7. Sınıf Sözel Zoru Bankası

Satış Fiyatı: 29,00 ₺

5 Adet yorum yapıldı.

7. Sınıf Sözel Zoru Bankası


7. Sınıf Sözel Zoru Bankası ile tanışmaya hazır mısın?

Senin için özel olarak hazırladığımız sorular ve zorular ile tüm zorlukların üstesinden teker teker geleceksin!

Kitabın içerisinde Türkçe, Sosyal BilgilerDin Kültürü ve İngilizce derslerine ait testler yer alıyor. Testlerde bulunan Zorular, yani zor sorular ile de kendini sınayacak ve çıtayı biraz daha yükseltmiş olacaksın. Her testte bir adet Zoru var. Diğerleri ise temel bilgileri ölçücü sorular. Zorular, soru zorlayıcılığı açısından oldukça geliştirici yapıda. Yani senin yapman gereken limitlerini zorlayarak belirlediğin hedefe ulaşmayı başarmak. Sıradan test kitaplarının aksine bu kitapta temel ve giriş seviyesindeki sorular ile konuların özüne inecek ve öğrendiklerini pekiştireceksin. Zorular, yani zor sorular ile okulda işlediğiniz konuyla alakalı hiçbir eksiğin kalmadığını garantileyeceksin!

Üstelik kitabın yenilenen 2018 - 2019 müfredatı ile %100 uyumlu! İçeriğinde kazanımları birebir test eden temel sorular ve yeni nesil MEB tarzı gerçek yaşam durumlarına yönelik zorular barındırıyor.

Takıldığın sorularda ise sakın canını sıkma! 7. Sınıf Sözel Zoru Bankası kitabın TATS (Tonguç Akıllı Takip Sistemi) ve TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu… Yani takıldığın sorularda video çözümlerinden anında yararlanabileceksin!

Bu sene sen de Türkçe, Sosyal Bilgiler, İngilizce ve Din Kültürü derslerinde maksimum başarıyı elde etmek istiyorsan 7. Sınıf Sözel Zoru Bankası tam ihtiyacın olan kitap!

 

Alt Başlık: Türkçe, Sosyal Bilgiler, Din Kültürü, İngilizce

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 232

Türkçe Soru Sayısı: 414

Sosyal Bilgiler Soru Sayısı: 178

Din Kültürü Soru Sayısı: 117

İngilizce Soru Sayısı: 240

ISBN: 978-605-7568-04-5 • Hürü şevval Tekcan, Öğrenci
  Puan :

  Da yeni sayısalı ile bunu sipariş ettim heyecanla bekliyorum ben normalde test aldığımda testi çözmem ama bu iki kitabı hevesle aldım kendime söz verdim çözeceğine dair umarım beklediğim gibi güzel testdir


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Şevval, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Halil Erende, Öğrenci
  Puan :

  Mükemmel ne zaman gelir acaba çok merak ediyorum


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Halil, sipariş verdikten sonra ortalama 48 saat içerisinde kargoya teslim ediyoruz (Pazar günleri hariç) ve kargo da ortalama 2 gün içerisinde teslim ediyor :) Başarı seninle olsun!


 • necati demir, Öğrenci
  Puan :

  merhaba tonguç akedemi zoru bankasının sadece türkçe olanı varmı


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Necati, öncelikle ilgin için teşekkür ederiz. Zoru Bankaları sadece sözel ve sayısal olarak ayrılmaktadır. Başarı seninle olsun! Sevgiler


 • yusuf kabakaş, Öğrenci
  Puan :

  Süper kitap


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Yusuf, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • HALİM TUNAHAN BOZOĞLU, Öğrenci
  Puan :

  Kitap çok güzel olmuş çok beğendim özellikle teps ve taps çok güzel olmuş soruları sevmeye bu kitapta başladım teşekkürler


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Halim, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler