0'dan 7'ye Sözel Konu Anlatımlı Soru Bankası

Satış Fiyatı: 43,00 ₺ (KDV Dahil)

5 Adet yorum yapıldı.

0'dan 7'ye Sözel Konu Anlatımlı Soru Bankası


Merhaba Tonguçlu!

İşte uzun süredir beklediğin o kitap çıktı!

0’dan 7’ye Sözel Konu Anlatımlı Soru Bankası senin için özel olarak hazırlandı! Üstelik 2018 - 2019 müfredatı ile %100 uyumlu!

Kitabın içerisinde bu sene göreceğiniz dört (4) sözel ders yer alıyor; Türkçe, Sosyal Bilgiler, Din Kültürü ve İngilizce.

Sol taraftaki sayfalarda derslerde işleyeceğiniz konulara dair en önemli bilgiler yer alıyor. Sağdaki sayfalarda ise hemen yan tarafta öğrendiğin bilgileri test edebileceğin Süz-Geç’lerimiz bulunuyor. Böylelikle sayfa bile çevirmeden kendini sınama fırsatı yakalayacaksın!

Takıldığın sorularda ise üzülme; TATS (Tonguç Akıllı Takip Sistemi) uygulamasıyla video çözüm desteklerinden yararlanabileceksin!

Aynı zamanda bu kitap Akıllı Kitap; bu özelliği sayesinde kitabı yanında taşımak zorunda olmayacak, soruları cep telefonuna indirerek mobil ortamda da çözebileceksin.

Ayrıca kitabın TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) ile de uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitirme modeline göre tasarlandı. Dilersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilirsin.

0’dan 7’ye Sözel Konu Anlatımlı Soru Bankası ile sen de bu senenin en başarılı öğrencileri arasında yer almak istiyorsan haydi durma Tonguçla!

Başarı seninle olsun!

 

Alt Başlık: Türkçe, Sosyal Bilgiler, İngilizce, Din Kültürü

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 288

ISBN: 978-605-2322-95-6 • Emine Şahin, Veli
  Puan :

  Kitapta ön sipariş yazıyor ne demek


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Emine Hanım, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Ön sipariş ürünleri baskıya gönderdiğimiz ve ortalama 1 hafta içerisinde stoğumuzda olacak olan ürünlerdir. Önceden siparişi verip, ürün stoğumuza girer girmez gönderim sağlıyoruz. Bu durumda, gönderilerimizi ortalama 7 iş günü içerisinde yapıyoruz ve ve kargoya teslim ettiğimizde SMS ile kargo takip numaranızı gönderiyoruz.


 • yusuf cimiç, Öğrenci
  Puan :

  Mükemmel


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Yusuf, geri bildirimin için teşekkür ederiz. :) Başarı seninle olsun! Sevgiler


 • Hira Gül, Öğrenci
  Puan :

  Merhaba ben bu urunu almayi dusunuyorum. Tam olarak kac gunde varir?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Hira, sipariş verdikten sonra ortalama 48 saat içerisinde kargoya teslim ediyoruz (Pazar günleri hariç) ve kargo da ortalama 2 gün içerisinde teslim ediyor :) Başarı seninle olsun!


 • Rüstem Korkmaz, Öğrenci
  Puan :

  Çok teşekkür ederim çok güzel bir kitap


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Rüstem, geri bildirimin için teşekkür ederiz :) Başarı seninle olsun! Sevgiler


 • Ömer Erkek, Öğrenci
  Puan :

  Öncelikle merhaba tonguç Ben salı akşamı kitabımı istettimde yarına yani cumartesi günü gelirmi


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Ömer, sipariş verdikten sonra ortalama 48 saat içerisinde kargoya teslim ediyoruz (Pazar günleri hariç) ve kargo da ortalama 2 gün içerisinde teslim ediyor :) Başarı seninle olsun!