İlk Tekrar LGS

Satış Fiyatı: 9,00 ₺

51 Adet yorum yapıldı.

İlk Tekrar LGS


8. sınıf 1. dönem konularını tekrar edeceğin, ikinci döneme kendini hazır hissetmeni sağlayacak yepyeni kitabımız İlk Tekrar LGS ile şampiyon olmaya hazır mısın? 

Tüm konuları LGS’de çıkabilecek gibi mantık ve muhakeme soruları üzerinden taramak istiyorsan bu deneme soruları senin için mükemmel bir kaynak olacak. Böylece birinci dönem konularının hepsini yeni tarz LGS soruları ile tekrar etmiş olacaksın.

Aynı zamanda kitap, PISA ve TIMSS sınavlarına benzer soru tipleriyle, MEB kazanımlarına uygun, 2019 müfredatını kesinlikle aşmayacak şekilde yeni sınava uygun zorluk düzeyinde hazırlanmıştır.

MEB örnek sorularına %100 uyumlu, tamamı yeni tarz yatay nitelikli sorulardan oluşan soru bankası kitabı, 8. sınıf 1. dönem konularını tekrar edip alttan konu eksiğinin kalmamasını sağlayacak. TürkçeMatematikFen Bilimleriİnkılap TarihiDin Kültürü ve İngilizce derslerinin hepsini sana belli sayıda yeni nesil sorularla test ettirecek.

Başlıca Matematik dersine özel formülü verilen, Fen dersine özel deney içeren ve Türkçe dersine özel infografik sorularla tekrar yapmana olanak sunacak.

TATS (Tonguç Akıllı Takip Sistemi) uygulamasını cep telefonuna yükleyerek ücretsiz üye olduktan sonra yapamadığın veya takıldığın soruların çözümlerine de anında ulaşabileceksin.

Ayrıca kitabın TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) ile de uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitirme modeline göre tasarlandı.

 

Alt Başlık: Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, İnkılap Tarihi, Din Kültürü, İngilizce

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 80

Türkçe Soru Sayısı: 53

Matematik Soru Sayısı: 34

Fen Bilimleri Soru Sayısı: 29

İnkılap Tarihi Soru Sayısı: 43

Din Kültürü Soru Sayısı: 24

İngilizce Soru Sayısı: 20

ISBN: 978-605-7568-24-3 • Gürkan Ayan, Öğrenci
  Puan :

  Alacağım kitaplar 20TL'yi geçiyor ama kapıda ödemeye yinede 10TL verecek miyim?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Gürkan, kapıda ödeme siparişlerinde kargo firması 10 TL kapıda hizmet bedeli tahsil etmektedir. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Hüseyin Tenay, Öğrenci
  Puan :

  Tonguçtan yaklaşık 15 20 kitap alcam arasından bunu da seçtim güzel bir kitap gibi gözüküyor.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Hüseyin, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • AFRA NUR ÇAKIR, Öğrenci
  Puan :

  şu anlık kargo ücretsiz mi?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Afra Nur, 20 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücretsizdir. (Kapıda ödeme ile alırsan kargo firması kapıda ödeme hizmet bedeli olarak 10 TL tahsil etmektedir) Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • muhammed akdeniz, Öğrenci
  Puan :

  kitabı aldım veçogunu çözdüm kiap çok güzel teşekkurler tonguç akademi


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Muhammed, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Muhammet Fazıl BALIKÇI, Öğrenci
  Puan :

  Bu kitabı aldım ve özellikle matematik dersi için çok güzel bir sınav kitabıdır. Ayrıca tüm konuları sınav tarzı bir şekilde taramak için harika bir fırsat. Fakat bir sorum var. Mayıs ayı gibi bunun tüm konuları kapsayan bununla aynı şekilde olan bir versiyonunu çıkarmayı düşünüyor musunuz?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Muhammet, şu an için net olmamakla birlikte 2.dönem için de Son Tekrar çıkartılabilir.Maalesef net bir tarih veremiyoruz. Başarı seninle olsun! Sevgiler