;
10.2 Akıl Haritaları Seti

Satış Fiyatı: 30,00 ₺

0 Adet yorum yapıldı.

10.2 Akıl Haritaları Seti


Merakla beklediğin 10.2 Akıl Haritaları seti en sonunda çıktı! Üstelik Akıl Haritaları setimiz yenilenen 2018-2019 müfredatı ile %100 uyumlu!

Akıl Haritaları, Türkiye’de bir ilk! Bu haritalar ile okul derslerinin tüm konularını tek bir posterde görebileceksin. Diğer bir deyişle akıl haritaları seti ile derslerin “Büyük Resmini” görmüş olacaksın! 10.2 Akıl Haritaları setimiz Matematik, Fizik, Biyoloji, Kimya, Türk Dili ve Edebiyatı derslerinden oluşuyor.

Haritalar, bu sene okulda göreceğin her bir derse dair görseller, kısaltmalar ve konuların temelini içeren bilgi notlarını içeriyor. İçerdiği temel ve öz bilgileri de bol bol görselle destekliyor! Üstelik her bir ders için özel olarak hazırlanan haritalarını istersen yanında taşıyabilir ve gittiğin her yere götürebilir istersen de odanın duvarına asarak her an gözünün önünde olmasını sağlayabilirsin!

Akıl haritalarını dilediğin her yere rahatlıkla taşıman için silindir bir kutunun içerisinde sana gönderiyoruz. Bu kutu ile haritaların her an seninle olacak. Ayrıca kutuyu işaretli yerlerden keserek kalemlik de yapabilirsin!

10. Sınıf 2. Dönem Akıl Haritaları Setini sen de bir an önce edin, derslerde maksimum başarıya ulaş! 


Alt Başlık: Matematik, Fizik, Biyoloji, Kimya, Türk Dili ve Edebiyatı

Türü: Poster

Sayfa Sayısı: 9 Poster

ISBN: 978-605-68938-1-0