;
LGS Hızlanma Seti

Satış Fiyatı: 77,00 ₺

67 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları LGS Hızlanma Seti


LGS çalışmasında hızlanmak adına öncelikle belli konularda öne geçmek gerekiyor.

1. Türkçe özelinde en fazla zaman harcadığımız PARAGRAF sorularında profesyonellik, odaklanma ve hızlanma hedefiyle ilerleyeceğiz.

PARAGRAFONS

2. Matematikte herkesin en temel çekindiği noktayı Yeni Nesil PROBLEMLERİNİ temelden zora öğrenerek, sindirerek, adım adım temizleyeceğiz.

LGS MATEMATİK PROBLEM BANKASI

3. Tüm derslerden analizlerini yapıp konu eksiklerimizi bulacağımız tamamı beceri temelli sorulardan oluşan DENEME çözümü ile çalışmamızı taçlandıracağız. 

HIZLANMA DENEMELERİ

Set içindeki kitaplar ve sayfa sayısı:

ParagrafONS - 5,6,7. Sınıf ve LGS  (Sayfa Sayısı: 232)

LGS Matematik Problem Bankası (Sayfa Sayısı: 224)

LGS 4'lü Hızlanma Denemeleri (Sayfa Sayısı: 208)

Türü:Set

Sayfa Sayısı: 3 Kitap toplam 664 sayfa

Soru Sayısı: 1386

ISBN: 868-296-6127-07-0
 • yusuf sevinçer , Öğrenci
  Puan :

  Kargonun ücretsiz olması çok güzel ben kırtasiyeden aldım 77 tl kargoyla alsanız da 77 tl eğer vaktiniz yoksa burdan sipariş vermekte mantıklı.(e tabi kırtasiyeden almak bi başka aldığın gibi inceleyebiliyorsun :)


 • Emre Yiğitalp, Öğrenci
  Puan :

  ürünü sipariş ettim. Ne zaman gelecek?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Emre, siparişler 2-3 iş gününde kargoya teslim ediliyor. Sipariş numaranla kargo takibini ''Sipariş Takibi'' bölümünden yapabilirsin. :) #tongucseninle


 • Alihan YAŞAR, Öğrenci
  Puan :

  Hocam ben seti aldım ama problem bankasının çözümleri doğru değil bazılarında öğretmen cevap bu deyip bitiriyor ileride videoları güncelleme yapıcak mısınız?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Alihan. Bize bu konuda bilgi verdiğin için çok teşekkür ederiz. Rica etsek sorunlu olduğunu düşündüğün videoların hangi kitaplarda ve testlerde olduğunu tatssorunbildir@tongucakademi.com adresine gönderir misin? Sorun varsa hızlıca düzeltelim❤😉


 • Harun Çağın , Öğrenci
  Puan :

  Hocam problem bankasinda test 2 de baska bir hoca cozumunu yaomis sorunun ama o kadar hizli cozuyor ki saniyeler icinde bitiyor hic bir şey anlasilmiyor.Ekstradan bazi cozum videolari hic acilmiyor. Ama ozellikle bu anlasilir cozum olayina bi aciklik getirilmesini cok isterim hocam.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Böyle yorumlar almak bizi çok üzüyor. Sizin derslerine ve sınavlarınıza en iyi şekilde hazırlanmanızı istiyoruz çünkü. Bu nedenle videoların altına like ve dislike butonu koyduk. Hoşlanmadığınız videolarda dislike butonunu tıklar mısınız❤❤❤ Eğer dislike seçeneklerinden “Çözüm Anlaşılır Değil” başlığını seçersen verdiğin bilgiler öğretmenlerimize en yakın zamanda ulaşacak ve değerlendirilecek. Hem senin hem de bu kitabı çözen diğer arkadaşlarının doğru öğrenmesine katkıda bulunacağın için şimdiden teşekkür ederiz. Bildireceğin hata hakkında gerekli kontroller yapıldıktan sonra düzeltilecek. İyi çalışmalar.


 • Olgu Çebi, Öğrenci
  Puan :

  Hızlanma denemelerindeki optik form okunmuyor sanırım... Yoksa ben mi yanlış yapıyorum? TATS uygulamasından optik form okuta giriyorum sonra optiğin fotoğrafını çekiyorum ve kitaba sahip değilim diyor. Çözümü nedir?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Olgu, kitabının arkasındaki hologramı kazıyarak DK ile başlayan kodu girerek önce kitabını aktifleştirmen gerekiyor. :)