KOTA Konu Taramaları Din Kültürü Kotası

Satış Fiyatı: 11,00 ₺

3 Adet yorum yapıldı.

KOTA Konu Taramaları Din Kültürü Kotası


8. Sınıf Din Kültürü KOTA Soru Bankası ile bu sene Din Kültürü’nün şampiyonu sen olacaksın! Hem de hiç sıkılmadan ve bol bol eğlenerek…

Tamamı yeni tarz ve yatay sorulardan oluşan Din Kültürü Konu Taramaları, içerisinde yer alan toplam 20 adet KOTA ile birlikte 8. sınıf 1. ve 2. dönemin tüm konularını tekrar etmeni sağlayacak ve seni LGS sınavına yönelik çalıştıracak. Konuları tekrar ettirirken kazanım temelli ilerlemene de yardımcı olacak.

Takıldığın ya da yanlış yaptığın tüm soruların çözümünü cep telefonuna ücretsiz olarak yükleyebileceğin TATS (Tonguç Akıllı Takip Sistemi) uygulaması sayesinde uzman hocalardan dinleyebileceksin.

Din Kültürü Kota’sı, PISA ve TIMSS sınavlarına en uygun soru tipleriyle, 2019 müfredatına %100 uyumlu şekilde, yeni sınava uygun zorluk düzeyinde hazırlandı.

Aynı zamanda TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) ile de uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitirme modeline göre tasarlandı.

Eğlenerek öğrenmek artık Tonguç ile gerçek oluyor!

Unutma, KOTA'nı belirlediğin sürece şampiyonluğa sen ulaşırsın!


Alt Başlık: Din Kültürü

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 84

Soru Sayısı: 200

ISBN: 978-605-7568-21-2 • mehmet aktuğ, Öğrenci
  Puan :

  merhaba hocam! kapıda ödeme imkanı varmı?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Mehmet, 20 TL ve üzeri siparişlerde kapıda ödeme yapabilirsin. Kargo firması hizmet bedeli olarak 10 TL ücret almaktadır. Başarı seninle olsun :) Sevgiler


 • Tuhanna TİCE, Öğrenci
  Puan :

  kotalar sadece 1. donem konularını mı içeriyor


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Tuana, her iki dönemi de kapsamaktadır :) Başarı seninle olsun! Sevgiler


 • Mert Doğan, Öğrenci
  Puan :

  merhaba bende sözel mantık sayısal analiz soru bankası var bu yüzden hızlı tekrar setini alamıyorum kısa süreliğine kota setine lgs ilk tekrar kitabını ekleyebilirmisiniz


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Mert, geri bildirimin için teşekkür ederiz. İstersen, elinde olmayan kitapları ayrıca alabilirsin. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)