilmesini sağladık ve doğayı da seninle birlikte korumuş olduk… Sayfa sayısı azaldı, sorular da mı gitti yoksa diye endişelenme! Kitabın içeriği alıştığın Taktikli Soru Bankaları ile birebir aynı. Taktikli poster ve kes-yapıştır Takbiller de kitabın sonunda seni bekliyor!

2018-2019 müfredatına uygun olarak düzenlenen ve doğa dostu 8. Sınıf Eko Taktikli İngilizce Soru Bankası, bu sene en sevdiğin kitap olacak!


Alt Başlık: İngilizce

Türü: Soru Bankası   

Soru Sayısı: 924

Sayfa Sayısı: 191 Sayfa + 28 Sayfa (Taktikli Posterler ve Kes-Yapıştırlar)

ISBN: 978-605-232-280-2 • Emirhan Kurtgöz, Öğrenci
  Puan :

  merhaba ben bu üründen almak istiyorum am önce şunu öğrenmek istedim eko soru bankalarının normal banklardan farkı ney


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Emirhan, geri bildirimin için teşekkür ederiz. İçerik aynı EKO Taktikli Soru Bankalarının sayfa boyutları küçültüldü, yani daha küçük bir kitap. Tak-tik’li soru bankalarında kuşe kağıt, orijinal sticker varken, Eko Taktikli Soru Bankalarında kes-yapıştır ve 1. Hamur kağıt posterler var. Tak-tik’li soru bankalarında puntolar (yazı boyutu) daha büyük Eko Taktikli Soru Bankalarında daha küçük. Bu nedenle Eko Taktikli Soru Bankaları, daha uygun fiyatla satışa sunulmuştur. :) Başarı seninle olsun!


 • Kerem Uçar, Öğrenci
  Puan :

  sizin gibiler oldukça ülkqe kurtulur.


 • Muhammet Yaşar, Öğrenci
  Puan :

  Kitaplarinizin hepsi cok guzel yaa.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Muhammet, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! :) Sevgiler


 • Eylül Dalgıç, Öğrenci
  Puan :

  hocam ön siparişler kaç günde elimizde olur


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Eylül, Eko Tak-tik'li kitaplar şu an ön siparişte, ortalama 1 hafta içerisinde stoklarımızda olmasını bekliyoruz. Kargoya teslim edildikten sonra ortalama 2 gün içerisinde adresinize teslim ediliyor. Başarı seninle olsun! :)