0'dan 7'ye Sayısal Konu Anlatımlı Soru Bankası

Satış Fiyatı: 32,00 ₺ (KDV Dahil)

5 Adet yorum yapıldı.

0'dan 7'ye Sayısal Konu Anlatımlı Soru Bankası


Merhaba Tonguçlu!

Bu seneyi en verimli şekilde geçirmeye hazır mısın?

0’dan 7’ye Sayısal Konu Anlatımlı Soru Bankası ile sayısal derslerde tam başarıyı elde edeceksin!

Kitap, 7. sınıfta ve Liselere Geçiş Sınavı’nda (LGS) karşına çıkacak Matematik ve Fen Bilimleri derslerine ait tüm sayısal konularını içeriyor.

Kullanımı oldukça kolay 0’dan 7’ye Sayısal Konu Anlatımlı Soru Bankası’nın sol sayfalarında 2018 – 2019 için yenilenen 7. sınıf müfredatına ve yeni sınav sistemine uygun Matematik ve Fen Bilimleri konu özetleri seni bekliyor. Senin için ayrıntıya inmeden ve tüm bilgileri öğrenebileceğin şekilde tasarladık. Bil-Geç’lerle bilmen gerekenleri anlattık, Çöz-Geç ile soru çözmeni sağladık. Sağ taraftaki sayfalarda ise öğrendiklerini sınayabileceğin Süz-Geç testlerimiz yer alıyor. Yapamadığın veya takıldığın soruları da dert etme! Tonguç, video çözüm desteği TATS (Tonguç Akıllı Takip Sistemi) uygulaması ile her an yanında! Ayrıca her önemli konunun ardına Test-Geç’ler de koyduk ki daha fazla soru ile karşılaşıp konuları tam pekiştirebilesin.

Ayrıca kitabın TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) ile de uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitirme modeline göre tasarlandı. Dilersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilir, dilersen de 14-18-30 günlük Yoğun-Orta-Rahat programlar ile belli sürede kitabı tamamlayabilirsin.

Sen de bu sene sayısal derslerde başarıyı yakalamak istiyorsan 0’dan 7’ye Sayısal Konu Anlatımlı Soru Bankası tam aradığın kitap!

Başarı seninle olsun!

 

Alt Başlık: Matematik, Fen Bilimleri

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 178

ISBN: 978-605-232-296-3 • Kübra Çetin , Öğrenci
  Puan :

  Hocam kitap için anlatımları çok güzel hatta harika ben çok beğendim ee tabi tonguç yaparda kötü olur herkese tavsiye ediyorum bir test kitabı olarak mükemmel


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Kübra , geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler


 • Yalın eren Akalın, Öğrenci
  Puan :

  Kapıda ödeme mevcutmu


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Yalın, ön siparişte olmayan 20 TL ve üzeri siparişlerde kapıda ödeme mevcuttur. (Kapıda ödeme ile alırsan kargo firması kapıda ödeme hizmet bedeli olarak 10 TL tahsil etmektedir) Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Hira Gül, Öğrenci
  Puan :

  Merhaba,ben 0 dan 7 ye olan kitabi almayi dusunnuyorum. Kac gune gelir


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Hira, sipariş verdikten sonra ortalama 48 saat içerisinde kargoya teslim ediyoruz (Pazar günleri hariç) ve kargo da ortalama 2 gün içerisinde teslim ediyor :) Başarı seninle olsun!


 • Eren Bircan, Öğrenci
  Puan :

  sadece 7. sinif değil mi


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Eren geri bildirimin için teşekkür ederiz. Evet 7. sınıfa aittir. Başarı seninle olsun :) Sevgiler


 • Azra Akdogan, Öğrenci
  Puan :

  Kardeşim aldı ve çok memnun kaldı. Herkese öneriyor.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Azra, geri bildirimin için teşekkür ederiz :) Başarı seninle olsun!