8'den 9'a Matematik Hazırlık Kitabı

Satış Fiyatı: 12,00 ₺

19 Adet yorum yapıldı.

8'den 9'a Matematik Hazırlık Kitabı

Matematiğin önemi hayatında gitgide artacak!

MEB tarafından son dönemde yapılan açıklamalarda hep sayısal düşünme becerisini geliştirme vurgusu üzerinden Matematik dersi ön plana çıkarıldı. Yani artık okul başarında matematiğin yüzdesi yükselecek.

Üniversite ve liselere geçiş sınavlarında ortaya çıkan tabloda sınavdaki en önemli ve belirleyici ders artık Matematik! Yani başarılı olmak istiyorsan matematikten kaçışın yok!

Çağın gereksinimlerinde de analitik düşünme becerisi kazanabilmenin temelinin matematik dersine bağlı olması, hayatın boyunca matematiğe ihtiyacın olacağı manasına geliyor.

Bütün bunlar gözünü korkutmasın. Matematiği temelinden ele alan 8’den 9’a Hazırlık Matematik kitabıyla çözüm çok kolay.

Hem lisede okul derslerinde hem üniversiteye giriş sınavlarında hem de sonrasında matematikle problemin olmasın diye işi en baştan sıkı tutman için sana bu kitabı hazırladık.

8’den 9’a Hazırlık Kitabı Matematik kitabında 6, 7 ve 8. sınıfta gördüğün matematik konularının tekrarını bulacaksın. Bu tekrarlar tam da MEB müfredatının yeni sarmal yapısına uygun hazırlandı. Üstelik bu tekrar 9. sınıf matematik konularıyla da bağlantılı ele alındı. Yani tekrar ederken bir yandan da önündeki senenin konularına hazırlanacaksın. Böylece hem önceki senelerin konularını temelden halledecek hem de liseye tam tekmil hazır olacaksın.

Çözemediğin soruların uzman öğretmenler tarafından hazırlanmış çözüm videoları TATS (Tonguç Akıllı Takip Sistemi) uygulamasıyla bir tık uzağında. Takıldığın her yerde başvurabileceksin. Üstelik bu kitapta YouTube video kamp desteği de var. Kitap boyunca karşılaşacağın karekodları okutarak kamp videolarına ulaşabileceksin. Böylece yeni karşılaşacağın 9. sınıf konularını video kamp programıyla eksiksiz öğrenebileceksin.

 

Alt Başlık: Matematik

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 104

Soru Sayısı: 390

ISBN: 978-605-7825-07-0 • Muhammed Can Samsa, Öğrenci
  Puan :

  hocam hangi kargo


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Muhammed, tongucmagaza.com üzerinden verilen siparişler Aras Kargo ile gönderilmektedir. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Mehmet Can Satıcı, Öğrenci
  Puan :

  Kapıda ödeme seçeneği yapacamda ilk defa böyle bir şekilde sipariş yapacam kargo ücreti alınacakmı alınacaksa ne kadar acaba


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Mehmet, 20 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücretsizdir. (Kapıda ödeme ile alırsan kargo firması kapıda ödeme hizmet bedeli olarak 10 TL tahsil etmektedir) Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • esra Yakar, Öğrenci
  Puan :

  Fiyatı çok uygun en yakın zamanda almayı düşünüyorum. Emeğiniz için teşekkürler :)


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Esra, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Cannur Çiftçi, Veli
  Puan :

  Merhabalar acaba kargomuzu getiren kargo firması hangisi?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Cannur, Ürünlerimiz Aras kargo ile teslim edilmektedir. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Pınar Güneş, Öğrenci
  Puan :

  Pazar günü verilen kargolar bir sonraki güne mi ertelenecek?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Pınar, sipariş verdikten sonra ortalama 24 saat içerisinde kargoya teslim ediyoruz (Pazar günleri hariç) ve kargo da ortalama 2 gün içerisinde teslim ediyor :) Başarı seninle olsun!