;
9'dan 10'a Matematik Hazırlık Kitabı

Satış Fiyatı: 15,00 ₺

4 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 9'dan 10'a Matematik Hazırlık Kitabı


9’dan 10’a geçerken hiçbir eksiğin kalmasın!

9’dan 10’a Matematik Hazırlık Kitabı, üzerinde 6, 7, 8 ve 9. sınıfların bulunduğu ve ucu TYT’ye uzanan bir zaman çizelgesinde bağlantıları kurmanı sağlayacak. Yani 6, 7, 8. sınıfta gördüğün Matematik konularını 9. sınıf konularıyla bağlantılı olarak tekrar etmeni ve 10. sınıfta göreceğin konulara hazırlanmanı sağlayacak.

Bu kitap sayesinde hem Matematik temelini sağlamlaştırmış olacaksın hem de 10. sınıfta öğreneceğin konuları daha rahat kavrayabileceksin. Üstelik bu konularla alakalı TYT’de karşına çıkabilecek Yeni Nesil soru tipleriyle de konuları pekiştirebileceksin. Aynı zamanda seni TYT’ye de erkenden hazırlamış oluyoruz.

Yanı sıra kitap için ürettiğimiz çalışma programını uygulayacak, hazırladığımız video eğitimlerle de ortaokulda öğrendiğin konuları hatırlayacaksın.

TATS (Tonguç Akıllı Takip Sistemi) uygulamamız ile karekodları okutup eğitim videolarımızı izle ve sonrasında programda sana verilen testleri çöz. Böylece ortaokul konularını tekrar et. Konunun son sayfasındaki karekodu okuttuğunda ise karşına 9. sınıfla ilgili olan konuya hazırlık yapacağın eğitim videosu çıkacak.

youtube/tonguc10 kanalımızda bulunan 9’dan 10’a hazırlık kampı beraberinde de bu kitabı bitirebilirsin.

 

Alt Başlık: Matematik

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 144

ISBN: 978-605-7825-05-6 • suleyman karaca, Öğrenci
  Puan :

  Kitap güzel ama tats da calismiyo kod hatalı diyo


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Süleyman, destek@tongucmagaza.com adresine uygulamaya kayıt olduğunuz mail adresi ve kitabın kaçıncı baskı olduğunuzu iletmenizi rica ederiz. İlgili sayfanın fotoğrafını iletmeniz gerekmektedir. İstenen bilgileri eksiksiz olarak ilettiğiniz takdirde kitapları aktif edebilmekteyiz. Bu süreçte dogrukaynak.com adresinden TATS uygulamasına üye olduğunuz bilgiler ile giriş yaparak video çözümlerine ulaşabilirsiniz. 


 • Hafsanur Sönmez, Öğrenci
  Puan :

  Aktivasyon kodunu uygulamaya giriyorum ama kabul etmiyor.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Hafsanur, destek@tongucmagaza.com adresine uygulamaya kayıt olduğunuz mail adresi ve kitabın kaçıncı baskı olduğunuzu iletmenizi rica ederiz. İlgili sayfanın fotoğrafını iletmeniz gerekmektedir. İstenen bilgileri eksiksiz olarak ilettiğiniz takdirde kitapları aktif edebilmekteyiz. Bu süreçte dogrukaynak.com adresinden TATS uygulamasına üye olduğunuz bilgiler ile giriş yaparak video çözümlerine ulaşabilirsiniz. Sevgiler :)


 • sibel gelincik, Öğrenci
  Puan :

  Kitaplarım çok güzeller tşk ederim.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Sibel, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • BURAK AYDIN, Öğrenci
  Puan :

  Harika kitap


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Burak, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)