7. Sınıf Sayısal Zoru Bankası

Satış Fiyatı: 35,00 ₺ (KDV Dahil)

5 Adet yorum yapıldı.

7. Sınıf Sayısal Zoru BankasıMerhaba Tonguçlu! 7. Sınıf Sayısal Zoru Bankası ile tanışmaya hazır mısın? Senin için özel olarak yayına hazırladığımız bu kitap 2018-2019 müfredatı ile tamamen uyumlu!

Kitabın içerisinde Matematik ve Fen Bilimleri derslerine ait testler yer alıyor. Sıradan test kitaplarının aksine seni bu kitapta temel seviyedeki sorular ve zorular bekliyor. Zorular, yani zor sorular ile okulda işlediğiniz konuyla alakalı hiçbir eksiğin kalmadığını garantileyeceksin!

Takıldığın sorularda ise sakın canını sıkma! 7. Sınıf Sayısal Zoru Bankası kitabın TATS uyumlu… Yani takıldığın sorularda video çözümlerinden anında yararlanabileceksin!

Bu sene sen de Matematik ve Fen Bilimleri derslerinde maksimum başarıyı elde etmek istiyorsan 7. Sınıf Sayısal Zoru Bankası tam ihtiyacın olan kitap!


Kitap Adı: 7.Sınıf Sayısal Zoru Bankası

İçerik: Matematik, Fen Bilimleri

Basım Tarihi: 2018 Ekim

Sayfa Sayısı: 272 

Kağıt :  1. hamur 70 gr

Kapak : 300 gr Mat Kuşe

Cilt Tipi: Amerikan Cilt

Ebat: 19x27 

ISBN: 978-605-7568-03-8
 • Sultan Özbagış, Öğrenci
  Puan :

  7.sınıfın tüm kitaplarını aldım,memnunum.Fakat TATS uygulamasına giriş yapabiliyorum ama soru çözüm videolarını açamıyorum.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Sultan, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Telefonunun ayarlar kısmından uygulama ayarlarının hepsine izin ver lütfen. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • İzzettin Şahan Erdem, Öğrenci
  Puan :

  Birşey Rica etsem,Bildiğiniz üzere önümüzde ki sene Lgs Tarzı bir sınav olacak.Böyle üst düzey,en zor sorularınızı bir araya getirdiğiniz bir kitap yapsanız Çok güzel olur.Teşekkürler.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Şahan, geri bildirimin için teşekkür ederiz :) İşte bu kitap da en zor sorulardan oluşuyor ve bu amaçla yapıldı. Başarı seninle olsun! Sevgiler


 • #Bilge# ., Öğrenci
  Puan :

  Ben bu kitabı almayı düşünüyorum. Şimdilik beğendim fiyatıda gayet uygun bence. Yararıma olur diye düşünüyorum. Tonguç'u Seviyorum.^^


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Bilge, geri bildirimin için teşekkür ederiz :) Başarı seninle olsun! Sevgiler


 • Adar Geris, Öğrenci
  Puan :

  SİPARİŞimi verdim ve bunun yanında 7.1 akıl otları ile kafa defteri aldım çok heyecanlıyım umarım güzeldir şimdiden 'thank you' TONGUÇ


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Adar, geri bildirimin için teşekkür ederiz :) Başarı seninle olsun! Sevgiler


 • daren Ismail , Öğrenci
  Puan :

  Bu zoru bankasindaki sorular 0'dan 7'ye konu anlatımlı zoru bankasındaki sorular ile aynı mi


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba, geri bildirimin için teşekkür ederiz :) Hayır ayrı sorular içermektedir. Başarı seninle olsun! Sevgiler