8. Sınıf LGS Sözel Mantık Sayısal Analiz Soruları

Satış Fiyatı: 27,00 ₺

5 Adet yorum yapıldı.

8. Sınıf LGS Sözel Mantık Sayısal Analiz Soruları

LGS’de hayallerine ulaşabilmen için sana mükemmel bir kaynak hazırladık.

Değişen sınav sistemi ile yorum ve analiz, mantık ve karşılaştırma sorularını zaman kontrolü dahilinde yapmak senin için oldukça önemli. İşte Tonguç da tam bu noktada senin en büyük destekçin olacak.

Yeni müfredat ve ÖSYM tarzı sorular ile uyumlu 8. Sınıf LGS Sözel Mantık ve Sayısal Analiz Soruları tam sana göre!

Senin için hazırladığımız kitapta, sözel mantık ve sayısal analizle ilgili onlarca özgün soru bulacaksın. Böylelikle önündeki sınavda karşına çıkabilecek soru tiplerini görmüş olacaksın.

Sayısal analizle ilgili birçok güncel soru, sözel mantıkla ilgili karşılaştırma yeteneğini belirleyen sorular ve yeni tarz anlam bilgisi ve dil bilgisini bir parça üzerinden sorgulayan orijinal sorular sana çok fayda sağlayacak.

PISA ve TIMSS sınavlarına benzer soru tipleriyle, MEB kazanımlarına uygun, 2019 müfredatını kesinlikle aşmayacak şekilde yeni sınava uygun zorluk düzeyinde hazırladığımız bu kitapla soruları çözdükçe pratikleşecek ve hız kazanacaksın.

TATS (Tonguç Akıllı Takip Sistemi) uygulamasını cep telefonuna yükleyerek ücretsiz üye olduktan sonra yapamadığın veya takıldığın soruların çözümlerine de anında ulaşabileceksin.

Ayrıca kitabın TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) ile de uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitirme modeline göre tasarlandı. Dilersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilir, dilersen de 8-12-18 günlük Yoğun-Orta-Rahat programlar ile belli sürede kitabı tamamlayabileceksin.

LGS’de hayalindeki liseyi kazanmak, bu kitapla senin için artık hayal olmaktan çıkacak!

 

 

Alt Başlık: Türkçe, Matematik

 

Türü: Soru Bankası

 

Sayfa Sayısı: 234

 

Türkçe Soru Sayısı: 86

 

Matematik Soru Sayısı: 432

 

ISBN: 978-605-7568-07-6 • emirhan esmer, Veli
  Puan :

  Kapıda ödeme varmı?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Emirhan Bey, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. 20 TL ve üstünde verilen siparişlerde kapıda ödeme seçeneği mevcuttur. Kapıda ödeme ile verilen siparişlerde kargo firması 10 TL kapıda hizmet bedeli tahsil etmektedir.


 • İdal Düzgün, Öğrenci
  Puan :

  Dün aldım da acaba kaç günde elime ulaşır?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba İdal, sipariş verdikten sonra ortalama 48 saat içerisinde kargoya teslim ediyoruz (Pazar günleri hariç) ve kargo da ortalama 2 gün içerisinde teslim ediyor :) Başarı seninle olsun!


 • Eylül Çelik, Öğrenci
  Puan :

  Kitap çok eğlenceli ve soruları çok güzel.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Eylül, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler


 • Elif Çelik, Öğrenci
  Puan :

  Çok guzell tam istediğim gibi bir kitap .


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Elif, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler


 • Eylül başak Gönülal, Öğrenci
  Puan :

  Siparişler kaç günde bize ulşıyor


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Eylül, sipariş verdikten sonra ortalama 48 saat içerisinde kargoya teslim ediyoruz (Pazar günleri hariç) ve kargo da ortalama 2 gün içerisinde teslim ediyor :) Başarı seninle olsun!