Satış Fiyatı: 39,00 ₺

5 Adet yorum yapıldı.

0'dan 7'ye Sözel Konu Anlatımlı Soru Bankası


Merhaba Değerli Arkadaşım!

İşte uzun süredir beklediğin o kitap çıktı!

0’dan 7’ye Sözel Konu Anlatımlı Soru Bankası senin için özel olarak hazırlandı! Üstelik 2018 - 2019 müfredatı ile %100 uyumlu!

Kitabın içerisinde bu sene göreceğiniz dört (4) sözel ders yer alıyor; Türkçe, Sosyal Bilgiler, Din Kültürü ve İngilizce.

Sol taraftaki sayfalarda derslerde işleyeceğiniz konulara dair en önemli bilgiler yer alıyor. Sağdaki sayfalarda ise hemen yan tarafta öğrendiğin bilgileri test edebileceğin Süz-Geç’lerimiz bulunuyor. Böylelikle sayfa bile çevirmeden kendini sınama fırsatı yakalayacaksın!

Takıldığın sorularda ise üzülme; TATS (Tonguç Akıllı Takip Sistemi) uygulamasıyla video çözüm desteklerinden yararlanabileceksin!

Aynı zamanda bu kitap Akıllı Kitap; bu özelliği sayesinde kitabı yanında taşımak zorunda olmayacak, soruları cep telefonuna indirerek mobil ortamda da çözebileceksin.

Ayrıca kitabın TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) ile de uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitirme modeline göre tasarlandı. Dilersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilirsin.

0’dan 7’ye Sözel Konu Anlatımlı Soru Bankası ile sen de bu senenin en başarılı öğrencileri arasında yer almak istiyorsan haydi durma Tonguçla!

Başarı seninle olsun!

 

Alt Başlık: Türkçe, Sosyal Bilgiler, İngilizce, Din Kültürü

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 288

ISBN: 978-605-2322-95-6 • Mustafa Samet Kole, Öğrenci
  Puan :

  Pazar günü sipariş versek ne zaman gelir.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Mustafa, sipariş verdikten sonra ortalama 48 saat içerisinde kargoya teslim ediyoruz (Pazar günleri hariç) ve kargo da ortalama 2 gün içerisinde teslim ediyor :) Başarı seninle olsun!


 • Yusuf Esat Berber, Öğrenci
  Puan :

  kargo ne zaman gelir ortalama olarak?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Yusuf, sipariş verdikten sonra ortalama 48 saat içerisinde kargoya teslim ediyoruz (Pazar günleri hariç) ve kargo da ortalama 2 gün içerisinde teslim ediyor :) Başarı seninle olsun! Sevgiler


 • Kübra Çetin , Öğrenci
  Puan :

  Hocam hangi kargo ile gelir?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Kübra, siparişler Aras Kargo ile gönderilmektedir. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Göktürk Vural, Öğrenci
  Puan :

  Bu kitap kapıda ödemeli mi


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Göktürk, kapıda ödeme ile sipariş verebilirsin. Kapıda ödemeli siparişlerde kargo firması 10 TL hizmet bedeli istemektedir. Başarı seninle olsun!


 • Emine Şahin, Veli
  Puan :

  Kitapta ön sipariş yazıyor ne demek


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Emine Hanım, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Ön sipariş ürünleri baskıya gönderdiğimiz ve ortalama 1 hafta içerisinde stoğumuzda olacak olan ürünlerdir. Önceden siparişi verip, ürün stoğumuza girer girmez gönderim sağlıyoruz. Bu durumda, gönderilerimizi ortalama 7 iş günü içerisinde yapıyoruz ve ve kargoya teslim ettiğimizde SMS ile kargo takip numaranızı gönderiyoruz.