;
Paragrafik

Satış Fiyatı: 25,00 ₺

5 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Kampüs Paragrafik


Yıllardır çözülemeyen o büyük sorun: Paragraf çözerken odaklanamıyoruz. Bu yüzden de gerçek sınavda hem süreyi yetiştiremiyoruz hem de netlerimiz çok düşük geliyor. Bu büyük sıkıntıyı çözmek için herkes bir şeyler önerdi. Günde 20 soru, günde 40 soru, her gün deneme vs . Ama insan 20 soruda bile sıkılıp odaklanamazken 40 soruluk denemede nasıl odaklanır?

İhtiyacımız olan şey önce minik ve kaliteli denemeler, ardından daha büyük paragraf denemeleri. İşte tam da burada Paragrafik Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdi. 4’lü 8’li 16’lı 32’li denemeler üretti. Kitaba ilk aşamada sadece 4 soruluk 1 deneme ile başlıyoruz. 10 gün boyunca bu şekilde devam ediyoruz. Amaç ne? 4 soruluk denemelerde, tam odaklanabilmek, süre kontrolü yapmak ve en kötü ihtimalle %60 -70 başarı sağlamak.

Eğer 4’lü denemelerde bu başarılırsa 8’li denemelere geçiyoruz. Çünkü ilk aşamada başaran beynimiz, sonrasında 8’li denemelere, ardından 16’lı denemelere rahatlıkla geçmek ve başarmak isteyecektir. En son aşamada ise sınavda 20 – 22 civarı paragraf gelmesine rağmen biz 32’lik denemeleri çözmeni istiyoruz.

Amaç: En uzun ve sayıca en fazla sorulu denemeyi halledersek gerçek sınavda bu işi çok daha kolay başarırız. Bugüne kadar onbinlerce öğrenci bu başarıyı sağladı. Hala da başarmaya devam ediyorlar. TYT-KPSS-ALES-DGS dahil tüm gruplar çözebilir. Paragrafik bittikten sonra aynı kalitede 22’lik denemelerden oluşan ParagrafikS çözmeni önerir, başarılar dileriz.Alt Başlık: Türkçe

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 272

Soru Sayısı: 600

ISBN: 978-605-7568-29-8 • Eyüp E., Öğrenci
  Puan :

  Merhaba Tonguç, ben 9.sınıfa gidiyorum. Bu kitap benim için uygun mu?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Eyüp, öncelikle ilgin için teşekkür ederiz. 9-10-11 ve 12. sınıflar için uygundur. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Fatma Adam, Öğrenci
  Puan :

  Konu anlatımlı mı acaba?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Fatma, öncelikle ilgin için teşekkür ederiz. Paragrafik kitabı soru bankası kitabıdır, konu anlatımı mevcut değildir. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Ekrem Sultansu, Öğrenci
  Puan :

  Kitap tam olarak odaklanma sorununu çözebilecek seviyede hazırlanmış. Gerçekten çok teşekkürler..


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Ekrem, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Sema nur Özen, Öğrenci
  Puan :

  Gerçekten çok güzel bir paragraf kitabı hem paragrafiği hemde paragrafiksi aldım çok memenunum 1 ay içinde bitirmek için hedef koydum ve başardım içindeki deneme koçluğu netlerimi.görmemde çok yardımcı oldu bi mezun öğrenci olarak en memnun kaldığım paragraf kitabı


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Sema, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Adem HATAY, Öğrenci
  Puan :

  Turkiyedeki en iyi paragraf kitabı hiç sıkmıyor. Başarılı


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Adem, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)