Satış Fiyatı: 23,00 ₺

5 Adet yorum yapıldı.

8. Sınıf EKO Sözel Zoru Bankası


Hem ekolojiye duyarlı hem de cep dostu EKO kitapları çok sevdiğini duyduk! Senin için yepyeni bir EKO kitap tasarladık! Üstelik 2018-2019 müfredatı ile %100 uyumlu..

8. Sınıf EKO Sözel Zoru Bankası, alıştığın Zoru Bankaları ile aynı içeriğe sahip. Yani içerisindeki sorular, Sözel Zoru Bankası kitabı ile tamamen aynı! Kitabın sol tarafındaki sayfalarda temel bilgilerden oluşan sorular yer alıyor. Sağ tarafta ise çıtayı biraz yükselttik ve zor sorularımızı yani Zoruları senin için hazırladık! Böylelikle kolay ve zor soruları bir arada görecek ve tüm eksiklerini kapatacaksın. Hem de EKO Zoru Bankamızı edinerek doğayı ve cebini de korumuş olacaksın!

Türkçe, İnkılap Tarihi, Din Kültürü ve İngilizce derslerinden oluşan 8. Sınıf EKO Sözel Zoru Bankası ile bu sene sözelin en başarılı öğrencisi olacaksın!


Alt BaşlıkTürkçe, İnkılap Tarihi, Din Kültürü, İngilizce

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 168

Soru Sayısı: 1390

ISBN: 978-605-2322-83-3 • İlhan Salğar, Öğrenci
  Puan :

  Kitabı 28 şubat (perşembe) günü sipariş ettim bugün 1 mart (cuma) fatura kesikdi diyor tahminen ne zaman elime ulaşır sizi seviyorum


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba İlhan, sipariş verdikten sonra ortalama 48 saat içerisinde kargoya teslim ediyoruz (Pazar günleri hariç) ve kargo da ortalama 2 gün içerisinde teslim ediyor :) Başarı seninle olsun!


 • Cevriye Doğan, Öğrenci
  Puan :

  Bu üründe kargoyla birlikte kaç tl vericez kargo ücreti var mı bu ürün için


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Cevriye, 20 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücretsizdir. (Kapıda ödeme ile alırsan kargo firması kapıda ödeme hizmet bedeli olarak 10 TL tahsil etmektedir) Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Harun Emre YILMAZ, Öğrenci
  Puan :

  Merhaba,Tonguç Akademi çalışanları ben bu kitabı 7 Şubat Cuma tarihinde sipariş verdim hangi gün elimde olur sağolun


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Harun, sipariş verdikten sonra ortalama 48 saat içerisinde kargoya teslim ediyoruz (Pazar günleri hariç) ve kargo da ortalama 2 gün içerisinde teslim ediyor :) Başarı seninle olsun!


 • harun yılmaz , Öğrenci
  Puan :

  bunu kırtasiyelerde bulabilirmiyim sağolun


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Harun, https://www.tongucakademi.com/satisnoktalarimiz linki üzerinden sana en yakın satış noktalarımıza ulaşım sağlayarak bilgi alabilirsin. Başarı seninle olsun! Sevgiler


 • Alara Akgüneş, Öğrenci
  Puan :

  Bu kitapin diger zoru bankasindan farki nedir


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Alara, Zoru Bankaları ile aynı içeriğe sahip. Yani içerisindeki sorular, Sözel Zoru Bankası kitabı ile tamamen aynı. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)