7.1 Akıl Notları

Satış Fiyatı: 13,00 ₺

5 Adet yorum yapıldı.

7.1 Akıl Notları


Hayat zor, sen daha yolun başındasın. Ama herkes gibi senin de bir yardımcıya ihtiyacın olması çok doğal. Bir yardımcı senin yerine derslere girse, not tutsa ve bilmen gerekenleri hazırlayıp sana sunsa... Harika olurdu değil mi? Ama bu zaten mümkün! Tonguç Yayınları, bilmen gerekenleri senin için bu kitapçıkta topladı!


7.1 Akıl Notları, Tonguç Akademi’nin alanında uzman öğretmen kadrosu tarafından senin için hazırlanmış ders notlarından oluşuyor. ,


7. sınıf 1. dönem Türkçe, Matematik, Fen Bilgisi, Sosyal Bilgiler, Din Kültürü ve İngilizce derslerinde sana lazım olabilecek bütün bilgiler bu kitapçıkta kısa notlar halinde mevcut. Hem de yeni müfredata uygun olarak düzenlenmiş. Üstelik her an yanında taşıyabileceğin boyutta. Düşün ki artık çantanda, cebinde kısaca her an yanında olabilecek bir yardımcı senin hizmetinde! Sana düşen yalnızca takıldığın yerlerde her an yanında olan yardımcına danışmak.


 

Alt Başlık: TürkçeMatematik, Fen Bilgisi, Sosyal Bilgiler, Din Kültürü, İngilizce


Türü: Kitapçık


Sayfa Sayısı. 130


ISBN: 978-605-67504-3-4 • ceren küçüksarnıç, Öğrenci
  Puan :

  kırtasiyelerden sipariş verildiğinde kaç günde gelir


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Ceren, https://www.tongucakademi.com/satisnoktalarimiz linki üzerinden sana en yakın satış noktalarımıza ulaşım sağlayarak bilgi alabilirsin. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Umut Ali, Öğrenci
  Puan :

  Ben aldım ama ikinci dönem neden yok keşke olsaydı


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Umut, öncelikle ilgin için teşekkür ederiz. 7.2 Akıl Notları'nın basım aşaması devam etmektedir. Satışa ekleneceği zaman sosyal medya hesaplarımızdan duyurusu yapılacaktır. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Fatma Nehir Kcmz, Öğrenci
  Puan :

  Merhaba ben 6. Sinifim bu sene bunu alsam birdaki sene aynı olur mu?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Fatma; MEB tarafından müfredat değişikliği yapıldığında kitaplarımız da müfredata uygun olarak güncellenmektedir. Bu nedenle şu an için ne yazık ki net bir bilgi veremiyoruz. Başarı seninle olsun! Sevgiler


 • Muhammed Ahat, Öğrenci
  Puan :

  Cok güzel bir kitap çok beğendim ama 2 dönemini sabırsızlıkla bekliyorum çok ihtiyacım var sizede allah kolaylık versin


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Muhammed, geri bildirimin için teşekkür ederiz. 2. dönem akıl notlarının basım aşaması devam etmektedir ve satışa ekleneceği zaman sosyal medya hesaplarımızdan duyurusu yapılacaktır. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Umut Berk İnce, Öğrenci
  Puan :

  Merhaba, ben akıl notlarını aldım fakat 2. dönemide almak istiyorum onu bulamadım elinizde varmı acaba


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Umut, 7.2 Akıl Notları'nın basım aşaması devam etmektedir. Satışa ekleneceği zaman sosyal medya hesaplarımızdan duyurusu yapılacaktır. Başarı seninle olsun! Sevgiler