;
0'dan 4'e Konu Anlatımlı Soru Bankası

Satış Fiyatı: 34,00 ₺

4 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 0'dan 4'e Konu Anlatımlı Soru Bankası

Merhaba Değerli Arkadaşım!

En büyük başarılar en iyi başlangıçlarla gelir.

Başlangıcın en iyisi de her şeyi en başından ele alarak olur. En başından; yani sıfır noktasından. Çünkü sıfır noktası, her şeyi yeniden ve en doğru şekliyle kurmak için en güzel noktadır.

Elindeki bu kitap, yenilenen MEB 4. sınıf müfredatına göre tüm branş konularını alt başlıklara ayırarak kazanımları adım adım öğrenmeni sağlayacak.

0’dan 4’e Konu Anlatımlı Soru Bankası kullanımı çok kolay bir kitap. Kitabın sol sayfalarında konu özetleri seni bekliyor. Bu sayfalarda konuları en sade ve anlaşılır halleriyle bulacaksın. Sağ sayfalarında ise Süz-Geç’ler var. Öğrendiğin konuyu Süz-Geç’lerle hiç beklemeden süzebileceksin. Böylece konular senin için sıfırken beş yıldızlı olacak.

Ayrıca TATS (Tonguç Akıllı Takip Sistemi) uygulaması ile çözemediğin soruları izleyip cevaba en hızlı ve doğru biçimde ulaşabileceksin. Yapamadığın sorular Hata Kutusu’nda birikecek ve bu soruları bir daha çözmek için kendine özel testler de oluşturabileceksin.

Başarı seninle olsun!


Alt Başlık: Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, Sosyal Bilgiler, İngilizce

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 304

ISBN: 978-605-7568-64-9 • ömer faruk, Veli
  Puan :

  Kızım bursluluk sınavına hazırlanırken havlu atmıştı ki bu kitabı görünce çok sevdi ve daha azimli çalıştı.Cocuklar için çocukça hazırlanmış çok güzel bir kitap olmuş. Elinize emeğinize sağlık.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Ömer Bey, ilginiz ve geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Saygılar


 • Eray Çoban, Öğrenci
  Puan :

  Şu anki müfredata uyumlumudur


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Eray, öncelikle ilgin için teşekkür ederiz. MEB'in yaptığı açıklamayla bu yıl müfredatın değişmeyeceği bilgisi alınmıştır. Kitaplarımız 2019-2020 müfredatına uygundur. Yeni baskılarda kapak veya sayfa görsellerinde ufak revizyonlar yapılabilir. Ki, bu durum içeriği etkilemeyecektir. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • arda bayar, Öğrenci
  Puan :

  2019-2020 için uyumlumudur


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Arda, 2019-2020 müfredatı henüz açıklanmadı. Bu nedenle şu an için 2018-2019 müfredatına uygundur. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Yasin Umur Erbir, Öğrenci
  Puan :

  Çok güzel en çok matematiği çözdüm


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Yasin, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)