;
Türkiye Geneli TYT Denemesi - 2

Satış Fiyatı: 2,00 ₺

1 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Kampüs Türkiye Geneli TYT Denemesi - 2

Türkiye’nin en iyileri senin için buluştu!

Türkiye’nin en başarılı ders yayıncıları; Dersler Cepte Fizik, Fundamentals Biyoloji, Gri Koç, Kenan Kara ile Geometri, Kimya Adası, Matematiğin Güler Yüzü, Rehber Matematik, Şenol Hoca, Tonguç Kampüs ve Yavuz Tuna Coğrafya’nın bir araya gelerek hazırladığı Türkiye Geneli TYT Denemesi-2 25 Mart’tan itibaren tüm satış noktalarında olacak.

Sana en yakın satış noktasını bulmak için tıkla.

Türkiye Geneli TYT Denemesi-2 ‘yi çözerek Türkiye geneli içerisindeki sıralamanı görebilir, eksiklerini tespit edebilir ve büyük sınava çok daha sıkı şekilde hazırlanabilirsin. 

Bu denemeye katılman için izlemen gereken adımları aşağıda bulabilirsin.

Adım 1:

Kırtasiyeden veya dilediğin bir internet sitesinden denemeni al. 

Adım 2:

Optik formunu kodlayabilmen ve Türkiye geneli sıralamanı görebilmen için denemeyi aldığın tarih itibari ile;

-İster optik formundaki karekodu telefonundaki herhangi bir karekod okuyucusuna okutarak,

-İstersen de dogrukaynak.com üzerinden mevcut üyeliğinle veya yeni üyelik oluşturarak, e-posta doğrulamanı yap. 

Adım 3:

İster 24 Nisan 2021 Cumartesi günü, saat 10:00’da Gri Koç YouTube kanalında canlı yayında bizimle birlikte, istersen herhangi bir günde denemeni çöz ve optiğini işaretle. 

Adım 4: 

24 Nisan 2021 Cumartesi günü, saat 21:00’de Tonguç Kampüs YouTube kanalında yapılacak canlı yayında denemedeki tüm marka hocaların deneme yorumlarını izle. 

Adım 5: 

Türkiye geneli sıralamanı görebilmen için 24 Nisan 2021 Cumartesi günü, saat 21.00’den, 26 Nisan 2021 Pazartesi günü saat 21:00’e kadar dilediğin bir saatte optiğini dogrukaynak.com sitesine gir. 

Adım 6: 

En geç 27 Nisan 2021 Salı günü, saat 09.00’a kadar Türkiye geneli sıralamanı ve deneme cevap anahtarını dogrukaynak.com’da görebilir ve Türkiye geneli sıralaman ile karneni e-postanda bulabilirsin. 

Adım 7: 

Denemedeki her dersin detaylı çözümünü 27 Nisan 2021 Salı günü, saat 09:00’da her hocanın kendi YouTube kanalında yayınlayacağı çözüm videosunda izle. 

Adım 8: 

27 Nisan 2021 Salı günü, saat 17.00’de Gri Koç YouTube kanalında yayınlanacak videoda deneme netlerine göre Gri Koç’un YKS’ye son iki ay kala tavsiyelerini izle. 

Türü: Deneme Sınavı

Sayfa Sayısı: 48

Soru Sayısı: 125
  • Yunus Egemen Kesmen, Öğrenci
    Puan :

    Merhaba ben 8.sınıf öğrencisiyim tonguçun lgs derece seti ve doz denemelerini aldım ama onlarin yanında bu tyt denemesi de geldi bu denemeyi şimdi napacam ben 😂


  • Tonguç Mağaza, Admin

    Merhaba, 0212 270 86 42 bu numara üzerinden çözüm merkezimizi araman halinde sana kısa sürede yardımcı olabiliriz 😊 #tongucseninle