0'dan 9'a Fizik Konu Anlatımlı Soru Bankası

Satış Fiyatı: 35,00 ₺

5 Adet yorum yapıldı.

0'dan 9'a Fizik Konu Anlatımlı Soru Bankası

Bu sene Fizik derslerinde tam başarıya ulaşmak istiyorsan doğru yerdesin! 0’dan 9’a Fizik Konu Anlatımlı Soru Bankası senin için özel olarak hazırlandı!

Fizik derslerinin en başarılı öğrencileri arasına girmeni sağlayacak olan bu kitabın sol sayfalarında konu anlatımları yer alıyor. Seni sıkmamak adına gereksiz bilgilerden kaçındık ve konunun temel bilgilerini buralarda verdik. Hemen bir yan sayfada ise öğrendiklerini sınayabileceğin Süz-Geç testlerimiz yer alıyor! Böylelikle vakit kaybetmeden kendini deneme fırsatı yakalayabileceksin. Takıldığın sorularda ise endişelenme. Tonguç, TATS ve video çözümleri ile her zaman yanında!

Yenilenen 2018-2019 müfredatı ile tamamen uyumlu olan bu kitabı sen de bir an önce edin, Fizik dersinin parlayan yıldızları arasına kendine yer aç!Alt Başlık: Fizik

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 240

ISBN: 978-605-2322-87-1 • Mehmet Aslan, Öğrenci
  Puan :

  Merhaba peki kapıda ödeme yapılabiliyor mu


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Mehmet, 20 TL ve üstünde verilen siparişlerde kapıda ödeme seçeneği mevcuttur (Kapıda ödeme ile alırsan kargo firması kapıda ödeme hizmet bedeli olarak 10 TL tahsil etmektedir). Başarı seninle olsun! Sevgiler


 • Zehra Atar, Öğrenci
  Puan :

  Ben cuma gunu siparis verirsem acaba hangi gun elimde olur kitap


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Zehra, ön siparişte yer alan ürünler haricinde sipariş verdikten sonra ortalama 48 saat içerisinde kargoya teslim ediyoruz (Pazar günleri hariç) ve kargo da ortalama 2 gün içerisinde teslim ediyor :) Başarı seninle olsun!


 • Semih Dağlı, Öğrenci
  Puan :

  Sadece 1. Dönem konularımı yoksa 9. Sınıf tüm konularımı içeriyor?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Semih, geri bildirimin için teşekkür ederiz :) Her iki dönemi de kapsamaktadır. Başarı seninle olsun! Sevgiler


 • Helin Kartal, Öğrenci
  Puan :

  Ben cumartesi günü sipariş verdim ne zaman gelir?Unutmadan kafa defteri hediyeniz için çok teşekkür ederim.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Helin, sipariş verdikten sonra ortalama 48 saat içerisinde kargoya teslim ediyoruz (Pazar günleri hariç) ve kargo da ortalama 2 gün içerisinde teslim ediyor :) Başarı seninle olsun!


 • Emirhan Çandır, Öğrenci
  Puan :

  Kitaplar muhteşem?? en kısa zamanda alacağım bence herkes başarılı olmak istiyorsa almalı bu kitapları??8.sınıfta sizin sayenizde çok güzel başarılar elde ettim bu sene de 9.sınıfa sizinle mükemmel bir şekilde çalışacağım?? Tüm Tonguç Ekibine,Talha ve Mehmet hocama sevgiler sizleri çok çok seviyorum???


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Emirhanhan, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Selamını ilettik. Başarı seninle olsun! :)