;
AYT Fenometre

Satış Fiyatı: 18,00 ₺

2 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Kampüs AYT FenometreMerhaba Üniversite Adayı Arkadaşım!

Bu kitap AYT Fizik, Kimya, Biyoloji sorularında en yüksek nete ulaşman için ÖSYM’nin yeni nesil sorularına birebir uyumlu olan özgün sorular, MEB kazanımları göz önüne alınarak oluşturuldu.

AYT sınavında sana fark attıracak en kapsamlı Fizik, Kimya ve Biyoloji sorularıyla bilgi dağarcığını genişleterek sınavda başarılı olmanın anahtarını elinde bulunduracaksın.

Kitabımıza girişte Gri Koç’un videosunu izleyerek kitabı kaç günde ve nasıl bitirmen gerektiğini öğreneceksin. Denemeleri bitirdiğinde tarih, doğru, yanlış, boş, net ve süre bilgilerini Deneme Koçluğu sayfasına not ederek gelişim sürecini takip edebileceksin.

Kitap içerisinde yer alan değerlendirme kitapçığındaki konu analizi ile eksik olduğun konuları detaylıca görebileceksin.

Sıralı olarak planlanan 3 tane Temel düzey deneme ile konulara alışacak, sonrasında yer alan 6 tane Orta düzey deneme ile kendini sınayacak ve 3 tane İleri düzey deneme ile konuları kavrayacaksın. Her denemede seni 40 soru bekliyor.

Ayrıca Fizik, Kimya ve Biyoloji alanına ait her denemenin başında bulunan karekodları okutarak takıldığın soruların çözümünü uzman hocalardan dinleyebileceksin.


Alt Başlık: Fizik, Kimya, Biyoloji

Türü: Deneme

Sayfa Sayısı: 160            

ISBN: 978-605-7568-54-0

  • Esma Durgun, Öğrenci
  Puan :

  Merhabalar 2021 yks icin uygun mu?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Esma. Elbette uygundur❤😊


 • Ahmet Kalın, Öğrenci
  Puan :

  çok başarılı bir çalışma olmuş umarım sınavdan önce fenometre 2 gelir :)


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Ahmet, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)