LGS TOST 1. ADIM

Satış Fiyatı: 7,00 ₺ (KDV Dahil)

5 Adet yorum yapıldı.

LGS TOST 1. ADIM


TOST seven 2005 Tayfa burada mı? O halde şimdi bizi iyi dinle!  LGS’de başarıyı yakalaman için mükemmel bir ürün hazırladık! Hem de 2018-2019 müfredatı ve ÖSYM’nin yeni tarzdaki soruları ile %100 uyumlu!

“Tamam tost severim de, Tonguç LGS TOST nedir?” diye sorduğunu duyar gibiyiz. Hemen açıklayalım… TOST yani Temel, Orta, Sınav Tarzı sorulardan oluşan setimiz önündeki sınavda en büyük yardımcın olacak!

TOST Fasiküllerini aylık olarak seninle buluşturmayı planlıyoruz. TOST 1 sayımız da Eylül ayı konularını kapsıyor. İçerisinde Türkçe, Matematik ve Fen Bilimleri dersleri bulunuyor. Her bir derse ait 10 kocaman test var ve toplamda 64 sayfadan oluşuyor.

Senin için özel olarak hazırladığımız TOST Fasiküllerimizin kullanımı ise oldukça kolay! Konular, yaz boyunca faydalandığın LGS Kampı videolarımız ile eş zamanlı olarak devam edecek. Kitabın sol üst tarafında yer alan karekodu okutarak Youtube üzerinden konu anlatım videolarına erişebileceksin. Hem de ücretsiz olarak!

Konulara dair hiçbir eksiğin kalmadığını garantiledikten sonra sıra TOST’unu yiyip bitirmede! Fasiküllerin sağ ve sol sayfalarında farklı düzeylere ait sorularla karşılaşacaksın. Sol tarafta yer alan sayfalarda Temel ve Orta seviyedeki sorularımız yer alıyor. Sağ taraftaki sayfada ise ÖSYM’nin sorduğu Sınav Tarzı soruları çözeceksin. Böylelikle sınavda karşına çıkabilecek her türlü soru tipini görmüş olacaksın!

Tüm bu çalışma sürecinde Tonguç da TEPS uyumlu programı ile her an seninle olacak! Takıldığın sorularda ise TATS üzerinden video çözümlerine ulaşabileceksin.

Hayallerindeki liseye yerleşmen için gereken her şey burada! LGS’de başarılı olmak için TOST’unu yemeyi unutma!

 

 

İçerik: Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri

Sayfa sayısı: 64

Ölçü: 19x27

Kağıt: 1.hamur 70 gr • Ömer Saltık, Öğrenci
  Puan :

  Merhaba Tonguç,kapıda ödeme yalnızca 20 tl ve üzeri bir sipariştemi oluyor.ben tost'dan 1 tane alırsam kapıda ödeme olmuyormu?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Ömer, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Evet 20 TL altı siparişlerde kapıda ödeme seçeneği çıkmamaktadır. Başarı seninle olsun! :) Sevgiler


 • Harun Polat Aka, Öğrenci
  Puan :

  Tonguç! Ben Eylül,Ekim,Kasım Tost'unu Hepsini Birden Sipariş Edersem! Her Biri İçin Kargo Ücreti Ödermiyim?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Harun, geri bildirimin için teşekkür ederiz :) 20 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücretsiz. Üçünü de bir arada verirsen 21 TL olacağı için kargo ücreti ödemezsin. Başarı seninle olsun! Sevgiler


 • esra Begi, Öğrenci
  Puan :

  bu kitabın kargo ücreti hep 0 tl mi olacak


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Esra, 20 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücretsizdir. (Kapıda ödeme ile alırsan kargo firması kapıda ödeme hizmet bedeli olarak 10 TL tahsil etmektedir) Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Gülşah Buluç, Öğrenci
  Puan :

  Kapıda odeme secenegi var mı


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Gülşah, 20 TL ve üzeri siparişlerde kapıda ödeme imkanı bulunmaktadır.. (Kapıda ödeme ile alırsan kargo firması kapıda ödeme hizmet bedeli olarak 10 TL tahsil etmektedir) Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Ayşegül Barca, Öğrenci
  Puan :

  Sizin kitaplariniz diyarbakirda bir magazada satiliyomu almak icin


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Ayşegül, geri bildirimin için teşekkür ederiz :) http://www.tongucakademi.com/satisnoktalarimiz bu linkten sana en yakın Tonguç kitapçısına ulaşabilirsin. Başarı seninle olsun! Sevgiler