MATPROGEO 3 (Konu Tarama Testi)

Satış Fiyatı: 6,00 ₺

2 Adet yorum yapıldı.

MATPROGEO 3 (Konu Tarama Testi)

Yeni sistemle birlikte Matematik dersi büyük bir önem kazandı. Özellikle üniversitelere giriş sınavının ilk ayağı olan TYT’de Matematik, tüm öğrenciler için oldukça önemli hale geldi. Bizler de boş durmadık! Sen bu sınava en güncel Matematik soruları ile çalış diye TYT MPG serimizi ortaya çıkardık!

“Nedir bu MPG?” diye sorduğunu duyar gibiyiz. MPG fasiküllerimiz Matematik, Problemler ve Geometri sorularından oluşuyor. TYT MPG serimiz, ÖSYM’nin yeni tarzdaki soruları ile birebir uyumlu ve güncel sorulardan oluşuyor. Fasikülün Problemler kısmında ise, rutin olmayan problemlerin en seçkin örnekleri ile karşılaşacak ve eksiklerini tamamlayacaksın!

“Konuyu tam olarak bilmeden nasıl soru çözeceğim peki?” diye düşünme. Kamp 2019’u Eylül ayından beri takip ettiğini biliyoruz. TYT MPG serimiz de Kamp 2019 ile eş zamanlı olarak ilerleyecek ve adım adım seni başarıya götürecek! Sol üst tarafta yer alan “Önce İzle” kutucuğunun içerisindeki karekodu okutarak, Youtube konu anlatımlarına yönlendirileceksin! Konu ile ilgili tüm eksiklerini tamamladıktan sonra ise sıra, MPG sorularına gelecek. Takıldığın soruları sakın dert etme! “Nasıl Çözülür” karekodunu okutarak video çözümlerine ulaşabileceksin!

Senin için özel olarak hazırladığımız TYT MPG serimizi aylık olarak seninle buluşturacağız. Üçüncü sayımız Kasım ayı Kamp 2019 konularını içeriyor.

Önündeki uzun ve zorlu yolda TYT MPG setine güven, hayalindeki üniversiteye yerleş!


Alt Başlık: Matematik, Problemler, Geometri

Türü: Konu Tarama Testi

Sayfa Sayısı: 64

ISBN: 978-605-7568-14-4 • rümeysa ebrar, Öğrenci
  Puan :

  hocam bu kıtaplar cok guzel kampüs 2019 mat kanalı izleyip ardına bunları çözüyorum çok guzel olmus hem tasıması kolay hem sorular kalıtelı hocam bırde 4 ü ne zaman cıkıcak :) Ve hocam her dersten olsa müthiş olur valla


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Rümeysa, geri bildirimin için teşekkür ederiz. MPG 4 satışa eklendi :) Başarı seninle olsun! Sevgiler


 • İrem Arıgüloğlu, Öğrenci
  Puan :

  Bu dergi hangi konuları içeriyor acaba bilgi verirseniz sevinirim


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba İrem, geri bildirimin için teşekkür ederiz. MPG fasiküllerimiz Matematik, Problemler ve Geometri sorularından oluşuyor. Başarı seninle olsun! Sevgiler