LGS Kademeli Tekrar Seti

Satış Fiyatı: 199,00 ₺ (KDV Dahil)

5 Adet yorum yapıldı.

LGS Kademeli Tekrar Seti


LGS Kademeli Tekrar Seti

Kademeli Tekrar Seti 0’dan 8’e Sözel ve Sayısal Konu Anlatımlı Soru Bankaları, KOTA kitapları, ilk dört TOST kitapçığı ve İlk Tekrar kitabını içerir. Bu sette kademeli olarak çalışarak önce 0’dan 8’e ile konu eksiğini tamamlayacak, KOTA ile konuları tarayacak, TOST ile temel, orta ve sınav tarzı sorulara alışacak ve son olarak İlk Tekrar kitabı ile 1. dönem konularını tekrar edeceksin. Üstelik şimdi Kademeli Tekrar Seti ile bütün bu kitaplara indirimli fiyatla ulaşacaksın.

En üst kademeye ulaşmak için ihtiyacın olan yalnızca Kademeli Tekrar Seti!

0'dan kitaplardaki soru bankalarında bulunan parçalara bölünmüş konu anlatımları ve temel sorular konuyu tekrar etmen için sana yardımcı olacak

KOTA'lar ile MEB müfredatında bulunan kazanımları en ince ayrıntısına kadar test edecek ve hem 'hangi konuda eksiğin var?' öğrenecek hem de yeni sınav tarzı soruları da çözerek konuları taramış olacaksın.

TOST'lar ile konuları her yönden tanımak için önce Temel seviye ile ısınma turları atacak, sonra orta seviye ile bilgilerini pekiştirecek, son olarak da sınav tarzı ile gerçek sınavda karşına çıkacak sorulara alışarak sınav hazırlık sürecinde kademeli ilerleyeceksin.

İlk Tekrar LGS (Soru Bankası) kitabı ile 8.sınıf 1.Dönem tüm derslerden sırasıyla genel tekrarlar yaparak sınav hazırlığı sürecinde hedeflere giden yolda bir adım önde olacaksın.

 

9 KİTAP + 4 KİTAPÇIK

0'dan 8'e Sayısal 

0'dan 8'e Sözel

KOTA Set

TOST 1-2-3-4

ISBN: 868-179-4005-61-1 • Furkan ÖZBABALIK, Öğrenci
  Puan :

  ön siparişteki hızlı tekrar setini aldım dün ön siparişini verdim manisada yaşıyom kaç günde elime ulaşır


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Furkan, Ön sipariş olan ürünler, stoğumuza 3-7 iş günü içerisinde girmekte ve gönderimleri sağlanmaktadır. Başarı seninle olsun! Sevgiler


 • ALEYNA AKGÜN, Öğrenci
  Puan :

  Ben Cok beqendim tonguc urunlerini Cok seviyodum ama Almak kismet olmamisti ama Sonunda aldim Tesekkurler


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Aleyna, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı Seninle Olsun! Sevgiler :)


 • kardelen çavdar, Veli
  Puan :

  merhaba kitaplarınız çok güzel ama kapıda ödeme için ek 10 tl alıyormuşsunuz her kitap için mi 10 tl yoksa 4 kitap aldım hepsine toplam 10 tl mi ödeyeceğim??


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Kardelen, ürün sayısının bir önemi yoktur, 1 adet sipariş için sadece 1 defa ödeme yaparsın :) Başarı seninle olsun!


 • Metehan durmaz , Öğrenci
  Puan :

  Peki tüm kitaplar 1. Dönem mi??


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Metehan , geri bildirimin için teşekkür ederiz. Sadece İlk Tekrar LGS kitabı 1. dönemi kapsamaktadır. Diğer kitaplar 2 dönem için de geçerlidir. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Bedirhan Çavlı, Öğrenci
  Puan :

  Ürün stoklarınızda var mı


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Bedirhan, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Evet, şu an için stoklarımızda mevcut. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)