;
LGS TOST 3. ADIM

Satış Fiyatı: 7,00 ₺

5 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları LGS TOST 3. ADIM


TOST seven 2005 Tayfa burada mı? O halde şimdi bizi iyi dinle!  LGS’de başarıyı yakalaman için mükemmel bir ürün hazırladık! Hem de 2018-2019 müfredatı ve ÖSYM’nin yeni tarzdaki soruları ile %100 uyumlu!

“Tamam tost severim de, Tonguç LGS TOST nedir?” diye sorduğunu duyar gibiyiz. Hemen açıklayalım… TOST yani Temel, Orta, Sınav Tarzı sorulardan oluşan setimiz önündeki sınavda en büyük yardımcın olacak!

TOST Fasiküllerini aylık olarak seninle buluşturmayı planlıyoruz. TOST 3 sayımız da Kasım ayı konularını kapsıyor. İçerisinde Türkçe, Matematik ve Fen Bilimleri dersleri bulunuyor.

Senin için özel olarak hazırladığımız TOST Fasiküllerimizin kullanımı ise oldukça kolay! Konular, yaz boyunca faydalandığın LGS Kampı videolarımız ile eş zamanlı olarak devam edecek. Kitabın sol üst tarafında yer alan karekodu okutarak Youtube üzerinden konu anlatım videolarına erişebileceksin. Hem de ücretsiz olarak!

Konulara dair hiçbir eksiğin kalmadığını garantiledikten sonra sıra TOST’unu yiyip bitirmede! Fasiküllerin sağ ve sol sayfalarında farklı düzeylere ait sorularla karşılaşacaksın. Sol tarafta yer alan sayfalarda Temel ve Orta seviyedeki sorularımız yer alıyor. Sağ taraftaki sayfada ise ÖSYM’nin sorduğu Sınav Tarzı soruları çözeceksin. Böylelikle sınavda karşına çıkabilecek her türlü soru tipini görmüş olacaksın!

Tüm bu çalışma sürecinde Tonguç da TEPS uyumlu programı ile her an seninle olacak! Takıldığın sorularda ise TATS üzerinden video çözümlerine ulaşabileceksin.

Hayallerindeki liseye yerleşmen için gereken her şey burada! LGS’de başarılı olmak için TOST’unu yemeyi unutma!

 

Alt BaşlıkTürkçe, Matematik, Fen Bilimleri

Türü: Deneme

Sayfa Sayısı64

Türkçe Soru Sayısı: 75

Matematik Soru Sayısı: 90

Fen Bilimleri Soru Sayısı: 60

ISBN978-605-7568-13-7 • Yağız Ali Ergin, Öğrenci
  Puan :

  Teşekkür Ederim Müşterilerinizle Bu kadar ilgili olduğunuz için. daha dün sipariş verdim ve tost 1, 2, 3.adımların hepsi 2019-2020 olarak bugün geldi. çoook teşekkürler...


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Yağız Ali , geri bildirimin için teşekkür ederiz :) Başarı seninle olsun! Sevgiler


 • Yağmur özdoğan, Öğrenci
  Puan :

  Bu kitap ile birlikte tekrar programi gönderiyor musunuz?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Yağmur; hayır gönderilmemektedir. Başarı Seninle Olsun! Sevgiler :)


 • Hüseyin eren Kurt, Öğrenci
  Puan :

  Merhaba siparişimi nerden ve nasıl takip edebilirim ?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Eren, sipariş verdikten sonra ortalama 48 saat içerisinde kargoya teslim ediyoruz (Pazar günleri hariç) ve kargo da ortalama 2 gün içerisinde teslim ediyor :) Sipariş takibini, sipariş takip numaranla aşağıdaki link'ten de gerçekleştirebilirsin. Başarı seninle olsun! https://www.tongucmagaza.com/bilgilerim/siparislerim


 • Abdullah Yağan , Öğrenci
  Puan :

  Hocam çok zor bir test hazirlamissiniz.Çok teşekkürler


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Abdullah, geri bildirimin için teşekkür ederiz :) Başarı seninle olsun! Sevgiler


 • nazifenur basoglu, Öğrenci
  Puan :

  çok güzel!!!!


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Nur; geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı Seninle Olsun! Sevgiler :)