;
9.2 Akıl Haritaları Seti

Satış Fiyatı: 30,00 ₺

6 Adet yorum yapıldı.

9.2 Akıl Haritaları Seti


9.2 Akıl Haritaları seti ile bu sene öğrenmen gereken her şey elinin altında olacak! Üstelik senin için özel olarak hazırladığımız Akıl Haritaları setimiz yenilenen 2018-2019 müfredatına uygun olarak düzenlendi!

“Akıl Haritaları nedir?” diye sorduğunu duyar gibiyiz. Akıl Haritaları, Türkiye’de bir ilk olma özelliğini taşıyor. 9.2 Akıl Haritaları setimiz ise MatematikFizikBiyolojiKimyaCoğrafya ve Tarih derslerinden oluşuyor.

Haritalar, bu sene okulda göreceğin her bir derse dair görseller, kısaltmalar ve konuların özünü içeren bilgi notlarını içeriyor. İçerdiği temel bilgileri ise bol bol görselle destekliyor. Böylelikle de akılda kalıcılığı da artıyor. Üstelik her bir ders için özel olarak hazırlanan haritalarını istersen yanında taşıyabilir ve gittiğin her yere götürebilir istersen de odanın duvarına asarak her an gözünün önünde olmasını sağlayabilirsin!

Akıl haritalarını dilediğin her yere kolaylıkla taşıman için silindir bir tüpün içerisinde sana gönderiyoruz. Bu tüp sayesinde haritaların her an seninle olacak. Ayrıca silindir kutuyu işaretli yerlerden keserek kalemlik de yapabilirsin!

9. Sınıf 2. Dönem Akıl Haritaları setini sen de bir an önce edin, derslerde maksimum başarıya ulaş!


Alt Başlık: Matematik, Fizik, Biyoloji, Kimya, Coğrafya, Tarih

Türü: Poster

Sayfa Sayısı: 10 Poster

ISBN: 978-605-68938-2-7 • Ahmet Esat Gürbüzcan, Öğrenci
  Puan :

  2019-2020 1 donem ne zaman çıkacak


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Esat, 2. döneme yakın bir tarih içerisinde yenilenmiş olacak, takipte kalabilirsin. Başarı seninle olsun! :)


 • Hale Aras, Öğrenci
  Puan :

  Merhaba. bu akıl haritaları setinden ben sadece coğrafya ve tarih almak istiyordum acaba böyle set halinde değil de tek tek de alınabiliyo mu yoksa set halinde mi almak zorunlu


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Hale, sadece set halinde alınabilmektedir. Başarı seninle olsun! Sevgiler


 • Berkay Mert, Öğrenci
  Puan :

  Merhaba Tonguç Akademi bu 9.2 nin akıl notları ne zaman çıkacak


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Berkay, net bir tarih verememekle birlikte basım aşaması tamamlandığı zaman sosyal medya hesaplarımızdan duyurusu yapılacaktır. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Enes Kılıç, Öğrenci
  Puan :

  Merhaba Tonguç Akademi 9.1 akıl haritası setinizi aldım çok memnun kaldım beni başarıya sürükledi ve tabii sizin katkınızda var Takdirle Geçtim herkese tavsiye ediyorum sizi İyiki Varsınız Tonguç Ailesi ??


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Enes, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • beyza yanmaz, Öğrenci
  Puan :

  Merhaba ben Beyza şey dicektim bu konu anlatımı sadece 2dönem için geçerli demi yani 2dönemin konuları var demi


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Beyza, geri bildirimin çin teşekkür ederiz :) Evet 2. dönemi kapsamaktadır. 9.2 demek, 9. sınıf 2. dönem anlamına gelmektedir. Başarı sennle olsun! Sevgiler