;
8'den 9'a Matematik Hazırlık Kitabı

Satış Fiyatı: 12,00 ₺

5 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 8'den 9'a Matematik Hazırlık Kitabı

Matematiğin önemi hayatında gitgide artacak!

MEB tarafından son dönemde yapılan açıklamalarda hep sayısal düşünme becerisini geliştirme vurgusu üzerinden Matematik dersi ön plana çıkarıldı. Yani artık okul başarında matematiğin yüzdesi yükselecek.

Üniversite ve liselere geçiş sınavlarında ortaya çıkan tabloda sınavdaki en önemli ve belirleyici ders artık Matematik! Yani başarılı olmak istiyorsan matematikten kaçışın yok!

Çağın gereksinimlerinde de analitik düşünme becerisi kazanabilmenin temelinin matematik dersine bağlı olması, hayatın boyunca matematiğe ihtiyacın olacağı manasına geliyor.

Bütün bunlar gözünü korkutmasın. Matematiği temelinden ele alan 8’den 9’a Hazırlık Matematik kitabıyla çözüm çok kolay.

Hem lisede okul derslerinde hem üniversiteye giriş sınavlarında hem de sonrasında matematikle problemin olmasın diye işi en baştan sıkı tutman için sana bu kitabı hazırladık.

8’den 9’a Hazırlık Kitabı Matematik kitabında 6, 7 ve 8. sınıfta gördüğün matematik konularının tekrarını bulacaksın. Bu tekrarlar tam da MEB müfredatının yeni sarmal yapısına uygun hazırlandı. Üstelik bu tekrar 9. sınıf matematik konularıyla da bağlantılı ele alındı. Yani tekrar ederken bir yandan da önündeki senenin konularına hazırlanacaksın. Böylece hem önceki senelerin konularını temelden halledecek hem de liseye tam tekmil hazır olacaksın.

Çözemediğin soruların uzman öğretmenler tarafından hazırlanmış çözüm videoları TATS (Tonguç Akıllı Takip Sistemi) uygulamasıyla bir tık uzağında. Takıldığın her yerde başvurabileceksin. Üstelik bu kitapta YouTube video kamp desteği de var. Kitap boyunca karşılaşacağın karekodları okutarak kamp videolarına ulaşabileceksin. Böylece yeni karşılaşacağın 9. sınıf konularını video kamp programıyla eksiksiz öğrenebileceksin.


                                        

 

Alt Başlık: Matematik

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 104

Soru Sayısı: 390

ISBN: 978-605-7825-07-0 • Yasin Aşkın, Öğrenci
  Puan :

  dünyanın en güzel kıtabı bayıldımmmmmmmm:):):)


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Yasin, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Gül Acer, Öğrenci
  Puan :

  Kargo kaç günde gelmektedir


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Gül, sipariş verdikten sonra ortalama 48 saat içerisinde kargoya teslim ediyoruz (Pazar günleri hariç) ve kargo da ortalama 2-3 gün içerisinde teslim ediyor :) Başarı seninle olsun!


 • EYYÜB OBUT, Öğrenci
  Puan :

  İlk kez bir tonguç kitabı aldım ve çok beğendim


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Eyyüb, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Rojin Yıldırım, Öğrenci
  Puan :

  Merhaba hocam ben yeni tanımaya başlıyorum sizi ve ürünlerinize öğrencilere sunduğunuz güzelliklere bayıldım acaba kitaplar 2019-2020 müfredatına Uygun mu


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Rojin, öncelikle ilgin için teşekkür ederiz. MEB'in yaptığı açıklamayla bu yıl müfredatın değişmeyeceği bilgisi alınmıştır. Kitaplarımız 2019-2020 müfredatına uygundur. Yeni baskılarda kapak veya sayfa görsellerinde ufak revizyonlar yapılabilir. Ki, bu durum içeriği etkilemeyecektir. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Ayşegül Açıkgöz, Öğrenci
  Puan :

  20 tl ve üzeri alisverisimizde kargo ücreti bedava mi yoksa yine aynı mi


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Ayşegül, 20 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücretsizdir. (Kapıda ödeme ile alırsan kargo firması kapıda ödeme hizmet bedeli olarak 10 TL tahsil etmektedir) Başarı seninle olsun! Sevgiler :)