5.1 Akıl Notları

Satış Fiyatı: 13,00 ₺

5 Adet yorum yapıldı.

5.1 Akıl Notları


Hayat zor, sen daha yolun başındasın. Ama herkes gibi senin de bir yardımcıya ihtiyacın olması çok doğal. Bir yardımcı senin yerine derslere girse, not tutsa ve bilmen gerekenleri hazırlayıp sana sunsa... Harika olurdu değil mi? Ama bu zaten mümkün! Tonguç Yayınları, bilmen gerekenleri senin için bu kitapçıkta topladı!

5.1 Akıl Notları, Tonguç Akademi’nin alanında uzman öğretmen kadrosu tarafından senin için hazırlanmış ders notlarından oluşuyor.

5. sınıf 1. dönem Türkçe, Matematik, Fen Bilgisi, Sosyal Bilgiler, Din Kültürü ve İngilizce derslerinde sana lazım olabilecek bütün bilgiler bu kitapçıkta kısa notlar halinde mevcut. Hem de yeni müfredata uygun olarak düzenlenmiş. Üstelik her an yanında taşıyabileceğin boyutta. Düşün ki artık çantanda, cebinde kısaca her an yanında olabilecek bir yardımcı senin hizmetinde! Sana düşen yalnızca takıldığın yerlerde her an yanında olan yardımcına danışmak. 

 

Alt Başlık: TürkçeMatematikFen BilgisiSosyal Bilgiler, Din, İngilizce

Türü: Kitapçık

Sayfa Sayısı: 108

ISBN978-605-68020-9-6 • ARDA AYDIN, Öğrenci
  Puan :

  2. dönemdeyiz neden 2. dönemi gelmedi ????


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Arda, basım aşaması devam etmekte olup, satışa ekleneceği zaman sosyal medya hesaplarımızdan duyurusu yapılacaktır. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Asuman Can, Veli
  Puan :

  2 Dönem akıl notlarına ne zaman ulaşabiliriz


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Asuman, 2. dönemde satışa sunmayı planlamaktayız. :) Başarı seninle olsun!Sevgiler


 • sebahat mergen, Öğrenci
  Puan :

  Ben bu kitabı bugün sipariş versem ne zamana kadar gelebilir acaba?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Sebahat, sipariş verdikten sonra ortalama 48 saat içerisinde kargoya teslim ediyoruz (Pazar günleri hariç) ve kargo da ortalama 2 gün içerisinde teslim ediyor :) Başarı seninle olsun!


 • Nisa Nur ŞAHİN, Öğrenci
  Puan :

  bu akıl notlarını kırtasiyedende alabilirmiyiz


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Nisanur, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Evet kırtasiyeden satın alabilirsin. Başarı seninle olsun! Sevgiler


 • UMUT YESILBAS, Öğrenci
  Puan :

  Merhaba tonguç kapıda ödeme varmı?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Umut, geri bildirimin için teşekkür ederiz. :) 20 TL ve üzeri siparişlerde kapıda ödeme seçeneği bulunmaktadır. Sadece, kapıda ödeme ile sipariş verirsen kargo firması tarafından +10 TL kapıda ödeme hizmet bedeli alınmaktadır. Başarı seninle olsun! Sevgiler