8.1 Akıl Haritaları Seti

Satış Fiyatı: 30,00 ₺

5 Adet yorum yapıldı.

8.1 Akıl Haritaları Seti


8. Sınıf 1. Dönem Akıl Haritaları Seti ile bu dönem bilmen gereken her şey elinin altında olacak! Üstelik Akıl Haritaları setimiz yenilenen 2018-2019 müfredatına uygun olarak yeniden düzenlendi…

Nedir bu akıl haritaları?“ diye sorduğunu duyar gibiyiz. Akıl Haritaları, Türkiye’de bir ilk! Bu haritalar ile Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, İnkılap Tarihi, Din Kültürü ve İngilizce derslerinin tüm konularını tek bir posterde görebileceksin. Diğer bir deyişle akıl haritaları seti ile derslerin “Büyük Resmini” görmüş olacaksın!

Haritalar, bu sene okulda göreceğin her bir derse dair görseller, kısaltmalar ve konuların temelini içeren bilgi notlarını içeriyor. İçerdiği temel ve öz bilgileri de bol bol görselle destekliyor! Üstelik her bir ders için özel olarak hazırlanan haritalarını istersen yanında taşıyabilir ve gittiğin her yere götürebilir istersen de odanın duvarına asarak her an gözünün önünde olmasını sağlayabilirsin!

Akıl haritalarını dilediğin her yere rahatlıkla taşıman için silindir bir kutunun içerisinde sana gönderiyoruz. Bu kutu ile haritaların her an seninle olacak. Ayrıca kutuyu işaretli yerlerden keserek kalemlik de yapabilirsin!

8. Sınıf 1. Dönem Akıl Haritaları Setini sen de bir an önce edin, derslerde maksimum başarıya ulaş! 

 

Alt Başlık: Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, İngilizce

Türü: Poster

Sayfa Sayısı: 8 Poster

ISBN: 978-605-6802-02-7 • Sude Tuğutlu , Öğrenci
  Puan :

  Akıl haritalarının 8.2 si ne zaman çıkacak


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Sude , net bir tarih verememekle birlikte satışa ekleneceği zaman sosyal medya hesaplarımızdan duyurusu yapılacaktır. Başarı seninle olsun! Sevgiler


 • Emirhan Kırbaş, Öğrenci
  Puan :

  Merhaba üründe kaç poster var söylermisiniz?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Emirhan, Toplamda 8 adet poster bulunmaktadır aşağıdaki linkten detaylarına bakabilirsin :) https://www.tongucmagaza.com/tongucmagaza/kitapdetay/230/8-1-akil-haritalari-seti Başarı Seninle Olsun!


 • Sibel Boydak, Öğrenci
  Puan :

  Cok guzel fakat ikinci donem ne zaman gelir?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Sibel, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Net bir tarih ne yazık ki veremiyoruz. Başarı seninle olsun :) Sevgiler


 • ELİFNUR TEKİN, Öğrenci
  Puan :

  2.dönemi ne zaman gelecek?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Elifnur, Şubat ayının ilk haftası çıkartılacak takipte kalabilirsin :) Başarı seninle olsun!


 • remzi yılmaz, Öğrenci
  Puan :

  Kapıda ödeme varmı?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Remzi, 20 TL ve üzeri siparişlerde kapıda ödeme seçeneği bulunmaktadır. (Kapıda ödeme ile alırsan kargo firması kapıda ödeme hizmet bedeli olarak 10 TL tahsil etmektedir) Başarı seninle olsun! Sevgiler :)