9'dan 10'a Matematik Hazırlık Kitabı

Satış Fiyatı: 15,00 ₺

1 Adet yorum yapıldı.

9'dan 10'a Matematik Hazırlık Kitabı


9’dan 10’a geçerken hiçbir eksiğin kalmasın!

9’dan 10’a Matematik Hazırlık Kitabı, üzerinde 6, 7, 8 ve 9. sınıfların bulunduğu ve ucu TYT’ye uzanan bir zaman çizelgesinde bağlantıları kurmanı sağlayacak. Yani 6, 7, 8. sınıfta gördüğün Matematik konularını 9. sınıf konularıyla bağlantılı olarak tekrar etmeni ve 10. sınıfta göreceğin konulara hazırlanmanı sağlayacak.

Bu kitap sayesinde hem Matematik temelini sağlamlaştırmış olacaksın hem de 10. sınıfta öğreneceğin konuları daha rahat kavrayabileceksin. Üstelik bu konularla alakalı TYT’de karşına çıkabilecek Yeni Nesil soru tipleriyle de konuları pekiştirebileceksin. Aynı zamanda seni TYT’ye de erkenden hazırlamış oluyoruz.

Yanı sıra kitap için ürettiğimiz çalışma programını uygulayacak, hazırladığımız video eğitimlerle de ortaokulda öğrendiğin konuları hatırlayacaksın.

TATS (Tonguç Akıllı Takip Sistemi) uygulamamız ile karekodları okutup eğitim videolarımızı izle ve sonrasında programda sana verilen testleri çöz. Böylece ortaokul konularını tekrar et. Konunun son sayfasındaki karekodu okuttuğunda ise karşına 9. sınıfla ilgili olan konuya hazırlık yapacağın eğitim videosu çıkacak.

youtube/tonguc10 kanalımızda bulunan 9’dan 10’a hazırlık kampı beraberinde de bu kitabı bitirebilirsin.

 

Alt Başlık: Matematik

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 144

ISBN: 978-605-7825-05-6  • BURAK AYDIN, Öğrenci
    Puan :

    Harika kitap


  • Tonguç Mağaza, Admin

    Merhaba Burak, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)