Yeni Nesil Türkçe - Matematik

Satış Fiyatı: 7,00 ₺

17 Adet yorum yapıldı.

Yeni Nesil Türkçe - Matematik


Merhaba Değerli Arkadaşım,

Yeni nesil MEB tarzı sorularda öne geçmek için şimdi takviye zamanı!

Tamamı yeni tip yatay sorulardan oluşan ve yeni sınav sistemindeki en zorlanılan dersler olan Türkçe ve Matematik için özel olarak hazırlanan kitabının içeriğinde;

Türkçe dersinde yeni nesil görselli, infografik, bilgiyi verip ölçmeye dayalı olan sözel mantık soruları, Matematik dersinde ise formüllerin öncül olarak verildiği günlük yaşam durumunu içeren sayısal analiz sorularını bulacaksın.

Senin için Türkçe ve Matematik dersinde çıkması muhtemel sorular tam da sınavda karşına gelecek şekilde düzenlendi.

Kitap, PISA ve TIMSS sınavlarına benzer soru tipleriyle, 2019 müfredatını kesinlikle aşmayacak şekilde yeni sınava uygun zorluk düzeyinde hazırlanmıştır.

Takıldığın ya da yanlış yaptığın tüm soruların çözümünü cep telefonuna ücretsiz olarak yükleyebileceğin TATS (Tonguç Akıllı Takip Sistemi) uygulaması sayesinde uzman hocalardan dinleyebileceksin.

7 adım olarak hazırlanan TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) programı ile her adımın tarihini kendin belirleyerek planlı bir şekilde bu kitabı bitirebileceksin.

 

Alt Başlık: Türkçe, Matematik

Türü: Deneme

Sayfa Sayısı: 64

Türkçe Soru Sayısı: 56

Matematik Soru Sayısı: 56

ISBN:  978-605-7568-63-2 • raşit uyar, Öğrenci
  Puan :

  20 TL nin altındaki ürünlerde kargo var ama ben mesela ve bu kitabı ve toplamda 20 tl yi geçen kitaplar aldım yine de bu kitap için kargo verecek miyim


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Raşit, 20 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücretsizdir. (Kapıda ödeme ile alırsan kargo firması kapıda ödeme hizmet bedeli olarak 10 TL tahsil etmektedir) Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Tuğba Toraman, Öğrenci
  Puan :

  Çok tatlı ve ıyi bir kitap. Ilk defa sipariş etmiştim. Şimdi kuzenime ve kendime tekrar sipariş edicem ????


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Tuğba, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • zeynep karsavran, Öğrenci
  Puan :

  20tl ve üzeri kargo fiyatı ücretli mi?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Zeynep, 20 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücretsizdir. (Kapıda ödeme ile alırsan kargo firması kapıda ödeme hizmet bedeli olarak 10 TL tahsil etmektedir) Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Erkan Katırcı , Öğrenci
  Puan :

  Merhaba bu ürünü sipariş verdiğimiz de kapıda ödeme yapabilirmiyiz


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Erkan , 20 TL ve üzerinde verilen siparişlerde kapıda ödeme yapılabilmektedir. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Berfin Çeri, Öğrenci
  Puan :

  Ben sipariş verdimde kaç güne gelir?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Berfin, sipariş verdikten sonra ortalama 48 saat içerisinde kargoya teslim ediyoruz (Pazar günleri hariç) ve kargo da ortalama 2 gün içerisinde teslim ediyor :) Başarı seninle olsun!