5.1 Akıl Notları

Satış Fiyatı: 15,00 ₺ (KDV Dahil)

1 Adet yorum yapıldı.

5.1 Akıl NotlarıHayat zor, sen daha yolun başındasın. Ama herkes gibi senin de bir yardımcıya ihtiyacın olması çok doğal. Bir yardımcı senin yerine derslere girse, not tutsa ve bilmen gerekenleri hazırlayıp sana sunsa... Harika olurdu değil mi? Ama bu zaten mümkün! Tonguç Yayınları, bilmen gerekenleri senin için bu kitapçıkta topladı!

5.1 Akıl Notları, Tonguç Akademi’nin alanında uzman öğretmen kadrosu tarafından senin için hazırlanmış ders notlarından oluşuyor. 5. Sınıf 1. dönem Türkçe, Matematik, Fen Bilgisi, Sosyal Bilgiler ve İngilizce derslerinde sana lazım olabilecek bütün bilgiler bu kitapçıkta kısa notlar halinde mevcut. Hem de yeni müfredata uygun olarak düzenlenmişÜstelik her an yanında taşıyabileceğin boyutta. Düşün ki artık çantanda, cebinde kısaca her an yanında olabilecek bir yardımcı senin hizmetinde! Sana düşen yalnızca takıldığın yerlerde her an yanında olan yardımcına danışmak. 

Basım Tarihi: 2018

Sayfa: 132

Sınıf: 5. Sınıf

ISBN978-605-68020-9-6

Boyutlar ve Kağıt: 11,5x22cm/115 g. kuşe

Fiyat: 15-TL
  • UMUT YESILBAS, Öğrenci
    Puan :

    Merhaba tonguç kapıda ödeme varmı?


  • Tonguç Mağaza, Admin

    Merhaba Umut, geri bildirimin için teşekkür ederiz. :) 20 TL ve üzeri siparişlerde kapıda ödeme seçeneği bulunmaktadır. Sadece, kapıda ödeme ile sipariş verirsen kargo firması tarafından +10 TL kapıda ödeme hizmet bedeli alınmaktadır. Başarı seninle olsun! Sevgiler