Satış Fiyatı: 128,00 ₺

5 Adet yorum yapıldı.

0'dan 9'a Konu Anlatımlı Soru Bankası Sayısal Set


Lise hayatına başladığın şu günlerde Tonguç, sana her anında destek olmaya devam ediyor. 0’dan 9’a Konu Anlatımlı Soru Bankası Sayısal Set ile bu sene sayısalın en başarılı öğrencileri arasına gireceksin.

Kitabın içerisinde Matematik, Fizik, Kimya ve Biyoloji derslerine ait Konu Anlatımlı Soru Bankalarımız yer alıyor. Kitapların sol sayfalarında konunun özünü kavrayabileceğin bilgiler bulunuyor. Sağ tarafta yer alan sayfalarda ise öğrendiklerini sınayabileceğin Süz-Geç testlerimiz var. Böylelikle öğrendiklerini sayfa bile çevirmeden test edebileceksin. Sayısal derslerin kimi zaman ne kadar zorlayıcı olduğunu biliyoruz. Bu yüzden takıldığın soruları sakın dert etme! TATS uyumlu kitapların ile soru çözümlerine anında ulaşabileceksin!

2018-2019 müfredatı ile tamamen uyumlu 0’dan 9’a Konu Anlatımlı Soru Bankası Sayısal Set’i bir an önce edin, sayısalın parlayan yıldızı ol!


Set İçeriği:

Matematik

Fizik

Kimya

Biyoloji • Banu Arslan, Öğrenci
  Puan :

  Kredi kartı geçerli mi ?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Banu, kredi kartı ile sipariş oluşturabilirsin. Başarı seninle olsun! Sevgiler


 • Ahmet Önal, Öğrenci
  Puan :

  Kaç günde geliyor


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Ahmet, sipariş verdikten sonra ortalama 48 saat içerisinde kargoya teslim ediyoruz (Pazar günleri hariç) ve kargo da ortalama 2 gün içerisinde teslim ediyor :) Başarı seninle olsun!


 • berfin Aktas, Öğrenci
  Puan :

  Kitap cok guzel ama 1. Donem icin mi gecerli konular yoksa 2.donem icinmi ya da hem 1 hem 2. Donemide kapsiyor mu konular ?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Berfin, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Kitap her iki dönemi de kapsamaktadır :) Başarı seninle olsun! Sevgiler


 • Gülfem Ay, Öğrenci
  Puan :

  Hem tak soru bankası hem de konu anlatımlı soru bankası almak istiyorum ama soruları aynı mıdır? Yani birbirlerinden tek farkları anlatımlı kitabın anlatımı olması mıdır, yoksa sorular da farklı mıdır? Şimdiden teşekkürler.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Gülfem , Elbette aynı değil. 0'dan 9'a Kitaplarımız konu anlatım desteği olan kitaplardır, Tak serimiz ise tamamen Testlerden oluşmaktadır ve tüm soru içeriği farklıdır :) Başarı Seninle Olsun!


 • Abdul Samed Demirkıran, Öğrenci
  Puan :

  Hocam,kapıda ödeme ile birlikte ne kadar oluyor ?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba, 20 TL ve üstü siparişlerde kargo ücreti bulunmamaktadır. Kapıda ödeme ile oluşturulan siparişlerde kargo firması senden 10 TL hizmet bedeli tahsil edecektir. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)