Satış Fiyatı: 32,00 ₺ (KDV Dahil)

2 Adet yorum yapıldı.

FUNDAmentals Biyoloji Konu Anlatımlı Soru Bankası


Merhaba Tonguçlu! Yoksa sen de yaklaşan sınavda Biyoloji dersini nasıl halledeceğini mi düşünüyorsun? O Zaman doğru yerdesin! TYT hazırlığında  FUNDAmentals Biyoloji Konu Anlatımlı Soru Bankası bu dersteki en büyük yardımcın olacak!

Kitap oldukça kolay bir kullanıma sahip. Sol tarafta yer alan sayfalarda 9 ve 10. sınıf Biyoloji dersi konu anlatımları yer alıyor. Sol üstte yer alan karekodu okutarak Youtube videosuna ulaşabilir, konu anlatım videolarını izleyebilirsin. Videoların yayına gireceği tarihler ise kitabının “İçindekiler” kısmında bulunuyor. Konu kısmını hallettikten sonra soruları çözmeye başlayabilirsin. Sağ taraftaki sayfalarda FUNDAmentals Biyoloji Testleri yer alıyor. Takıldığın veya eksik bıraktığın sorularda yine sağ üstte yer alan karekodu okutarak çözüm videosuna ulaşabilirsin.

Yenilenen 2018-2019 müfredatı ve ÖSYM soruları ile tam uyumlu FUNDAmentals Biyoloji Konu Anlatımlı Soru Bankası ile Biyoloji dersini sorunsuz hallet!


Kitap Adı: FUNDAmentals Biyoloji Konu Anlatımlı Soru Bankası

Basım Tarihi: Ekim 2018

Sayfa Sayısı: 199

Soru Sayısı: 446

Kapak : 300 gr Mat Kuşe

Cilt Tipi: Amerikan Cilt

ISBN: 9786057568021 • Mustafa Yeşilöz, Öğrenci
  Puan :

  Merhaba ilk defa Tonguç mağaza dan sipariş verdim Sipariş edilen ürün kaç gün içinde bize ulaşmış olur ?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Mustafa, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Sipariş verdikten sonra ortalama 24 saat içerisinde kargoya teslim ediyoruz (Cumartesi-Pazar günleri hariç) ve kargo da ortalama 2 gün içerisinde teslim ediyor :) Başarı seninle olsun! Sevgiler


 • Mustafa eren ay, Öğrenci
  Puan :

  Bu kitapta 9 ve 10. Sinif mi var


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Eren, TYT hazırlıkla birlikte 9 ve 10. sınıflar için de uygundur. Başarı seninle olsun! :) Sevgiler