LGS TOST 2. ADIM

Satış Fiyatı: 6,00 ₺

24 Adet yorum yapıldı.

LGS TOST 2. ADIM

TOST seven 2005 Tayfa burada mı? O halde şimdi bizi iyi dinle!  LGS’de başarıyı yakalaman için mükemmel bir ürün hazırladık! Hem de 2018-2019 müfredatı ve ÖSYM’nin yeni tarzdaki soruları ile %100 uyumlu!

“Tamam tost severim de, Tonguç LGS TOST nedir?” diye sorduğunu duyar gibiyiz. Hemen açıklayalım… TOST yani Temel, Orta, Sınav Tarzı sorulardan oluşan setimiz önündeki sınavda en büyük yardımcın olacak!

TOST Fasiküllerini aylık olarak seninle buluşturmayı planlıyoruz. TOST 2 sayımız da Ekim ayı konularını kapsıyor. İçerisinde TürkçeMatematik ve Fen Bilimleri dersleri bulunuyor.

Senin için özel olarak hazırladığımız TOST Fasiküllerimizin kullanımı ise oldukça kolay! Konular, yaz boyunca faydalandığın LGS Kampı videolarımız ile eş zamanlı olarak devam edecek. Kitabın sol üst tarafında yer alan karekodu okutarak Youtube üzerinden konu anlatım videolarına erişebileceksin. Hem de ücretsiz olarak!

Konulara dair hiçbir eksiğin kalmadığını garantiledikten sonra sıra TOST’unu yiyip bitirmede! Fasiküllerin sağ ve sol sayfalarında farklı düzeylere ait sorularla karşılaşacaksın. Sol tarafta yer alan sayfalarda Temel ve Orta seviyedeki sorularımız yer alıyor. Sağ taraftaki sayfada ise ÖSYM’nin sorduğu Sınav Tarzı soruları çözeceksin. Böylelikle sınavda karşına çıkabilecek her türlü soru tipini görmüş olacaksın!

Tüm bu çalışma sürecinde Tonguç da TEPS uyumlu programı ile her an seninle olacak! Takıldığın sorularda ise TATS üzerinden video çözümlerine ulaşabileceksin.

Hayallerindeki liseye yerleşmen için gereken her şey burada! LGS’de başarılı olmak için TOST’unu yemeyi unutma!

 

Alt Başlık: Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri

Türü: Deneme

Sayfa Sayısı: 64

Türkçe Soru Sayısı: 86

Matematik Soru Sayısı: 106

Fen Bilimleri Soru Sayısı: 60

ISBN: 978-605-7568-05-2 • duhan kaya, Öğrenci
  Puan :

  ben sizin bu kitaplarınızdan sipariş ettim yanında LGS Tekrar Programı geliyor mu ?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Duhan, geri bildirimin için teşekkür ederiz. 8. sınıf kitap siparişlerinde LGS Tekrar Programı gönderilmektedir. Başarı seninle olsun! Sevgiler


 • nevin turay, Öğrenci
  Puan :

  kargo ne kadar genel olarak


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Murat, kargo ücreti 5,35 TL' dir. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Atilla Güneş Topal, Öğrenci
  Puan :

  Hocam kitap bu gun elime ulaştı tost 1 tost 2 ve akil notları aldım tost 1 tatsdan kare kod ile çalıştı ama tost 2 de hata veriyor neden


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Güneş, geri bildirimin için teşekkür ederiz. TATS'a üye olduğun mail adresi ve tanıtmak istediğin kitabın ismi ve kaçıncı baskı olduğu bilgisiyle birlikte aktivasyon@tongucmagaza.com adresine iletebilir misin? Yaşadığın sorunu detaylı olarak da yaz lütfen. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Tuba Kurt, Öğrenci
  Puan :

  Merhaba Tonguç Akademi videolarınızı severek izliyorum acaba ödemeyi sadece kredi karti ile mi yapabiliyoruz ?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Tuba, geri bildirimin için teşekkür ederiz :) Kredi kartı, havale ve kapıda ödeme yöntemiyle sipariş verebilirsiniz. Başarı seninle olsun! Sevgiler


 • İrfan Genç, Öğrenci
  Puan :

  Süper Bişeyy,Teşekkürler Tonguç Akademi?????????


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba İrfan, geri bildirimin için teşekkür ederiz. :) Başarı seninle olsun! Sevgiler