ParagrafON - 5,6,7. Sınıf ve LGS

Satış Fiyatı: 23,00 ₺

88 Adet yorum yapıldı.

ParagrafON - 5,6,7. Sınıf ve LGS


ParagrafON - 5,6,7. Sınıf ve LGS; MEB’in yeni tarz sorularına uygunluğu ve tamamı yatay paragraf sorularından oluşması yönüyle Türkiye’de bir ilk!

MEB örnek soruları ve 2019 müfredatına %100 uyumlu şekilde hazırlanan kitabın içerisindeki yeni tarz paragraf soruları, tablo ve görselli sorular, sözel mantık soruları ve infografik sorular; senin Türkçe dersinde anlama dayalı tüm konuları daha iyi kavramanı sağlayacak. PISA ve TIMSS sınavlarına en uygun soru tipleriyle hazırlanan bu sorular, sadece Türkçe’yi değil diğer tüm derslerdeki konuları da daha hızlı bir şekilde öğrenmene katkıda bulunacak.

Aynı zamanda her biri 10 sorudan oluşan paragrafON denemeleri ile senin sınavlarda karşına çıkabilecek tüm soru tarzlarını test etmeni sağlayacak. ParagraFİKS bölümü ile fiks çıkan paragraf soru tarzlarını taktikler ve önemli bilgilendirmeler ile sana öğretecek.

Takıldığın ya da yanlış yaptığın tüm soruların çözümünü cep telefonuna ücretsiz olarak yükleyebileceğin TATS (Tonguç Akıllı Takip Sistemi) uygulaması sayesinde uzman hocalardan dinleyebileceksin. Ayrıca kitap TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) ile de uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitirme modeline göre tasarlandı.


                               

 

Türü: Deneme

Sayfa Sayısı: 232

Soru Sayısı: 487

ISBN: 978-605-7568-31-1 • Ahmet Doğan, Öğrenci
  Puan :

  harika bir kitap keyifle çözüyorum


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Ahmet, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Helin Uluğtürken, Öğrenci
  Puan :

  Bu yeni müfredat mı lütfen cevap verin?!!


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Helin, öncelikle ilgin için teşekkür ederiz. Evet, 2019-2020 müfredatına uyumlu. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • AHMET ALİ GÜMÜŞ, Öğrenci
  Puan :

  çok güzel bir kitap olmuş teşekkür ederiz


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Ahmet , geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Bilgesu Ormancı, Öğrenci
  Puan :

  Ben internetten sipariş verdim video anlatımını izledim bu sene lgs ye gireceğim paragraf kitabı almak istiyordum bunu almaya karar verdim ben tongucun sayısal ve sözel konu anlatımlı soru bankasında aldım çok iyi size de almanızı tavsiye ederim videolarıda gayet güzel anlamadığımız konuları oradan bakabiliyoruz????


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Bilgesu, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Coşkun Evleksiz, Öğrenci
  Puan :

  2019-2020 müfedatına uygun mu?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Coşkun, öncelikle ilgin için teşekkür ederiz. Evet, 2019-2020 müfredatına uygun. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)