ParagrafON - 5,6,7. Sınıf ve LGS

Satış Fiyatı: 23,00 ₺

5 Adet yorum yapıldı.

ParagrafON - 5,6,7. Sınıf ve LGS


ParagrafON - 5,6,7. Sınıf ve LGS; MEB’in yeni tarz sorularına uygunluğu ve tamamı yatay paragraf sorularından oluşması yönüyle Türkiye’de bir ilk!

MEB örnek soruları ve 2019 müfredatına %100 uyumlu şekilde hazırlanan kitabın içerisindeki yeni tarz paragraf soruları, tablo ve görselli sorular, sözel mantık soruları ve infografik sorular; senin Türkçe dersinde anlama dayalı tüm konuları daha iyi kavramanı sağlayacak. PISA ve TIMSS sınavlarına en uygun soru tipleriyle hazırlanan bu sorular, sadece Türkçe’yi değil diğer tüm derslerdeki konuları da daha hızlı bir şekilde öğrenmene katkıda bulunacak.

Aynı zamanda her biri 10 sorudan oluşan paragrafON denemeleri ile senin sınavlarda karşına çıkabilecek tüm soru tarzlarını test etmeni sağlayacak. ParagraFİKS bölümü ile fiks çıkan paragraf soru tarzlarını taktikler ve önemli bilgilendirmeler ile sana öğretecek.

Takıldığın ya da yanlış yaptığın tüm soruların çözümünü cep telefonuna ücretsiz olarak yükleyebileceğin TATS (Tonguç Akıllı Takip Sistemi) uygulaması sayesinde uzman hocalardan dinleyebileceksin. Ayrıca kitap TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) ile de uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitirme modeline göre tasarlandı.

 

Türü: Deneme

Sayfa Sayısı: 232

Soru Sayısı: 487

ISBN: 978-605-7568-31-1 • Yiğitcan Etyimez, Öğrenci
  Puan :

  Bunun üzerinde kargo bedava yazıyor bunla beraber farklı 2 ürün daha alırsak da bedava mı yoksa kargo parası var mı?Ama diğerlerinde kargo bedava yazmıyor.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Yiğitcan, 20 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücretsizdir. (Kapıda ödeme ile alırsan kargo firması kapıda ödeme hizmet bedeli olarak 10 TL tahsil etmektedir) Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Alper Ayas, Öğrenci
  Puan :

  Bu kitap tüm dersler mi yoksa sadece türkçe mi ?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Alper, Sadece Türkçe dersinden oluşmaktadır.Yeni tarz paragraf soruları, tablo ve görselli sorular, sözel mantık soruları ve infografik sorular içermektedir. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Serpil Özyurt, Veli
  Puan :

  hangi kargoyla geliyor siparişlerimiz


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Serpil Hanım, siparişler Aras Kargo ile gönderilmektedir.


 • Erkan Bingöl, Öğrenci
  Puan :

  Ben sipariş ettimde hangi kargoyla gelir


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Erkan, siparişler Aras Kargo ile gönderilmektedir. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Hülya Özdemir , Öğrenci
  Puan :

  En geç kaç günde gelir ve kargo ücreti ne kadar


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Hülya, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Sipariş verdikten sonra ortalama 48 saat içerisinde kargoya teslim ediyoruz (Pazar günleri hariç) ve kargo da ortalama 2 gün içerisinde teslim ediyor :) Başarı seninle olsun! Sevgiler