Satış Fiyatı: 34,00 ₺ (KDV Dahil)

0 Adet yorum yapıldı.

5.1 Akıl Haritaları SetiMerhaba Tonguçlu! Senin için özel olarak hazırlanan 5.1 Akıl Haritaları Seti ile bu dönem bilmen gereken her şey elinin altında olacak! Üstelik Akıl Haritaları setimiz yenilenen 2018-2019 müfredatı ile tamamen uyumlu!

"Nedir bu akıl haritaları?" diye sorduğunu duyar gibiyiz. Akıl Haritaları setimiz Türkiye’de bir ilk olma özelliği taşıyor. Bu haritalar ile okul derslerinin tüm konularını tek bir posterde görebileceksin.

Haritalar, bu sene okulda göreceğin her bir derse dair görseller, kısaltmalar ve konuların temelini içeren özet bilgi notlarını içeriyor. İçerdiği temel ve öz bilgileri bol bol görselle de destekliyor. Böylelikle de öğrenmelerin kalıcı hale geliyor! Üstelik her bir ders için özel olarak hazırlanan haritalarını istersen yanında taşıyabilir ve gittiğin her yere götürebilirsin. İstersen de odanın duvarına asarak her an gözünün önünde olmasını sağlayabilirsin!

Akıl Haritalarını dilediğin her yere rahatlıkla taşıman için silindir bir kutunun içerisinde sana gönderiyoruz. Bu kutu ile haritaların her an seninle olacak! Ayrıca kutuyu işaretli yerlerinden keserek kalemlik de yapabilirsin!

5.1 Akıl Haritaları Seti bu sene en sevdiğin kaynak olacak!

 

 

Alt Başlık: Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, Sosyal Bilimler, İngilizce, Din Kültürü

Türü: Poster

Sayfa Sayısı: 8 Poster

Ebat: 98 x 33 Poster

Kâğıt : 115 gr Kuşe Kağıt

Renk : 4 x 4

Kapak :  35 cm Silindir Kutu

Baskı Tarihi     : 2018 Kasım/1. Baskı

ISBN: 9786056802034