;
6 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 8. Sınıf Uzaktan Eğitim Programı Şubat-Mart

Bu kitapçığın içeriğinde 8. sınıfa geçen öğrenciler için hazırlanan 2 hafta şubat, 5 hafta mart ayı olmak üzere toplam 7 haftalık çalışma programı bulunmaktadır.

Çalışma programı;

Uzaktan eğitim süresince yüzyüze eğitimle kapatılamayan müfredat eksiklerini tamamlamayı hedefler. Ayrıca aktiviteler ve görevler ile evde geçirilen zamanın doğru programlamasını amaçlar.

Program detayları;

- Programdaki “Görevler” bölümü ile EBA dersi, Canlı ders ve Tonguç dersleriyle ilgili videolar izlenir. Böylece 8. Sınıf konuları çalışılmaya başlanır.

- EBA dersi izle TRT EBA TV’den izleyebilirsiniz.

- Canlı derse katıl Okul öğretmenlerinizle yaptığınız dersler.

- Tonguç dersi izle 8. Sınıf 2021 LGS kampı YouTube kanalından izleyebilirsiniz.

- Hafta sonu “Tonguç Eba’da” bölümü ile derslerimizin videoları izlenebilir, böylece konular tekrar edilmiş ve kalıcılığı artırılmış olur.

- Uzaktan Eğitimin ardından önerilen konularla ilgili “Ödevler” bölümünde yönlendirdiğimiz testler çözülür. Çözülen sorular sayesinde farklı kaynaklardan konular pekiştirilmiş olur.

- “Aktiviteler” bölümünde önerilen okuma çalışmasıyla LGS sınavı için çok önemli olan okuduğunu anlama becerisi geliştirilmiş olur. Ayrıca önerilen spor, animasyon, sosyal medya, gezi, araştırma içerikleriyle de, çeşitli ilgili alanlarına göre yönlendirme çalışması yapılır. Böylece sınav maratonuna sağlıklı ve başarılı bir şekilde hazırlanılır. • MUHAMMED RIZA KOÇAK, Öğrenci
  Puan :

  BUNLARI KİTAB EVLERİNDEN ALABİLİYOMUYUZ


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Muhammed, PDF butonuna tıklayarak ücretsiz bir şekilde indirebilirsin. :)


 • YİĞİT Tor, Öğrenci
  Puan :

  Ben indirdim çok güzel tafsiye ederim


 • eylül merda efe, Öğrenci
  Puan :

  tonguç kitapçılarında varmıdır?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Eylül, PDF olarak indirebilirsin. :)


 • ELA KOCATEPE , Öğrenci
  Puan :

  Merhaba indirdim hersey icin cok tesekkürler sizin sayenizde harika bir dönem gerciricem İnşallah .... Tekrar tesekkürler bu arada ben sizin kitaplarınızıda aldım cok eğlenceli hic sıkılmıyorum . arkadasıma bile önerdim en güzel ek kaynak kitabım sana güvenim tam tonguc :)


 • Zeynep Kuris, Öğrenci
  Puan :

  bu programı nasıl alıcam alamıyorum


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Zeynep, PDF butonuna tıklayarak indirebilirsin. :)