;
8.2 Akıl Haritaları Seti

Satış Fiyatı: 30,00 ₺

7 Adet yorum yapıldı.

8.2 Akıl Haritaları Seti


8. Sınıf 2. Dönem Akıl Haritaları Seti, bu dönem en sevdiğin kaynağın olacak! Üstelik Akıl Haritaları Seti, yenilenen 2018-2019 müfredatına uygun olarak düzenlendi.

Nedir bu akıl haritaları?“ diye sorduğunu duyar gibiyiz. Akıl Haritaları, Türkiye’de bir ilk! Bu haritalar ile Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, İnkılap Tarihi, Din Kültürü ve İngilizce derslerinin tüm konularını tek bir posterde görebileceksin. Diğer bir deyişle akıl haritaları seti ile derslerin “Büyük Resmini” görmüş olacaksın!

Haritalar, bu sene okulda göreceğin her bir derse dair görseller, kısaltmalar ve konuların temelini içeren bilgi notlarını içeriyor. İçerdiği temel ve öz bilgileri de bol görselle destekliyor!  Öğrenmeni kolay ve kalıcı bir hale getirmek için her şeyi yaptık.

Her bir ders için özel olarak hazırlanan haritalarını istersen yanında taşıyabilir ve gittiğin her yere götürebilir istersen de odanın duvarına asarak her an gözünün önünde olmasını sağlayabilirsin! Akıl haritalarını dilediğin her yere rahatlıkla taşıman için silindir bir kutunun içerisinde sana gönderiyoruz. Bu kutu ile haritaların her an seninle olacak. Ayrıca kutuyu işaretli yerlerden keserek kalemlik de yapabilirsin!

8. Sınıf 2. Dönem Akıl Haritaları Seti'ni sen de bir an önce edin, derslerde maksimum başarıya ulaş! 

 

Alt Başlık: Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, İnkılap Tarihi, Din Kültürü, İngilizce

Türü: Poster      

Sayfa Sayısı: 8 Poster

ISBN: 978-605-7568-39-7 • Mustafa Dinç, Öğrenci
  Puan :

  Gerçekten teşekkürler ben sizin ürünlerinizi neredeyse hepsini aldım bugün akıl haritaları da geldi gerçekten 1 ve 2. Dönem akıl haritaları ve 1 ve 2. Dönem akıl notları çok güzel gayet başarılı


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Mustafa, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Ali efe hödük, Öğrenci
  Puan :

  Içinden neler çıkıyor


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Ali Efe, Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, İnkılap Tarihi, Din Kültürü, İngilizce derslerinin 2. dönem konu özetlerini içeren posterler yer almaktadır. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Hasan Sayid Acar, Öğrenci
  Puan :

  Akıl notları 2. Dönem ne zaman cıkıcak ?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Hasan, akıl notları en kısa zamanda eklenecek ve sosyal medya hesaplarımızdan duyurusu yapılacaktır. Başarı seninle olsun! Sevgiler


 • Kağan Çevik, Öğrenci
  Puan :

  Hocam akıl notları şeklinde satılacakmı


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Kağan, 2. dönem Akıl Notları basım aşamasında bulunmakta olup, satışa eklendiğinde sosyal medya hesaplarımızdan duyurusu yapılacaktır. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Samet Birol, Öğrenci
  Puan :

  Hocam tanıtım videosu ne zaman çıkar ?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Samet, en kısa zamanda tanıtım videosu eklenecektir. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)