9.2 Akıl Notları

Satış Fiyatı: 13,00 ₺

4 Adet yorum yapıldı.

9.2 Akıl Notları


Hayat zor, sen daha yolun başındasın. Ama herkes gibi senin de bir yardımcıya ihtiyacın olması çok doğal. Bir yardımcı senin yerine derslere girse, not tutsa ve bilmen gerekenleri hazırlayıp sana sunsa... Harika olurdu değil mi? Ama bu zaten mümkün! Tonguç Yayınları, bilmen gerekenleri senin için bu kitapçıkta topladı!

9.2 Akıl Notları, Tonguç Akademi’nin alanında uzman öğretmen kadrosu tarafından senin için hazırlanmış ders notlarından oluşuyor.

9. sınıf 2. dönem MatematikFizikBiyoloji, Kimya, Coğrafya ve Tarih derslerinde sana lazım olabilecek bütün bilgiler bu kitapçıkta kısa notlar halinde mevcut. Hem de yeni müfredata uygun olarak düzenlenmiş. 

Üstelik her an yanında taşıyabileceğin boyutta. Düşün ki artık çantanda, cebinde kısaca her an yanında olabilecek bir yardımcı senin hizmetinde! Sana düşen yalnızca takıldığın yerlerde her an yanında olan yardımcına danışmak. 

 

Alt Başlık: Matematik, Fizik, Biyoloji, Kimya, Coğrafya, Tarih 

Türü: Kitapçık 

Sayfa Sayısı: 192

ISBN: 978-605-7568-55-7 • Nihat Can Arslan, Öğrenci
  Puan :

  ben kapıda odeme secenegını bulamadım, nasıl oluyor ?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Nihat Can,20 TL ve üzerinde verilen siparişlerde kapıda ödeme seçeneği mevcuttur. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • zehra güldal, Öğrenci
  Puan :

  merhaba tonguç, ben bodruma istettimde kitabı hangi kargoyla gelir acaba?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Zehra, siparişler Aras Kargo ile gönderilmektedir. Sipariş takibini https://www.tongucmagaza.com/Bilgilerim/Siparislerim linki üzerinden gerçekleştirebilirsin. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • mehmet kaymakcı, Öğrenci
  Puan :

  merhaba ben bu ürünü siparis vercem kargo ücreti varmı veya ne kadar.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Mehmet, 20 TL altında verilen siparişlerde kargo ücreti 5,35 TL'dir. 20 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücretsizdir. (Kapıda ödeme ile alırsan kargo firması kapıda ödeme hizmet bedeli olarak 10 TL tahsil etmektedir) Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Halil Taş, Öğrenci
  Puan :

  Merhaba Tonguç,Ürünü satın aldım ne zaman gelir ??


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Halil, sipariş verdikten sonra ortalama 48 saat içerisinde kargoya teslim ediyoruz (Pazar günleri hariç) ve kargo da ortalama 2 gün içerisinde teslim ediyor :) Başarı seninle olsun!