LGS TOST 4. ADIM

Satış Fiyatı: 7,00 ₺ (KDV Dahil)

5 Adet yorum yapıldı.

LGS TOST 4. ADIM

LGS TOST 4. ADIM

TOST seven 2005 Tayfa burada mı? O halde şimdi bizi iyi dinle!  LGS’de başarıyı yakalaman için mükemmel bir ürün hazırladık! Hem de 2018-2019 müfredatı ve ÖSYM’nin yeni tarzdaki soruları ile %100 uyumlu!

“Tamam tost severim de, Tonguç LGS TOST nedir?” diye sorduğunu duyar gibiyiz. Hemen açıklayalım… TOST yani Temel, Orta, Sınav Tarzı sorulardan oluşan setimiz önündeki sınavda en büyük yardımcın olacak!

TOST Fasiküllerini aylık olarak seninle buluşturmayı planlıyoruz. TOST 4 sayımız da Aralık ayı konularını kapsıyor. İçerisinde TürkçeMatematik ve Fen Bilimleri dersleri bulunuyor.

Senin için özel olarak hazırladığımız TOST Fasiküllerimizin kullanımı ise oldukça kolay! Konular, yaz boyunca faydalandığın LGS Kampı videolarımız ile eş zamanlı olarak devam edecek. Kitabın sol üst tarafında yer alan karekodu okutarak Youtube üzerinden konu anlatım videolarına erişebileceksin. Hem de ücretsiz olarak!

Konulara dair hiçbir eksiğin kalmadığını garantiledikten sonra sıra TOST’unu yiyip bitirmede! Fasiküllerin sağ ve sol sayfalarında farklı düzeylere ait sorularla karşılaşacaksın. Sol tarafta yer alan sayfalarda Temel ve Orta seviyedeki sorularımız yer alıyor. Sağ taraftaki sayfada ise ÖSYM’nin sorduğu Sınav Tarzı soruları çözeceksin. Böylelikle sınavda karşına çıkabilecek her türlü soru tipini görmüş olacaksın!

Tüm bu çalışma sürecinde Tonguç da TEPS uyumlu programı ile her an seninle olacak! Takıldığın sorularda ise TATS üzerinden video çözümlerine ulaşabileceksin.

Hayallerindeki liseye yerleşmen için gereken her şey burada! LGS’de başarılı olmak için TOST’unu yemeyi unutma!

 

İçerik: Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri

Türkçe Soru Sayısı: 71

Matematik Soru Sayısı: 83

Fen Bilimleri Soru Sayısı: 60

Sayfa Sayısı: 64

Ölçü: 19 x 27

Kağıt: 1.hamur 70 gr.

ISBN: 978-605-7568-22-9 • Yagmur Bln, Öğrenci
  Puan :

  Kitap çok güzel


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Yağmur, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • nurullah acar, Öğrenci
  Puan :

  tost çok güzel çok iyi bir kitap emeğinize sağlık


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Nurullah, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Aleyna Teker , Öğrenci
  Puan :

  Tonguç kargo ücretli mi ?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Aleyna, 20 TL ve üstü siparişlerde kargo ücreti bulunmamaktadır. Kapıda ödeme ile oluşturulan siparişlerde kargo firması senden 10 TL hizmet bedeli tahsil edecektir. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Cemile Betül DANIŞ, Öğrenci
  Puan :

  Acaba bu TOST hangi konuları kapsıyor? Yani basit makineler ve basınç konusu var mı?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Cemile Betül, TOST 4 sayımız da Aralık ayı konularını kapsıyor. İçerisinde Türkçe, Matematik ve Fen Bilimleri dersleri bulunuyor. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Yunus Emre Sekmen, Öğrenci
  Puan :

  Ben tost 4. adımını aldım ama kitabın aktivasyon kodunu okuttuğumda is böyle bir key yok hatası veriyor lütfen yardım edin


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Emre, geri bildirimin için teşekkür ederiz. TATS’a üye olduğun mail adresiyle birlikte aktif etmek istediğin kitabın ismi, kaçıncı baskı olduğunu aktivasyon@tongucmagaza.com adresine bildirebilir misin? Kitabın baskı sayısı, ilk sayfasında yazmaktadır. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)