9.1 Akıl Haritaları Seti

Satış Fiyatı: 30,00 ₺

18 Adet yorum yapıldı.

9.1 Akıl Haritaları Seti


9.1 Akıl Haritaları seti ile bu sene öğrenmen gereken her şey elinin altında olacak! Üstelik senin için özel olarak hazırladığımız Akıl Haritaları setimiz yenilenen 2018-2019 müfredatına uygun olarak düzenlendi!

“Akıl Haritaları nedir?” diye sorduğunu duyar gibiyiz. Akıl Haritaları, Türkiye’de bir ilk olma özelliğini taşıyor. 9.1 Akıl Haritaları setimiz ise Matematik, Fizik, Biyoloji, Kimya, Coğrafya ve Tarih derslerinden oluşuyor. İçerisinde ise her bir dersten ikişer adet olmak üzere toplamda 12 adet harita seni bekliyor. Bu akıl haritaları ile derslere ait tüm konuları tek bir posterde görebileceksin. Diğer bir deyişle akıl haritaları seti ile derslerin “Büyük Resmini” bir bakışta görmüş olacaksın!

Haritalar, bu sene okulda göreceğin her bir derse dair görseller, kısaltmalar ve konuların özünü içeren bilgi notlarını içeriyor. İçerdiği temel bilgileri ise bol bol görselle destekliyor. Böylelikle de akılda kalıcılığı da artıyor. Üstelik her bir ders için özel olarak hazırlanan haritalarını istersen yanında taşıyabilir ve gittiğin her yere götürebilir istersen de odanın duvarına asarak her an gözünün önünde olmasını sağlayabilirsin!

Akıl haritalarını dilediğin her yere kolaylıkla taşıman için silindir bir tüpün içerisinde sana gönderiyoruz. Bu tüp sayesinde haritaların her an seninle olacak. Ayrıca silindir kutuyu işaretli yerlerden keserek kalemlik de yapabilirsin!

9. Sınıf 1. Dönem Akıl Haritaları setini sen de bir an önce edin, derslerde maksimum başarıya ulaş!

 

Alt Başlık: Matematik, Fizik, Biyoloji, Kimya, Coğrafya, Tarih

Türü: Poster

Sayfa Sayısı: 12 Poster

ISBN: 978-605-6802-06-5 • Birsu Bedelci, Öğrenci
  Puan :

  Çok güzel olmuş. Teşekkürler ??


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Birsu, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Aliye Altunbas, Öğrenci
  Puan :

  2 dönem başlamak üzere akıl haritaları daha çıkmadı tatil bitmeden önce çıkarı mi ???


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Aliye ,net bir tarih verememek ile birlikte en kısa sürede satışa çıkacaktır. Başarı seninle olsun!


 • Rümeysa Altun, Öğrenci
  Puan :

  Merhaba ; Bu ürünü 17 Ocak Perşembe saat 20.22 de kargoya verdim Çankırı'da oturuyorum ne zaman elimde olur.İlginiz için teşekkürler.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Rümeysa, sipariş verdikten sonra ortalama 48 saat içerisinde kargoya teslim ediyoruz (Pazar günleri hariç) ve kargo da ortalama 2 gün içerisinde teslim ediyor :) Başarı seninle olsun!


 • Umut Çakir, Öğrenci
  Puan :

  Akıl haritalarinin 2. Dönem i ne zaman gelir?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Umut, net bir tarih verememekle birlikte 2. dönem başlamadan satışa sunmuş olacağız. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • ahmet şükrü çolu, Öğrenci
  Puan :

  Neredeyse 2 . dönem başladı ne zaman 9.2 satışa sunulacak


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Ahmet, en kısa sürede satışa açılacaktır. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)