LGS Hızlı Tekrar Seti

Satış Fiyatı: 119,00 ₺ (KDV Dahil)

5 Adet yorum yapıldı.

LGS Hızlı Tekrar Seti


LGS Hızlı Tekrar Seti

Hızlı Tekrar Seti’nde seni KOTA, Sözel Mantık Sayısal Analiz ve İlk Tekrar kitapları bekliyor. KOTA’da her branş için ayrı ayrı hazırlanmış, çalışma ve öğrenme kotanı yükseltecek Konu Tarama Testleri bulacaksın. Sözel Mantık Sayısal Analiz kitabında ise yeni sınav sisteminin bel kemiğini oluşturan yeni tarz soruları bulacaksın. İlk Tekrar ise 1. dönem konularını eksiksiz tekrar etmeni, eksiklerini tespit edip kapatmanı sağlayacak.

Sınav yaklaşıyor. Artık hızlanman lazım. Hızlı Tekrar Seti ile en hızlı şekilde tekrarını tamamlayıp sınava hazır olacaksın.

KOTA'lar ile MEB müfredatında bulunan kazanımları en ince ayrıntısına kadar test edecek ve hem 'hangi konuda eksiğin var?' öğrenecek hem de yeni sınav tarzı soruları da çözerek konuları taramış olacaksın.

Sözel Mantık Sayısal Analiz Kitabı, değişen sınav sistemi ile MEB'in oluşturmaya çalıştığı yeni tarz ezber gerektirmeyen, analiz ve mantık gücüne dayalı, anlama ve yorum gücü 

İlk Tekrar LGS (Soru Bankası) kitabı ile 8.sınıf 1.Dönem tüm derslerden sırasıyla genel tekrarlar yaparak sınav hazırlığı sürecinde hedeflere giden yolda bir adım önde olacaksın.

 

8 KİTAP

KOTA Set

Sözel Mantık Sayısal Analiz Kitabı

İlk Tekrar LGS Kitabı

ISBN: 868-179-4005-60-4 • Muhammed Semi Aydilek, Öğrenci
  Puan :

  Kapida ödeme varmi ben bulamadim ve kapida ödeme olmadamda alamiyorum


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Muhammed, ön siparişte bulunan ürünlerde kapıda ödeme yöntemi ile sipariş verilememektedir. Başarı seninle olsun! Sevgiler


 • Furkan ÖZBABALIK, Öğrenci
  Puan :

  ön sipariş verdim kaç günde gelir çok heyecanlıyım


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Furkan, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Ön sipariş olan ürünler, stoğumuza 3-7 iş günü içerisinde girmekte ve gönderimleri sağlanmaktadır. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Birtan Gökoğlan, Öğrenci
  Puan :

  Kredi kartına taksit imkanı var mı? Ürün ön siparişte iken ürün elime ne zaman gelir?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Birtan, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Kredi kartına taksit yapılmamaktadır. Ön sipariş olan ürünler, stoğumuza 3-7 iş günü içerisinde girmekte ve gönderimleri sağlanmaktadır. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Mustafa Karaaslan, Öğrenci
  Puan :

  Kargolae kaç günde geliyor


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Mustafa, siparişler 2 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • aysima Atlan, Öğrenci
  Puan :

  Ben şimdi bunu sipariş edeceğim ama kapıda ödeme var diye biliyordum. Ödeme kısmına geçince kredi kartı ve havale vardı tıkladım iban no falan cıktı. Nasıl havalesiz kapıda ödeme yapabilirim?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Aysima, ön sipariş ile satılan kitaplarda kapıda ödeme yapılmamaktadır. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)