8.1 Akıl Notları

Satış Fiyatı: 13,00 ₺

5 Adet yorum yapıldı.

8.1 Akıl Notları


Hem derslerine yardımcı olacak hem de her an yanında taşıyabileceğin mükemmel bir kaynak mı arıyorsun? O halde doğru yerdesin! 8.1 Akıl Notları kolay kullanımı ve pratik yapısı ile istediğin bütün özelliklere sahip!

8. Sınıf 1. dönem konularını kapsayan bilgileri ile 8.1 Akıl Notları, akıl haritalarının kitaba dönüştürülmüş hali. İçerisinde Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, İnkılap Tarihi, Din Kültürü ve İngilizce derslerine ait özet bilgiler yer alıyor. Akıl Notları kitabını dilediğin her yere götürebilirsin! Üstelik 2018-2019 müfredatı ile tamamen uyumlu…

Hem okul sınavlarında hem de önündeki merkezi yerleştirme sınavlarında sana yardımcı olacak bu bilgiler ile bu senenin en başarılı öğrencileri arasına gireceksin!


Alt Başlık: Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, İnkılap Tarihi, Din Kültürü, İngilizce

Türü: Kitapçık

Sayfa Sayısı: 144 

ISBN: 978-605-67504-2-7 • Eylül Nur GÜL, Öğrenci
  Puan :

  2020 MÜFREDATI MIDIR ?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Eylül, öncelikle ilgin için teşekkür ederiz. MEB'in yaptığı açıklamayla bu yıl müfredatın değişmeyeceği bilgisi alınmıştır. Kitaplarımız 2019-2020 müfredatına uygundur. Yeni baskılarda kapak veya sayfa görsellerinde ufak revizyonlar yapılabilir. Ki, bu durum içeriği etkilemeyecektir. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Zahid Büyükzengin, Öğrenci
  Puan :

  2019 müfredatına uygunmudur


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Zahid,2018-2019 müfredatına uygundur ve 1. dönem konularını içermektedir. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Merve Nur Arslan, Öğrenci
  Puan :

  Akıl Notları ikinci dönemini sabırsızlıkla bekliyorum.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Merve Nur, geri bildirimin için teşekkür ederiz. 2. dönem Akıl Notları basım aşamasında bulunmakta olup, satışa eklendiğinde sosyal medya hesaplarımızdan duyurusu yapılacaktır. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • HIDIR DAĞ, Öğretmen
  Puan :

  benım oglum bu kıtaptan cok fayda gordu ama 2. donem urunu hala cıkmadı ne zaman cıkar acaba ıyı gunler.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Hıdır Bey, ilginiz ve geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. 2. dönem Akıl Notları basım aşamasında bulunmakta olup, satışa eklendiğinde sosyal medya hesaplarımızdan duyurusu yapılacaktır.


 • Firdevs Aydoğan, Öğrenci
  Puan :

  2. Dönemi biraz daha hızlı yayinlanabilirmi?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Firdevs, net bir tarih verememekle birlikte basımı tamamlandığı zaman sosyal medya hesaplarımızda duyurusu yapılacaktır. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)