Satış Fiyatı: 32,00 ₺

5 Adet yorum yapıldı.

7. Sınıf Sayısal Zoru Bankası


7. Sınıf Sayısal Zoru Bankası ile tanışmaya hazır mısın?

Senin için özel olarak hazırladığımız sorular ve zorular ile tüm zorlukların üstesinden teker teker geleceksin!

Kitabın içerisinde Matematik ve Fen Bilimleri derslerine ait testler yer alıyor. Testlerde bulunan Zorular, yani zor sorular ile de kendini sınayacak ve çıtayı biraz daha yükseltmiş olacaksın. Her testte bir adet Zoru var. Diğerleri ise temel bilgileri ölçücü sorular. Zorular, soru zorlayıcılığı açısından oldukça geliştirici yapıda. Yani senin yapman gereken limitlerini zorlayarak belirlediğin hedefe ulaşmayı başarmak. Sıradan test kitaplarının aksine bu kitapta temel ve giriş seviyesindeki sorular ile konuların özüne inecek ve öğrendiklerini pekiştireceksin. Zorular, yani zor sorular ile okulda işlediğiniz konuyla alakalı hiçbir eksiğin kalmadığını garantileyeceksin!

Üstelik kitabın yenilenen 2018 - 2019 müfredatı ile %100 uyumlu! İçeriğinde kazanımları birebir test eden temel sorular ve yeni nesil MEB tarzı gerçek yaşam durumlarına yönelik zorular barındırıyor.

Takıldığın sorularda ise sakın canını sıkma! 7. Sınıf Sayısal Zoru Bankası kitabın TATS (Tonguç Akıllı Takip Sistemi) ve TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu… Yani takıldığın sorularda video çözümlerinden anında yararlanabileceksin!

Bu sene sen de Matematik ve Fen Bilimleri derslerinde maksimum başarıyı elde etmek istiyorsan 7. Sınıf Sayısal Zoru Bankası tam ihtiyacın olan kitap!

 

Alt Başlık: Matematik, Fen Bilimleri

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 264

Matematik Soru Sayısı: 689

Fen Bilimleri Soru Sayısı: 400

ISBN: 978-605-7568-03-8
 • murat bilir, Veli
  Puan :

  kızıma bu üründen aldık kaç güne gelir acaba


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Murat Bey, geri bildiriminiz için teşekkür ederiz :) sipariş verdikten sonra ortalama 24 saat içerisinde kargoya teslim ediyoruz (Pazar günleri hariç) ve kargo da ortalama 2 gün içerisinde teslim ediyor. Başarı sizinle olsun! Sevgiler


 • Muhterem Çakır, Öğrenci
  Puan :

  Dün sipariş ettim ne zamam gelir


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Muhterem, sipariş verdikten sonra ortalama 48 saat içerisinde kargoya teslim ediyoruz (Pazar günleri hariç) ve kargo da ortalama 2 gün içerisinde teslim ediyor :) Başarı seninle olsun! Sevgiler


 • Mete Bayındır, Öğrenci
  Puan :

  Kitap kaç günde gelir


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Mete, sipariş verdikten sonra ortalama 48 saat içerisinde kargoya teslim ediyoruz (Pazar günleri hariç) ve kargo da ortalama 2 gün içerisinde teslim ediyor :) Başarı seninle olsun!


 • Sevgi Pişkin, Öğrenci
  Puan :

  Zoru Bankasını sipariş etmiştik ve 3 gün içerisinde geldi teşekkür ederim


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Sevgi, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Nihat Berkay SİREL, Öğrenci
  Puan :

  Bu soru bankası çok güzel özellikle TATS ile kullanınca :)


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Nihat, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)