;
6.2 Akıl Haritaları Seti

Satış Fiyatı: 30,00 ₺

3 Adet yorum yapıldı.

6.2 Akıl Haritaları Seti


6. Sınıf 2. Dönem Akıl Haritaları Seti, bu dönem en sevdiğin kaynağın olacak! Üstelik Akıl Haritaları Seti, yenilenen 2018 - 2019 müfredatına uygun olarak düzenlendi.

Nedir bu akıl haritaları?“ diye sorduğunu duyar gibiyiz. Akıl Haritaları, Türkiye’de bir ilk! Bu haritalar ile Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, Sosyal Bilgiler, Din Kültürü ve İngilizce derslerinin tüm konularını tek bir posterde görebileceksin. Diğer bir deyişle akıl haritaları seti ile derslerin “Büyük Resmini” görmüş olacaksın!

Haritalar, bu sene okulda göreceğin her bir derse dair görseller, kısaltmalar ve konuların temelini içeren bilgi notlarını içeriyor. İçerdiği temel ve öz bilgileri de bol görselle destekliyor!  Öğrenmeni kolay ve kalıcı bir hale getirmek için her şeyi yaptık.

Her bir ders için özel olarak hazırlanan haritalarını istersen yanında taşıyabilir ve gittiğin her yere götürebilir istersen de odanın duvarına asarak her an gözünün önünde olmasını sağlayabilirsin! Akıl haritalarını dilediğin her yere rahatlıkla taşıman için silindir bir kutunun içerisinde sana gönderiyoruz. Bu kutu ile haritaların her an seninle olacak. Ayrıca kutuyu işaretli yerlerden keserek kalemlik de yapabilirsin!

6. Sınıf 2. Dönem Akıl Haritaları Seti'ni sen de bir an önce edin, derslerde maksimum başarıya ulaş! 

 

Alt Başlık: Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, Sosyal Bilgiler, Din Kültürü, İngilizce

Türü: Poster      

Sayfa Sayısı: 7 Poster

ISBN: 978-605-7568-38-0 • Giray Özgüler, Öğrenci
  Puan :

  Hocam ben akıl notlarını alacağım fakat 2. Dönemi gelmemiş akıl haritalarının 2. Dönemi var ama akıl notlarının neden yok ne zaman gelicek ?????!!!!!!


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Giray; basım aşaması devam etmektedir. Satışa ekleneceği zaman sosyal medya hesaplarımızdan duyurusu yapılacaktır. Başarı seninle olsun! Sevgiler


 • Tarıkcan KAYİŞ, Öğrenci
  Puan :

  Almadım almayı düşünüyorum ama çok güzel olduğunu tahmin ediyorum.Ben 6.1i almıştım o çok güzeldi teşekkürler Tonguç akademi.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Tarıkcan, geri bildirimin için teşekkür ederiz :) Başarı seninle olsun! Sevgiler


 • Salih Soysal, Öğrenci
  Puan :

  2. döneme iyi bir giriş olacağını düşünüp aldım. Tonguç'a da üyeliğimi yaptırmıştım.2. dönem akıl haritası setini çıkardığınız için mutluyum. herkese buradan başarılar...


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Salih, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)