;
7.2 Akıl Haritaları Seti

Satış Fiyatı: 30,00 ₺

9 Adet yorum yapıldı.

7.2 Akıl Haritaları Seti


7. Sınıf 2. Dönem Akıl Haritaları Seti, bu dönem en sevdiğin kaynağın olacak! Üstelik Akıl Haritaları Seti, yenilenen 2018 - 2019 müfredatına uygun olarak düzenlendi.

Nedir bu akıl haritaları?“ diye sorduğunu duyar gibiyiz. Akıl Haritaları, Türkiye’de bir ilk! Bu haritalar ile Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, Sosyal Bilgiler, Din Kültürü ve İngilizce derslerinin tüm konularını tek bir posterde görebileceksin. Diğer bir deyişle akıl haritaları seti ile derslerin “Büyük Resmini” görmüş olacaksın!

Haritalar, bu sene okulda göreceğin her bir derse dair görseller, kısaltmalar ve konuların temelini içeren bilgi notlarını içeriyor. İçerdiği temel ve öz bilgileri de bol görselle destekliyor!  Öğrenmeni kolay ve kalıcı bir hale getirmek için her şeyi yaptık.

Her bir ders için özel olarak hazırlanan haritalarını istersen yanında taşıyabilir ve gittiğin her yere götürebilir istersen de odanın duvarına asarak her an gözünün önünde olmasını sağlayabilirsin! Akıl haritalarını dilediğin her yere rahatlıkla taşıman için silindir bir kutunun içerisinde sana gönderiyoruz. Bu kutu ile haritaların her an seninle olacak. Ayrıca kutuyu işaretli yerlerden keserek kalemlik de yapabilirsin!

7. Sınıf 2. Dönem Akıl Haritaları Seti'ni sen de bir an önce edin, derslerde maksimum başarıya ulaş! 

 

Alt Başlık: Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, Sosyal Bilgiler, Din Kültürü, İngilizce

Türü: Poster      

Sayfa Sayısı: 7 Poster

ISBN: 978-605-7568-40-3 • Ozkan Alp, Öğrenci
  Puan :

  Salı günü sipariş verdim ne zaman gelir.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Ozkan, sipariş verdikten sonra ortalama 48 saat içerisinde kargoya teslim ediyoruz (Pazar günleri hariç) ve kargo da ortalama 2 gün içerisinde teslim ediyor :) Başarı seninle olsun! Sevgiler


 • Furkan Beyribey, Öğrenci
  Puan :

  Akıl Notları 2 ne zaman çıkacak ?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Furkan; basım aşaması devam etmekte olup , satışa ekleneceği zaman sosyal medya hesaplarımızdan duyurusu yapılacaktır. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • hamza demirbag, Öğrenci
  Puan :

  merhaba kapıda ödeme varmı?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Hamza, 20 TL ve üzerinde verilen siparişlerde kapıda ödeme seçeneği mevcuttur. (Kapıda ödeme ile alırsan kargo firması kapıda ödeme hizmet bedeli olarak 10 TL tahsil etmektedir) Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Büşra Arslan, Öğrenci
  Puan :

  Hocam 7.2 Akil notlari ne zaman cikiyor cok sabirsisiz.Bu arada akil haritalari MuhtesemO?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Büşra, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Akıl Notları mümkün olan en kısa sürede satışa eklenecektir. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Metehan İşler, Öğrenci
  Puan :

  Dün sipariş verdim ne zaman elime ulaşır çok güzel bir ürün


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Metehan, sipariş verdikten sonra ortalama 48 saat içerisinde kargoya teslim ediyoruz (Pazar günleri hariç) ve kargo da ortalama 2 gün içerisinde teslim ediyor :) Başarı seninle olsun!