LGS TOST 3. ADIM

Satış Fiyatı: 7,00 ₺ (KDV Dahil)

5 Adet yorum yapıldı.

LGS TOST 3. ADIM


TOST seven 2005 Tayfa burada mı? O halde şimdi bizi iyi dinle!  LGS’de başarıyı yakalaman için mükemmel bir ürün hazırladık! Hem de 2018-2019 müfredatı ve ÖSYM’nin yeni tarzdaki soruları ile %100 uyumlu!

“Tamam tost severim de, Tonguç LGS TOST nedir?” diye sorduğunu duyar gibiyiz. Hemen açıklayalım… TOST yani Temel, Orta, Sınav Tarzı sorulardan oluşan setimiz önündeki sınavda en büyük yardımcın olacak!

TOST Fasiküllerini aylık olarak seninle buluşturmayı planlıyoruz. TOST 3 sayımız da Kasım ayı konularını kapsıyor. İçerisinde TürkçeMatematik ve Fen Bilimleri dersleri bulunuyor.

Senin için özel olarak hazırladığımız TOST Fasiküllerimizin kullanımı ise oldukça kolay! Konular, yaz boyunca faydalandığın LGS Kampı videolarımız ile eş zamanlı olarak devam edecek. Kitabın sol üst tarafında yer alan karekodu okutarak Youtube üzerinden konu anlatım videolarına erişebileceksin. Hem de ücretsiz olarak!

Konulara dair hiçbir eksiğin kalmadığını garantiledikten sonra sıra TOST’unu yiyip bitirmede! Fasiküllerin sağ ve sol sayfalarında farklı düzeylere ait sorularla karşılaşacaksın. Sol tarafta yer alan sayfalarda Temel ve Orta seviyedeki sorularımız yer alıyor. Sağ taraftaki sayfada ise ÖSYM’nin sorduğu Sınav Tarzı soruları çözeceksin. Böylelikle sınavda karşına çıkabilecek her türlü soru tipini görmüş olacaksın!

Tüm bu çalışma sürecinde Tonguç da TEPS uyumlu programı ile her an seninle olacak! Takıldığın sorularda ise TATS üzerinden video çözümlerine ulaşabileceksin.

Hayallerindeki liseye yerleşmen için gereken her şey burada! LGS’de başarılı olmak için TOST’unu yemeyi unutma!

İçerik: Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri

Sayfa Sayısı: 64

Ölçü: 19x27

Kağıt: 1.hamur 70 gr

ISBN: 978-605-7568-13-7 • Esma Sultan Gerek , Öğrenci
  Puan :

  aldım ama tats da kabul etmiyor


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Esma, geri bildirimin için teşekkür ederiz :) TATS kitaplıktaki kitap ikonunun üzerine tıklayıp gelen ekranda çözüm yap diyince diğer adımlar da çıkmaktadır. Başarı seninle olsun! Sevgiler


 • Rıdvan Yusuf ŞİMŞEK , Öğrenci
  Puan :

  Sınav tarzı sorularını çok aradınız galiba çok zor zoru severim yapamadıklarımı hocalara soruyorum onlar bile yapamıyor çok teşekkür ederim


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Yusuf, geri bildirimin için teşekkür ederiz. :) Başarı seninle olsun! Sevgiler


 • Ege Ünay, Öğrenci
  Puan :

  çok güzel teşekkürler


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Ege, geri bildirimin için teşekkür ederiz :) Başarı seninle olsun! Sevgiler


 • Emine KESKİN, Öğrenci
  Puan :

  çok güzeller yaa sınıftan birisi hocaya beş soru götürdü sınıfla paylaşması için. ben TOST 2. ADIM dan 2 soru götürdüm hoca birisini aldı. neden diye sordum senin bir sorun onun 10 sorusuna bedel dedi


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Emine, geri bildirimin için teşekkür ederiz :) Başarı seninle olsun! Sevgiler


 • ali kırtaş, Öğrenci
  Puan :

  tonguç çok teşekür edrim sana sınavlarımın ortalaması 97 thank you


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Ali, geri bildirimin için teşekkür ederiz :) Başarı seninle olsun! Sevgiler