LGS TOST 1. ADIM

Satış Fiyatı: 7,00 ₺ (KDV Dahil)

5 Adet yorum yapıldı.

LGS TOST 1. ADIM

LGS TOST 1. ADIM

TOST seven 2005 Tayfa burada mı? O halde şimdi bizi iyi dinle!  LGS’de başarıyı yakalaman için mükemmel bir ürün hazırladık! Hem de 2018-2019 müfredatı ve ÖSYM’nin yeni tarzdaki soruları ile %100 uyumlu!

“Tamam tost severim de, Tonguç LGS TOST nedir?” diye sorduğunu duyar gibiyiz. Hemen açıklayalım… TOST yani Temel, Orta, Sınav Tarzı sorulardan oluşan setimiz önündeki sınavda en büyük yardımcın olacak!

TOST Fasiküllerini aylık olarak seninle buluşturmayı planlıyoruz. TOST 1 sayımız da Eylül ayı konularını kapsıyor. İçerisinde TürkçeMatematik ve Fen Bilimleri dersleri bulunuyor.

Senin için özel olarak hazırladığımız TOST Fasiküllerimizin kullanımı ise oldukça kolay! Konular, yaz boyunca faydalandığın LGS Kampı videolarımız ile eş zamanlı olarak devam edecek. Kitabın sol üst tarafında yer alan karekodu okutarak Youtube üzerinden konu anlatım videolarına erişebileceksin. Hem de ücretsiz olarak!

Konulara dair hiçbir eksiğin kalmadığını garantiledikten sonra sıra TOST’unu yiyip bitirmede! Fasiküllerin sağ ve sol sayfalarında farklı düzeylere ait sorularla karşılaşacaksın. Sol tarafta yer alan sayfalarda Temel ve Orta seviyedeki sorularımız yer alıyor. Sağ taraftaki sayfada ise ÖSYM’nin sorduğu Sınav Tarzı soruları çözeceksin. Böylelikle sınavda karşına çıkabilecek her türlü soru tipini görmüş olacaksın!

Tüm bu çalışma sürecinde Tonguç da TEPS uyumlu programı ile her an seninle olacak! Takıldığın sorularda ise TATS üzerinden video çözümlerine ulaşabileceksin.

Hayallerindeki liseye yerleşmen için gereken her şey burada! LGS’de başarılı olmak için TOST’unu yemeyi unutma!

 

İçerik: Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri

Türkçe Soru Sayısı: 90

Matematik Soru Sayısı: 89

Fen Bilimleri Soru Sayısı: 60

Sayfa Sayısı: 64

Ölçü: 19 x 27

Kağıt: 1.hamur 70 gr.

ISBN: 978-605-2322-97-0 • Arife Bayram, Öğrenci
  Puan :

  Kapıda ödeme varmı


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Arife , 20 TL ve üzeri siparişlerde kapıda ödeme imkanı bulunmaktadır.. (Kapıda ödeme ile alırsan kargo firması kapıda ödeme hizmet bedeli olarak 10 TL tahsil etmektedir) Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • meryem temizturk, Öğrenci
  Puan :

  Ben nasıl sipariş verileceğini anlamadimda nasıl olacak


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Meryem, ürünü sepete eklemen gerekiyor. Daha sonra sol üst tarafta bulunan sepetim butonuna tıklayıp , alışverişi tamamla kısmına gelip ödeme adımlarını takip ederek sipariş oluşturabilirsin. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Irmak Yıldız, Öğrenci
  Puan :

  Hangi kargoyla gonderiyorsunuz bulamadim da


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Irmak, Aras Kargo ile gönderim sağlıyoruz :) Başarı seninle olsun!


 • mustafa bayır, Öğrenci
  Puan :

  şimdi ben tost 1 ve 2 yi sipariş verdim yanındada lgs tekrar adlı kitabı ve tyt ayt ile ilgili test kitaplarını verdim eğer yanlış hatırlamıyorsam... toplam 70 lira tuttu acaba kargo ücreti varmı ayrıca kapıda ödeme yapacakmıyım teşekkürler


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Mustafa, Kitaplar için kargo ücreti ödemeyeceksin fakat 10 TL hizmet bedeli ödeyeceksin. (Kapıda ödeme ile alırsan kargo firması kapıda ödeme hizmet bedeli olarak 10 TL tahsil etmektedir) Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • AŞIR DOĞANCI, Öğrenci
  Puan :

  ben tost un 1 2 3 4 ünü aldım. tats uygulamasını girdim aktivasyon kodunu girin diye bir yazı çıktı 1. tost ta aktivasyon kodu yok arkasında sadece barkot var .2.ve 3. sinde aktivasyon kodu vardı okutturdum aktif oldu 4. de aktivasyon kodu var okutturuyorum ama böyle bir ket yok diyor buna bir yardımcı olabilirmisiniz. sorun sadece benimkindemi ne yapmam lazım ?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Aşır, geri bildirimin için teşekkür ederiz. TATS’a üye olduğun mail adresiyle birlikte aktif etmek istediğin kitabın ismi, kaçıncı baskı olduğunu aktivasyon@tongucmagaza.com adresine bildirebilir misin? Kitabın baskı sayısı, ilk sayfasında yazmaktadır. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)