;
TYT Problematik

Satış Fiyatı: 32,00 ₺

5 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Kampüs TYT ProblematikSon yıllarda TYT’de problemler ciddi şekilde öğrencileri zorladı. Yeni nesil bu problemleri çözmek süre açısından da çok fazla vakit alıyor. Ve işin daha ilginç yanı, artık problemler her konu ile bağlantılı olabiliyor.

Eğer problemlerde başarılı olamazsak maalesef hedefler de çöpe gidebiliyor. İhtiyacımız olan şey: Önce problemleri konu konu taktiklerle öğrenmek, ardından da yeni nesil soruları seviyemize uygun kaynaklar sayesinde halletmek.

İşte Problematik tam da bu sorunu çözmek için en sağlam kitap. Bugüne kadar yüz binleri aşkın sayıda öğrenci Problematik ile sorunların büyük kısmını çözdü. TYT matematik denemelerinde 5 – 19 aralığında net yapıyorsan, ilk 12 konuda ciddi konu eksiklerin yoksa bu kitap tam senlik. 

İçinde tam 703 soru var. Günlük ortalama 20-25 soru çözerek 1 ayda, günlük ortalama 10-15 soru çözerek 2 ayda bu kitabı rahatlıkla verimli şekilde bitirebilirsin. Kitabın içinde bulunan Gri Koç karekod videoları sayesinde de kitabı nasıl çözeceğini öğrenebilirsin. TYT-ALES-KPSS-DGS sınavlarına hazırlanan öğrenciler de rahatlıkla çözebilirler.

Başarılar.


Alt Başlık: Matematik Problem Soruları

Türü: Konu Özetli Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 224

Soru Sayısı:703

ISBN: 978-605-7568-08-3 • Mehmet Emir Gündüz , Öğrenci
  Puan :

  Problematik kitabının arkasında 2 tane aktivasyon kodu var ve ikisi de işe yaramıyor. Yüklediğim uygulamada da aktivasyon kodunu kare kod ile de okutamıyorum. Lütfen yardım edin böyle bir hata olması hiç hoş değil.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Mehmet Emir, TYT- AYT kitaplarımız uyumlu değildir. http://www.kamp2020.com/ adresinden soru çözümlerine ulaşabilirsiniz. Sevgiler :)


 • Hüseyin Metin, Öğrenci
  Puan :

  Bu kitabin video çözümleri çıkmiyo tats üzerindende denedim normal barkod okuyuculardanda denedim olmuyo doğrukaynak diye bi sitenin ana sayfası açılıyo 18.baskı ilgilebirseniz sevinirim.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Hüseyin, destek@tongucmagaza.com adresine uygulamaya kayıt olduğunuz mail adresi ve kitabın kaçıncı baskı olduğunuzu iletmenizi rica ederiz. İlgili sayfanın fotoğrafını iletmeniz gerekmektedir. İstenen bilgileri eksiksiz olarak ilettiğiniz takdirde kitapları aktif edebilmekteyiz. Bu süreçte dogrukaynak.com adresinden TATS uygulamasına üye olduğunuz bilgiler ile giriş yaparak video çözümlerine ulaşabilirsiniz:) Sevgiler


 • Sudenur Elmas, Öğrenci
  Puan :

  Teşekkür ederim çok kısa sürede geldi. Paketlenmesi çok güzeldi .


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Sudenur, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Servet Efe, Öğrenci
  Puan :

  Kitap bugün elime ulaştı gerçekten kitap çook iyi herkese tavsiye ederim.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Servet, geri bildirimin için teşekkür ederiz :) Başarı seninle olsun! Sevgiler.


 • Melike Sena Şeker, Öğrenci
  Puan :

  Kargom bugün geldi, herşey sağlam gayet güzel kahkaha çiçeği ve el dezenfektanı için de ayretten teşekkürlerO?O???


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Melike, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)