Satış Fiyatı: 23,00 ₺

5 Adet yorum yapıldı.

8. Sınıf EKO Sayısal Zoru Bankası


Hem ekolojiye duyarlı hem de ekonomik kitaplarımızı çok sevdiğini biliyoruz! İşte bu yüzden yepyeni bir EKO kitap ile karşındayız… 8. Sınıf EKO Sayısal Zoru Bankası tam aradığın kitap!

Kitap, güncellenen 2018-2019 müfredatına uygun olarak düzenlendi. Kitabın içerisindeki sorular ise 8. Sınıf Sayısal Zoru Bankası ile tamamen aynı! İçerik olarak hiçbir farkı yok. Bizler sadece kitabın boyutlarını küçülttük. Böylece doğayı koruyup, daha fazla ağaç kesilmesini engellemiş olurken cebini de düşünmüş olduk. Kitabın fiyatını düşürdük!

8. Sınıf EKO Sayısal Zoru Bankası’nın içerisinde Matematik ve Fen Bilimleri dersleri yer alıyor. Sol taraftaki sayfalarda normal zorluk düzeyindeki sorular bulunuyor. Sağ tarafta ise senin için özel olarak hazırladığımız Zoru, yani zor sorularımız var! Takıldığın sorularda ise Tonguç, TATS üzerinden video desteği ile yanında…

Hem cebimi hem de doğayı korumak istiyorum diyorsan sen de bir an önce 8. Sınıf EKO Sayısal Zoru Bankası’nı edinmelisin!


Alt Başlık: Matematik, Fen Bilimleri

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 152

Soru Sayısı: 1193

ISBN: 978-605-2322-81-9 • ismail çankaya, Öğrenci
  Puan :

  Tonguç gerçekten testleriniz çok güzel. 10 puan üzerinden 1000 puan veririm yani 100. Önceden sayısal ile sözelin seti vardı. Onu kardırmasaydınız çok daha güzel olurdu. Sizin sayenizde lgs'den inşallah full çekmeyi planlıyorum. Testinize bayıldım. Sizin gibi yayınevi yok. ????????BAYILDIM????????????


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba İsmail, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • ÜmmüGülsüm TAŞCI, Öğrenci
  Puan :

  Kargo ücreti alıyor musunuz yoksa fiyatın içinde mi?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Gülsüm, 20 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücretsizdir. (Kapıda ödeme ile alırsan kargo firması kapıda ödeme hizmet bedeli olarak 10 TL tahsil etmektedir) Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Nur Süslü, Öğrenci
  Puan :

  ACABA NE ZAMAN GELİR? TAK TİK BİTTİDE


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Nur, sipariş verdikten sonra ortalama 48 saat içerisinde kargoya teslim ediyoruz (Pazar günleri hariç) ve kargo da ortalama 2 gün içerisinde teslim ediyor :) Başarı seninle olsun!


 • Serkan Topo, Öğrenci
  Puan :

  Hocam Bu Zoru Bankasının cevap anahtarları varmı


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Serkan, kitap içerisinde cevap anahtarı mevcuttur. Başarı seninle olsun! Sevgiler


 • Alara Akgüneş, Öğrenci
  Puan :

  Merhaba Tonguç Akademi ben bu kitabi ve sozelini almak istiyorum kapida odeme yapiliyormu


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Alara, ön sipariş olmayan 20 TL ve üstü tüm ürünlerimizde kapıda ödeme seçeneği bulunmaktadır. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)