Satış Fiyatı: 119,00 ₺

1 Adet yorum yapıldı.

9. Sınıf TAK Soru Bankası Sayısal Set

Liseye adım attığın şu günlerde sayısal derslerle ilgili kaynak arayışında olduğunu duyduk ve senin için özel bir set hazırladık!

9. Sınıf TAK Soru Bankası Sayısal Set'in içerisinde Matematik, Fizik, Kimya ve Biyoloji derslerine ait TAK Soru Bankaları yer alıyor. TAK kitaplarımız alıştığın soru bankalarından oldukça farklı ve kolay bir kullanıma sahip. İçerisinde yer alan TAK yani Test, Açık Uçlu ve Klasik sorular, bu sene tam başarıyı yakalaman için özel olarak hazırlandı. Ünite içerisinde ve ünite sonunda karşına çıkan TAK soruları ile okul dersleri ve yazılıların en başarılı öğrencileri arasına gireceksin!

Takıldığın sorularda ise TATS uyumlu kitapların ile anında soru çözümlerine ulaşacak ve eksiklerini kapatma şansı yakalayacaksın!

2018-2019 müfredatı ile tamamen uyumlu olan 9. Sınıf TAK Soru Bankası Sayısal Seti'ni sen de bir an önce edin, bütün problemleri hallet!


Alt Başlık: Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji

Türü: Soru Bankası

Matematik Soru Sayısı: 1482 + 5 TAK Yazılı

Fizik Soru Sayısı: 1010 + 6 TAK Yazılı

Kimya Soru Sayısı: 891 + 5 TAK Yazılı

Biyoloji Soru Sayısı: 697 + 3 TAK Yazılı

ISBN: 086-817-9400-51-5  • Gamze Alışkan , Öğrenci
    Puan :

    Kapıda ödeme var mı?


  • Tonguç Mağaza, Admin

    Merhaba Gamze, 20 TL ve üzerinde verilen siparişlerde kapıda ödeme seçeneği mevcuttur. Kapıda ödeme yöntemi ile oluşturulan siparişlerde kargo firması 10 TL kapıda hizmet bedeli tahsil etmektedir. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)