;
KOTA Konu Taramaları İngilizce Kotası

Satış Fiyatı: 18,00 ₺

2 Adet yorum yapıldı.

KOTA Konu Taramaları İngilizce Kotası


8. Sınıf İngilizce KOTA Soru Bankası ile bu sene İngilizce’nin şampiyonu sen olacaksın! Hem de hiç sıkılmadan ve bol bol eğlenerek…

Tamamı yeni tarz ve yatay sorulardan oluşan İngilizce Konu Taramaları, içerisinde yer alan toplam 40 adet KOTA ile birlikte 8. sınıf 1. ve 2. dönemin tüm konularını tekrar etmeni sağlayacak ve seni LGS sınavına yönelik çalıştıracak. Konuları tekrar ettirirken kazanım temelli ilerlemene de yardımcı olacak.

Takıldığın ya da yanlış yaptığın tüm soruların çözümünü cep telefonuna ücretsiz olarak yükleyebileceğin TATS (Tonguç Akıllı Takip Sistemi) uygulaması sayesinde uzman hocalardan dinleyebileceksin.

İngilizce Kota’sı, PISA ve TIMSS sınavlarına en uygun soru tipleriyle, 2019 müfredatına %100 uyumlu şekilde, yeni sınava uygun zorluk düzeyinde hazırlandı.

Aynı zamanda TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) ile de uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitirme modeline göre tasarlandı.

Eğlenerek öğrenmek artık Tonguç ile gerçek oluyor!

Unutma, KOTA'nı belirlediğin sürece şampiyonluğa sen ulaşırsın!


Alt Başlık: İngilizce

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 168

Soru Sayısı: 400

ISBN: 978-605-7568-19-9 • Baki Karakaya, Öğrenci
  Puan :

  hocam içeriğinin olduğu resimler yokmu


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Baki , öncelikle geri bildirimin için teşekkür ederiz. Kitabın tanıtım videosu eklenmiştir. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Osman furkan IRMAK, Öğrenci
  Puan :

  Hocam bu kotalar çok güzel teşekkür ederiz... Birde size bir sorum var . Ben kademeli tekrar programını seçtim. Teşekkür ederim . Kitaplarınız çok yararlı .Ben heryerde kotaları çözüyorum . Yanımda notlar taşımak istiyorum Ben akıl notlarını da almak istiyorum . 2. Dönem akıl notları ne zaman çıkacak???


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Furkan, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Akıl Notları, en geç 2. dönem başladıktan sonra satışa sunmayı planlamaktayız. Başarı seninle olsun! :) Sevgiler