7. Sınıf 360 Soru Bankası Sayısal (Cep Kitabı)

Satış Fiyatı: 13,00 ₺

22 Adet yorum yapıldı.

7. Sınıf 360 Soru Bankası Sayısal (Cep Kitabı)


7. Sınıf Sayısal 360 Soru Bankası ile sınavların kazananı sen olacaksın! Üstelik senin için cep boyutlarında hazırladığımız kitap ile soruların her an yanında…

360 sorudan oluşan bu mini kitapta iki (2) sayısal ders seni bekliyor; Matematik ve Fen Bilimleri! Üstelik sen hangi konuyu ne zaman çözeceğim diye düşünüp vakit kaybetme diye tüm kitabı senin için TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu olarak planladık! Kendi hızına göre belirleyebileceğin 12 kocaman adımda tüm soruları çözmüş olacaksın…

Evde, okulda ya da yolda… Bu mini soru bankası dilediğin zaman yanında olacağı gibi TATS (Tonguç Akıllı Takip Sistemi) uygulamasıyla da çözüm videoları her an seninle. TATS sayesinde tüm soruların çözüm videolarını izleyebilir ve eksiklerini tamamlayabilirsin. Her yere yanında götürebileceğin 360 sorudan oluşan tüm dersler mini soru bankasıyla hayal ettiğin okula bir adım daha yakınsın.

2018 - 2019 müfredatı ve MEB kazanımları ile uyumlu 7. Sınıf Sayısal 360 Mini Soru Bankası ile bu sene başarı yolunda önünde hiçbir engel kalmayacak!

 

Alt Başlık: Matematik, Fen Bilimleri

Türü: Cep Kitabı

Sayfa Sayısı: 384

ISBN: 978-605-7568-11-3 • Zehra Okutan, Öğrenci
  Puan :

  Bu ürünün yanında ek olarak 7 tl ye ürün alsam toplam 20 tl oluyor. O zaman kargo ücretsiz mi olmuş oluyor. Iki ürünle 20 tl olsada, yine de kargo ücretsiz mi oluyor?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Zehra, 20 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücretsizdir. (Kapıda ödeme ile alırsan kargo firması kapıda ödeme hizmet bedeli olarak 10 TL tahsil etmektedir) Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Ceren Göle, Öğrenci
  Puan :

  Merabalar, ben bu kitabı birde sözelini alacağım. Ama kargo ücreti neden 10 tl?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Ceren, 20 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücretsizdir. (Kapıda ödeme ile alırsan kargo firması kapıda ödeme hizmet bedeli olarak 10 TL tahsil etmektedir) Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Zeynep Sude Şenyüz, Öğrenci
  Puan :

  Selamm,açıkcası kitabın minikliğini gördüğümdee bu ne lan tepkisini vermiştimm ama içi 7 senedir öğrendiğim soruların hepsinden güzel matematik vee fen hiç bu kadar eğlenceli olmamıştııı zaten konu TONGUÇ olunca eğlenmemek ne mümkün, teşekkürlerr TONGUÇ AİLESİİ herşey için çooook teşekkürlerr ????


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Zeynep Sude, geri bildirimin için teşekkür ederiz :) Başarı seninle olsun! Sevgiler


 • Mert Kaya Yılmaz, Öğrenci
  Puan :

  Tonguç hocam kitaplarınızı aldım çok beğendim. Artık sizin sayenizde daha çok ders çalışıp test çözüyorum. Harikasınız :)


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Mert Kaya, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Tuğba Koçyiğit, Öğrenci
  Puan :

  Kargo ücreti ne kadar acaba???


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Tuğba, 20 TL altında verilen siparişlerde kargo ücreti 5,35 TL'dir. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)