6.1 Akıl Haritaları Seti

Satış Fiyatı: 30,00 ₺

13 Adet yorum yapıldı.

6.1 Akıl Haritaları Seti

6. Sınıf 1. Dönem Akıl Haritaları Seti, bu dönem en sevdiğin kaynağın olacak! Üstelik Akıl Haritaları Seti, yenilenen 2018 - 2019 müfredatına uygun olarak düzenlendi…

Nedir bu akıl haritaları?“ diye sorduğunu duyar gibiyiz. Akıl Haritaları, Türkiye’de bir ilk! Bu haritalar ile Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, Sosyal Bilgiler, Din Kültürü ve İngilizce derslerinin tüm konularını tek bir posterde görebileceksin. Diğer bir deyişle akıl haritaları seti ile derslerin “Büyük Resmini” görmüş olacaksın!

Haritalar, bu sene okulda göreceğin her bir derse dair görseller, kısaltmalar ve konuların temelini içeren bilgi notlarını içeriyor. İçerdiği temel ve öz bilgileri de bol görselle destekliyor!  Öğrenmeni kolay ve kalıcı bir hale getirmek için her şeyi yaptık.

Her bir ders için özel olarak hazırlanan haritalarını istersen yanında taşıyabilir ve gittiğin her yere götürebilir istersen de odanın duvarına asarak her an gözünün önünde olmasını sağlayabilirsin! Akıl haritalarını dilediğin her yere rahatlıkla taşıman için silindir bir kutunun içerisinde sana gönderiyoruz. Bu kutu ile haritaların her an seninle olacak. Ayrıca kutuyu işaretli yerlerden keserek kalemlik de yapabilirsin!

6. Sınıf 1. Dönem Akıl Haritaları Seti'ni sen de bir an önce edin, derslerde maksimum başarıya ulaş!


Alt Başlık: Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, Sosyal Bilgiler, Din Kültürü, İngilizce

Türü: Poster

Sayfa Sayısı: 8 Poster

ISBN: 978-605-6802-04-1


  • Buse KÖK, Öğrenci
  Puan :

  çok güzel ürünleriniz var


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Buse, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • ALÇİN DEMİRCİ, Öğrenci
  Puan :

  Umarım 6. sınıf 2. dönem akıl haritaları seti bir an önce çıkar...


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Alçin, öncelikle ilgine teşekkür ederiz. 6.2 Akıl Haritaları Seti basım işlemi tamamlandıktan sonra eklenecek ve sosyal medya hesaplarımızdan duyurusu yapılacaktır. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Deniz Sattarova, Öğrenci
  Puan :

  Tonguç akıl notları ile haritalarının 2 dönem serisi ne zaman çıkacak?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Deniz, 2. dönem akıl haritaları seti için şu an maalesef net bir tarih veremiyoruz. Satışa eklendiğinde sosyal medya hesaplarımızdan duyurusu yapılacaktır. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Emin Çakmak, Öğrenci
  Puan :

  Tonguç akıl notlarıyla akıl haritasının arasın konuaynımı


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Emin, İkisi aynıdır. Başarı seninle olsun!


 • eliflal ilhan, Öğrenci
  Puan :

  videonun içinde 2. döneminde olduğu yazıyor 2. dönem var mı


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Elif, geri bildirimin için teşekkür ederiz. 2. dönem de en kısa sürede satışa sunulacaktır. Başarı seninle olsun :) Sevgiler