0'dan 7'ye Sayısal Konu Anlatımlı Soru Bankası

Satış Fiyatı: 24,00 ₺

9 Adet yorum yapıldı.

0'dan 7'ye Sayısal Konu Anlatımlı Soru Bankası

Bu seneyi en verimli şekilde geçirmeye hazır mısın?

0’dan 7’ye Sayısal Konu Anlatımlı Soru Bankası ile sayısal derslerde tam başarıyı elde edeceksin!

Kitap, 7. sınıfta ve Liselere Geçiş Sınavı’nda (LGS) karşına çıkacak Matematik ve Fen Bilimleri derslerine ait tüm sayısal konularını içeriyor.

Kullanımı oldukça kolay 0’dan 7’ye Sayısal Konu Anlatımlı Soru Bankası’nın sol sayfalarında 2019-2020 güncel 7. sınıf müfredatına ve yeni sınav sistemine uygun Matematik ve Fen Bilimleri konu özetleri seni bekliyor. Senin için ayrıntıya inmeden ve tüm bilgileri öğrenebileceğin şekilde tasarladık. Bil-Geç’lerle bilmen gerekenleri anlattık, Çöz-Geç ile soru çözmeni sağladık. Sağ taraftaki sayfalarda ise öğrendiklerini sınayabileceğin Süz-Geç testlerimiz yer alıyor. Yapamadığın veya takıldığın soruları da dert etme! Tonguç, video çözüm desteği TATS (Tonguç Akıllı Takip Sistemi) uygulaması ile her an yanında! Ayrıca her önemli konunun ardına Test-Geç’ler de koyduk ki daha fazla soru ile karşılaşıp konuları tam pekiştirebilesin.

Ayrıca kitabın TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) ile de uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitirme modeline göre tasarlandı. Dilersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilir, dilersen de 14-18-30 günlük Yoğun-Orta-Rahat programlar ile belli sürede kitabı tamamlayabilirsin.

Sen de bu sene sayısal derslerde başarıyı yakalamak istiyorsan 0’dan 7’ye Sayısal Konu Anlatımlı Soru Bankası tam aradığın kitap!

Başarı seninle olsun!


                                        

 

Alt Başlık: Matematik, Fen Bilimleri

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 200

ISBN: 978-605-7825-09-4 • yunus emre kılıç, Öğrenci
  Puan :

  kargo bedava mı? ve kapıda ödeme ücretlimi


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Yunus, 20 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücretsizdir. (Kapıda ödeme ile alırsan kargo firması kapıda ödeme hizmet bedeli olarak 10 TL tahsil etmektedir) Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Hilal ebrar Kepenek, Öğrenci
  Puan :

  Acaba sadece 6. Sınıf ve 7. Sınıf konularımı var 7. Sınıfta çözebilirmiyiz?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Hilal, öncelikle ilgin için teşekkür ederiz. Kitap, 7. sınıfta ve Liselere Geçiş Sınavı’nda (LGS) karşına çıkacak Matematik ve Fen Bilimleri derslerine ait tüm sayısal konularını içeriyor. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • yaren taşkın, Öğrenci
  Puan :

  kapıda ödeme varmı?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Yaren, 20 TL ve üzeri siparişlerde kapıda ödeme seçeneği mevcuttur. Kapıda ödeme ile verilen siparişlerde kargo firması 10 TL kapıda hizmet bedeli tahsil etmektedir. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Efe Deniz, Öğrenci
  Puan :

  0'dan 7'ye sayısal kitabı yaza özel mi? Okul döneminde yenisi çıkacak mı ?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Efe, 0'dan 7'ye kitapları 7. sınıfın her iki dönemini de kapsayan kitaplardır. Bu nedenle sene boyunca çalışılabilir. 7. sınıf için yeni eklenecek kitaplarımız da olacaktır. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Emre Karazeybek, Öğrenci
  Puan :

  Kitap çok güzel matematik dersinde 5 adet soru ve altta ona göre paragraf gibi bir 6.soru var fenden bahsetmeye zaten gerek yok bayıldımÇok teşekkürler Tonguç Akademi ve Tonguç Mağaza.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Emre, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)