ParagrafON - 5,6,7. Sınıf ve LGS

Satış Fiyatı: 23,00 ₺

78 Adet yorum yapıldı.

ParagrafON - 5,6,7. Sınıf ve LGS


ParagrafON - 5,6,7. Sınıf ve LGS; MEB’in yeni tarz sorularına uygunluğu ve tamamı yatay paragraf sorularından oluşması yönüyle Türkiye’de bir ilk!

MEB örnek soruları ve 2019 müfredatına %100 uyumlu şekilde hazırlanan kitabın içerisindeki yeni tarz paragraf soruları, tablo ve görselli sorular, sözel mantık soruları ve infografik sorular; senin Türkçe dersinde anlama dayalı tüm konuları daha iyi kavramanı sağlayacak. PISA ve TIMSS sınavlarına en uygun soru tipleriyle hazırlanan bu sorular, sadece Türkçe’yi değil diğer tüm derslerdeki konuları da daha hızlı bir şekilde öğrenmene katkıda bulunacak.

Aynı zamanda her biri 10 sorudan oluşan paragrafON denemeleri ile senin sınavlarda karşına çıkabilecek tüm soru tarzlarını test etmeni sağlayacak. ParagraFİKS bölümü ile fiks çıkan paragraf soru tarzlarını taktikler ve önemli bilgilendirmeler ile sana öğretecek.

Takıldığın ya da yanlış yaptığın tüm soruların çözümünü cep telefonuna ücretsiz olarak yükleyebileceğin TATS (Tonguç Akıllı Takip Sistemi) uygulaması sayesinde uzman hocalardan dinleyebileceksin. Ayrıca kitap TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) ile de uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitirme modeline göre tasarlandı.


                               

 

Türü: Deneme

Sayfa Sayısı: 232

Soru Sayısı: 487

ISBN: 978-605-7568-31-1 • Nazlıcan Yılmaz, Öğrenci
  Puan :

  Çoook beğendim Teşekkür ederim


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Nazlıcan, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • PELİN KOCATÜRK , Veli
  Puan :

  8. sınıfa geçen kızım için aldım..çok beğendi bir hevesle çözmeye başladı...çok hızlı bir şekilde teslim edildi...tavsiye olunur...teşekkürler...


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Pelin Hanım, geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.


 • Şevval Ceyhan, Öğrenci
  Puan :

  Ben 7. Sınıfa geçtim. Bu kitabı yaz tatilinde çözmek için aldım. Üzerinde LGS yazıyor. Benim için uygun mu? Hemen cevaplarsanız sevinirim


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Şevval, kitap LGS'ye yönelik zor sorulardan oluşmaktadır. LGS sınavına önceden hazırlanmaya başlayan öğrenciler de alıp, kendilerini deneyebilirler. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Yunus emre Akıncı, Öğrenci
  Puan :

  Bu kitap 8.sınıf için olurmu.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Yunus, LGS seviyesinde zor sorular bulunmaktadır. 8. sınıflar için uygundur. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Zeynep Yılmaz, Öğrenci
  Puan :

  Kitabı bugün bitirdim hsjdndn çok güzel elinize sağlık Tonguç akademi :^)??


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Zeynep, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)