0'dan 7'ye Sözel Konu Anlatımlı Soru Bankası

Satış Fiyatı: 39,00 ₺

5 Adet yorum yapıldı.

0'dan 7'ye Sözel Konu Anlatımlı Soru Bankası


Merhaba Değerli Arkadaşım!

İşte uzun süredir beklediğin o kitap çıktı!

0’dan 7’ye Sözel Konu Anlatımlı Soru Bankası senin için özel olarak hazırlandı! Üstelik 2018 - 2019 müfredatı ile %100 uyumlu!

Kitabın içerisinde bu sene göreceğiniz dört (4) sözel ders yer alıyor; Türkçe, Sosyal Bilgiler, Din Kültürü ve İngilizce.

Sol taraftaki sayfalarda derslerde işleyeceğiniz konulara dair en önemli bilgiler yer alıyor. Sağdaki sayfalarda ise hemen yan tarafta öğrendiğin bilgileri test edebileceğin Süz-Geç’lerimiz bulunuyor. Böylelikle sayfa bile çevirmeden kendini sınama fırsatı yakalayacaksın!

Takıldığın sorularda ise üzülme; TATS (Tonguç Akıllı Takip Sistemi) uygulamasıyla video çözüm desteklerinden yararlanabileceksin!

Aynı zamanda bu kitap Akıllı Kitap; bu özelliği sayesinde kitabı yanında taşımak zorunda olmayacak, soruları cep telefonuna indirerek mobil ortamda da çözebileceksin.

Ayrıca kitabın TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) ile de uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitirme modeline göre tasarlandı. Dilersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilirsin.

0’dan 7’ye Sözel Konu Anlatımlı Soru Bankası ile sen de bu senenin en başarılı öğrencileri arasında yer almak istiyorsan haydi durma Tonguçla!

Başarı seninle olsun!

 

Alt Başlık: Türkçe, Sosyal Bilgiler, İngilizce, Din Kültürü

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 288

ISBN: 978-605-2322-95-6 • arda toker, Öğrenci
  Puan :

  Ben bu kitaptsn almak istoyorum bu kitabın 2019 2020 müfredatıyla aynı olmaması srun çıkarırmı bide yeni 0 dan 7 ye lar kaç ay sonra çıkar


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Arda, öncelikle ilgin için teşekkür ederiz. MEB'in yaptığı açıklamayla bu yıl müfredatın değişmeyeceği bilgisi alınmıştır. Kitaplarımız 2019-2020 müfredatına uygundur. Yeni baskılarda kapak veya sayfa görsellerinde ufak revizyonlar yapılabilir. Ki, bu durum içeriği etkilemeyecektir. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • yasemin aras, Öğrenci
  Puan :

  Bu ürün 2019.2020 egitim yılı müfredatına uygun mu acaba


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Yasemin, öncelikle ilgin için teşekkür ederiz. MEB'in yaptığı açıklamayla bu yıl müfredatın değişmeyeceği bilgisi alınmıştır. Kitaplarımız 2019-2020 müfredatına uygundur. Yeni baskılarda kapak veya sayfa görsellerinde ufak revizyonlar yapılabilir. Ki, bu durum içeriği etkilemeyecektir. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • İsmail Çatalkaya, Öğrenci
  Puan :

  Güzel kitap


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba İsmail, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • BEDİRHAN TAŞCI, Öğrenci
  Puan :

  Tavsiye ediyorum çok güzel bir kitap ben bitirdim zor kolay karışık


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Bedirhan, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Mustafa Samet Kole, Öğrenci
  Puan :

  Pazar günü sipariş versek ne zaman gelir.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Mustafa, sipariş verdikten sonra ortalama 48 saat içerisinde kargoya teslim ediyoruz (Pazar günleri hariç) ve kargo da ortalama 2 gün içerisinde teslim ediyor :) Başarı seninle olsun!