;
0'dan 8'e Sayısal Konu Anlatımlı Soru Bankası

Satış Fiyatı: 37,00 ₺

14 Adet yorum yapıldı.

0'dan 8'e Sayısal Konu Anlatımlı Soru Bankası


0’dan 8’e Sayısal Konu Anlatımlı Soru Bankası ile sayısal dersleri 0’dan başlayarak en kolay ve anlaşılır şekilde öğreneceksin!

Derslerini planlama ile ilgili bir sorunun kalmadığına göre artık sayısal derslerde tüm eksiklerini kapatmaya başlayabilirsin. Kitabın içerisinde Matematik ve Fen Bilimleri derslerine dair yenilenen müfredata uyumlu konular bulunuyor.

0’dan 8’ye Sayısal Konu Anlatımlı Soru Bankası’nın sol sayfalarında 2019 - 2020 için yenilenen 8. sınıf müfredatına ve yeni sınav sistemine uygun Matematik ve Fen Bilimleri konu özetleri seni bekliyor. Senin için ayrıntıya inmeden ve tüm bilgileri öğrenebileceğin şekilde tasarladık. Bil-Geç’lerle bilmen gerekenleri anlattık, Çöz-Geç ile soru çözmeni sağladık. Sağ taraftaki sayfalarda ise öğrendiklerini sınayabileceğin Süz-Geç testlerimiz yer alıyor. Ayrıca her önemli konunun ardına Test-Geç’ler de koyduk ki daha fazla soru ile karşılaşıp konuları tam pekiştirebilesin.

Yapamadığın veya takıldığın soruları da dert etme! Tonguç, video çözüm desteği TATS (Tonguç Akıllı Takip Sistemi) uygulaması ile her an yanında!

Ayrıca kitabın TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) ile de uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitirme modeline göre tasarlandı. Dilersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilir, dilersen de 12-24-33 günlük Yoğun-Orta-Rahat programlar ile belli sürede kitabı tamamlayabilirsin. Kendi hızını belirleyerek bu kitabı tam 40 adımda bitirebilirsin…

Sen de sıfırdan başlayıp tüm konuları tamamlamak istiyorsan haydi durma, Tonguçla!


                                        

 

Alt Başlık: Matematik, Fen Bilimleri

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 352

Matematik Soru Sayısı: 335

Fen Bilimleri Soru Sayısı: 336

ISBN: 978-605-7825-00-1 • Berkay Aksaray, Öğrenci
  Puan :

  Kitap çok güzel çok beğendim her zaman Tonguçla alışveriş yapıyoruz :)


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Berkay, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Gül Karakılıç, Öğrenci
  Puan :

  Çok güzel bir kitap elinize emeğinize sağlık Tonguç Akademi


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Gül, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Ayşegül Demir, Öğrenci
  Puan :

  Merhabalr ürünleriniz tarsusta varmı mağazanız da yada kırtasiyelerde


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Ayşegül, öncelikle ilgin için teşekkür ederiz. http://yuksekbasari.com/SatisNoktalarimiz linki üzerinden sana en yakın satış noktalarına erişim sağlayarak bilgi alabilirsin. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Mustafaata Sakarya, Öğrenci
  Puan :

  Merhaba!Bu kitap 8.sınıf konusunda mı başlıyor acaba?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Mustafa, öncelikle ilgin için teşekkür ederiz. 0'dan 8'e Konu Anlatımlı Soru Bankası kitapları 8. sınıf konularından oluşmaktadır ve her iki dönemi de kapsamaktadır. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Berat Bacak, Öğrenci
  Puan :

  Önceki sene LGS'ye hazırlıklı bir şekilde girmeme çok yardımcı oldu.2006'lı arkadaşlarımıza da çok yardımcı olacağını düşünüyorum.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Berat, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)