;
3'ten 4'e Hazırlık Kitabı

Satış Fiyatı: 14,00 ₺

3 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 3'ten 4'e Hazırlık Kitabı


İlkokulda en temel dersler olan Türkçe ve Matematik branşlarında MEB’in yayınladığı son müfredata uygun olarak tasarlanan Hazırlık Kitabı ile 3’ten 4’e geçerken hiçbir eksiğin kalmayacak!

Bu kitap 2. ve 3. sınıftaki öğrenme alanlarının devamı niteliğinde olup, seni 4. sınıf konularına hazırlayacak. Bölüm kapaklarında 2. ve 3. sınıf testlerinin konu başlıklarını, bölüm sonlarında ise 4. sınıfta öğreneceğin konuların alt başlıklarını göreceksin.

Her konu başlığı için önce 2. sınıf konu tekrarı, sonra 3. sınıf konu tekrarı yapacaksın. Böylece 4. sınıfta öğreneceğin konularla ilgili fikir sahibi olmuş olacaksın.  

Testlerin ilk sayfası aşina olduğun dikey kavrama düzeyi sorularından, ikinci sayfası ise MEB’in 4. sınıflar için hazırladığı Akademik Becerilerin İzlenmesi ve Değerlendirilmesi (ABİDE) raporunda örnek olarak verdiği ve ortaokul-lise kademelerinde karşılaşabileceğin soru tiplerine hazırlık niteliğinde yatay sorulardan oluşuyor.

Hazırlık kitabımız sayesinde anlamadığın konuları tekrar edebilecek ve çözemediğin sorularda video çözümleri ile konuları anlayarak 4. sınıfa sağlam bir adım atabileceksin.

Aynı zamanda çözemediğin soruların uzman öğretmenler tarafından hazırlanmış çözüm videolarına TATS (Tonguç Akıllı Takip Sistemi) uygulamamız aracılığıyla takıldığın her yerde başvurabileceksin.

 

İçerik: Türkçe, Matematik

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 128

ISBN: 978-605-7825-14-8 • Arife Mine SALAR, Öğrenci
  Puan :

  Sayenizde kardeşim de kullanabilecek. Zaten hep özenirdi.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Mine, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • İREM KIYMET SATICI, Öğrenci
  Puan :

  gerçekten çok güzel bir kitaba benziyor arkadaşıma önerdim en kısa sürede alacak teşekkürler Tonguç akademi. sizi çok seviyorum.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba İrem, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • furkan güneş, Öğrenci
  Puan :

  Tonguç Akademi sesimi duymuş gibisiniz sizin sayenide kardeşimide tongçlu yapacağım teşekkürler


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Furkan, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)