;
ParagrafON - 5,6,7. Sınıf ve LGS

Satış Fiyatı: 23,00 ₺

5 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları ParagrafON - 5,6,7. Sınıf ve LGS

ParagrafON - 5,6,7. Sınıf ve LGS; MEB’in yeni tarz sorularına uygunluğu ve tamamı yatay paragraf sorularından oluşması yönüyle Türkiye’de bir ilk!

MEB örnek soruları ve 2019 müfredatına %100 uyumlu şekilde hazırlanan kitabın içerisindeki yeni tarz paragraf soruları, tablo ve görselli sorular, sözel mantık soruları ve infografik sorular; senin Türkçe dersinde anlama dayalı tüm konuları daha iyi kavramanı sağlayacak. PISA ve TIMSS sınavlarına en uygun soru tipleriyle hazırlanan bu sorular, sadece Türkçe’yi değil diğer tüm derslerdeki konuları da daha hızlı bir şekilde öğrenmene katkıda bulunacak.

Aynı zamanda her biri 10 sorudan oluşan paragrafON denemeleri ile senin sınavlarda karşına çıkabilecek tüm soru tarzlarını test etmeni sağlayacak. ParagraFİKS bölümü ile fiks çıkan paragraf soru tarzlarını taktikler ve önemli bilgilendirmeler ile sana öğretecek.

Takıldığın ya da yanlış yaptığın tüm soruların çözümünü cep telefonuna ücretsiz olarak yükleyebileceğin TATS (Tonguç Akıllı Takip Sistemi) uygulaması sayesinde uzman hocalardan dinleyebileceksin. Ayrıca kitap TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) ile de uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitirme modeline göre tasarlandı.


Türü: Deneme

Sayfa Sayısı: 232

Soru Sayısı: 487

ISBN: 978-605-7568-31-1 • Ramazan Enes Kapan, Öğrenci
  Puan :

  2020 LGS müfredatına uygun mudur?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Ramazan, öncelikle ilgin için teşekkür ederiz. Evet, 2019-2020 müfredatına uygun. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Berfin Koç , Öğrenci
  Puan :

  Gercekten guzel ve bana cok faydasi oldu??


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Berfin, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Nazife Selin Ertem, Öğrenci
  Puan :

  Acaba konu anlatımlı mı?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Nazife, öncelikle ilgin için teşekkür ederiz. Kitap; yeni tarz paragraf soruları, tablo ve görselli sorular, sözel mantık soruları ve infografik sorulardan oluşmaktadır. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Dilruba Beyza Görür, Öğrenci
  Puan :

  Muhteşem bir kitap ellerinize sağlık


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Beyza, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Ece Kocazeybek, Öğrenci
  Puan :

  Aşırı güzel bir kitap tavsiye ediyorum


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Ece, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)