LGS TOST 1. ADIM

Satış Fiyatı: 6,00 ₺

64 Adet yorum yapıldı.

LGS TOST 1. ADIM

TOST seven 2005 Tayfa burada mı? O halde şimdi bizi iyi dinle!  LGS’de başarıyı yakalaman için mükemmel bir ürün hazırladık! Hem de 2018-2019 müfredatı ve ÖSYM’nin yeni tarzdaki soruları ile %100 uyumlu!

“Tamam tost severim de, Tonguç LGS TOST nedir?” diye sorduğunu duyar gibiyiz. Hemen açıklayalım… TOST yani Temel, Orta, Sınav Tarzı sorulardan oluşan setimiz önündeki sınavda en büyük yardımcın olacak!

TOST Fasiküllerini aylık olarak seninle buluşturmayı planlıyoruz. TOST 1 sayımız da Eylül ayı konularını kapsıyor. İçerisinde TürkçeMatematik ve Fen Bilimleri dersleri bulunuyor.

Senin için özel olarak hazırladığımız TOST Fasiküllerimizin kullanımı ise oldukça kolay! Konular, yaz boyunca faydalandığın LGS Kampı videolarımız ile eş zamanlı olarak devam edecek. Kitabın sol üst tarafında yer alan karekodu okutarak Youtube üzerinden konu anlatım videolarına erişebileceksin. Hem de ücretsiz olarak!

Konulara dair hiçbir eksiğin kalmadığını garantiledikten sonra sıra TOST’unu yiyip bitirmede! Fasiküllerin sağ ve sol sayfalarında farklı düzeylere ait sorularla karşılaşacaksın. Sol tarafta yer alan sayfalarda Temel ve Orta seviyedeki sorularımız yer alıyor. Sağ taraftaki sayfada ise ÖSYM’nin sorduğu Sınav Tarzı soruları çözeceksin. Böylelikle sınavda karşına çıkabilecek her türlü soru tipini görmüş olacaksın!

Tüm bu çalışma sürecinde Tonguç da TEPS uyumlu programı ile her an seninle olacak! Takıldığın sorularda ise TATS üzerinden video çözümlerine ulaşabileceksin.

Hayallerindeki liseye yerleşmen için gereken her şey burada! LGS’de başarılı olmak için TOST’unu yemeyi unutma!

 

Alt Başlık: Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri

Türü: Deneme

Sayfa Sayısı: 64

Türkçe Soru Sayısı: 90

Matematik Soru Sayısı: 89

Fen Bilimleri Soru Sayısı: 60

ISBN: 978-605-2322-97-0 • hatice kübra kilit, Öğrenci
  Puan :

  Acaba Konya veya Ilgında hangi kırtasiyelerde bulabilirim yardımcı olur musunuz lütfen ?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Hatice, http://yuksekbasari.com/SatisNoktalarimiz linki üzerinden sana en yakın satış noktalarımıza ulaşım sağlayarak bilgi alabilirsin. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Hande Ay, Öğrenci
  Puan :

  Kayseride hangi kırtasiyelerde bulabilirim


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Hande, https://www.tongucakademi.com/satisnoktalarimiz linki üzerinden sana en yakın satış noktalarımıza ulaşım sağlayarak bilgi alabilirsin. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • ertuğrul kaplan şahin, Öğrenci
  Puan :

  Kitap kaç safya?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Ertuğrul; kitap 64 sayfa ve her dersten kaç soru olduğu kitap detaylarında belirtilmektedir. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Kenan Oruçoğlu, Öğrenci
  Puan :

  Korgo Ücreti Ne Kadar ? Kapıda Ödeme Varmı ? Konyada Yaşıyorum


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Kenan, 20 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücretsizdir. (Kapıda ödeme ile alırsan kargo firması kapıda ödeme hizmet bedeli olarak 10 TL tahsil etmektedir) Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • TUĞBA ALBOĞA, Öğrenci
  Puan :

  Hocam bence internete güvenemeyenler için bir mağaaza açın.Full tonguç testleri falan çok güzel olur.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Tuğba, tüm Türkiye'de satış noktalarımız bulunuyor. Sana en yakın Tonguç kitapçısına aşağıdaki linkten ulaşabilirsin. Başarı seninle olsun! Sevgiler :) https://www.tongucakademi.com/satisnoktalarimiz